Відгуки

  1. Ольга Капленко ★★★★☆

    Раніше були гарні візки, в яких знаходилося плоске дно, зараз його немає ні в одному візку. Перегородки також шатаються і не зафіксовані. Це тепер просто звичайний візок для продуктів, який не повністю функціонує по призначенню :(

  2. Юлия Липьянец ★☆☆☆☆

    Саме в цьому сільпо дуже часто потрапляє у руки просрочка, мʼясо зовсім в жахливому стані продається. Сьогодні купили креветки на вагу, поїла і через три години стало на стільки погано, що неможливо вийти з вбиральні!!! Отруєння і при чому жахливе, як можна таким кормити покупців! Більше не ногою в цей магазин!!!!

  3. A Bierbaumer ★☆☆☆☆

    Жахливий магазин та і взаглі мережа дно, торгують несвіжим м'ясом і обробляють його хімією, щоб позбутися запаху, що є найвищим рівнем підлості. Також відомо від працівників мережі, що в даному магазині часто скоропорт-продукти зберігаються як попало, а потім продаються зі знижками, оскліьки не вистачає місця в підсобних приміщеннях під час прийомки товару. Неодноразово натикався на несвіжу рибу в кулінарії. Взагалі будь в країні нормальний контролюючий орган, цей магазин давно б вже закрили! Дуже шкода що СЕС ліквідували, а натомість нічого не створено. Люди, не купуйте там більше нічого, побережіть здоров'я

  1. Tania Kulaha ★☆☆☆☆

    Купила у вашому магазині вчора яйця, які ви фасуєте та харчовою плівкою обмотуєте. Коли прийшла додому та почала їх розпаковувати, вони воняли і бовтались усі до одного, в магазині через харчову плівку це не відчувалось. Це шокує, маєте перевірити ті яйця, бо так людей можна потравити!

  2. Євген Аврамчук ★★★★★

    Зразково культурне і блискавичне за швидкістю обслуговування. Більше додати нема чого.

  3. Сергей Болила ★★★★★

    Інколи у цьому магазині трапляються доволі цікаві пропозиції - знижки можуть приємно здивувати. Можно купити їжу та одяг для дорослих та дітей в маленьких магазинчиках у цьому приміщенні. Є невеличка піцерія - кафе, все дуже смачне по приємним цінам.

  1. Валерий Киселёв ★★★☆☆

    Не дуже велике, але є все що потрібно.

  2. МамаРиты МамаМаргарита ★☆☆☆☆

    Дуже малий асортимент. Мало касирів, старезний року ремонт.

  3. Людмила Кропивка ★☆☆☆☆

    Старе неохайне обладнання. Малий асортимент І муха у фасованому м'ясі

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сільпо?

Сільпо знаходиться за адресою вулиця Семена Скляренка, 17, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону Сільпо?

Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07

Як можна дістатися до Сільпо?

Дістатися до Сільпо можна за посиланням

Advertisements