Просто жахливо. Вибір ніякий, в магазині сморід, одна каса працює і довжелезні черги. Перший і останній раз туди ходила.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олена Новацкая ★☆☆☆☆
-
Владислав Мартиновський ★☆☆☆☆
Жахливо У відділі гастрономії, при купівлі товару без первинної упаковки ,а саме рибу. Запитав чи безплатний пакет в який мені поклали товар ,хамло в спідниці Ірина, почала сипати образами, ... мол де ви таке бачили... Ховаючи при цьому бейдж. Хоча багато варіантів безкоштовного пакування Таким працівникам не місце на такій роботі. Хамка повинна бути ізольована від спілкування з покупцями. Це вже не вперше помічаю її зверхність до покупців.
-
Юрий Наладчик ★★★☆☆
Всередині доволі тісно. Працівники намагаються працювати добре. Товари різні. Є каси самообслуговування. Проходи дещо за вузькі. Проходячи, можна випадково зачепити якийсь товар на полиці.
-
Катя Кибукевич ★☆☆☆☆
Взяла салат «Крабовий» — це жах, кислий, ніби налили оцет ( по терміну придатності все ок). Не брати!
-
Iren Mo ★☆☆☆☆
Критично не рекомендую цей магазин. Купила два паштети (26.04.23), обидва виявились здутими всередині пачок, що помітила вже вдома, розпакувавши їх. На всякий спробувала трохи на смак - гірчать та забродивші. На обох зазначена дата, що можна вжити до 14.05.23. Думала, що ці два види паштетів свіжі і спеціально не брала третій на знижці, виявилось, що паскудному зберіганню піддались всі, не зважаючи на дати і тримання їх на полиці холодильнику "Фори".
-
Chupakabra ★☆☆☆☆
Жахлива випічка ,таке враження наче вона стоїть там по три дні ,упаковка вся в жирі і пом'ята . Шкоду витрачених грошей
-
Антоніна Омельченко ★★★★★
Хороший магазин) Завжди прибрано, навіть коли дуже людно у магазині. Працівники готові допомогти підказати, чи знайти те, що Вам потрібно. Є каси самообслуговування!!! Доступні ціни))
-
Федор Яростюк ★★★☆☆
Нічого особливого, магазин як магазин....
-
Dmytro Koniev ★★★★☆
Доволі непоганий магазинчик. Мінуси типові для маленьких супермаркетів - мало місця між рядками з продукцією, мало кас і тому подібне.
-
Anya Fok ★☆☆☆☆
Максимально некультурний персонал,ніколи немає решти ,якщо даєш їм 500 гривень і у них немає решти ,то на тебе будуть дивитись як на ворога. Більше не зайду в цей заклад ніколи.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Борщагівська, 212, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням