Не пустили в магазин з мопсом на руках, сказали залишити його на вулиці.
Фотогалерея
Відгуки
-
Богдан ★☆☆☆☆
-
Liza Pivchuk ★☆☆☆☆
Дуже повільно обслуговують, стояла в черзі мене ігнорували хотіла взяти фаршу Не рекомендую!
-
Andrey Goriachenkov ★☆☆☆☆
Я намагався терпіти до останнього, але кількість неприємних моментів, коли мене буквально посилають на три букви, вже дійшла до крайностей. Чому касири в цьому магазині поводяться начебто вони все можуть і їм усі повинні? Сьогодні я прийшов на екстрену касу з 1 товаром, прямо перед моїм лицем ставлять табличку про технічну перерву, це як взагалі назвати? Невже так важко пробити один нещасний товар і піти по своїм справам, не розумію. До цього було багато дуже дивних випадків, а саме - виганяли мене з магазину, коли я просто прийшов так само з одним товаром, спілкувалися російською мовою до клієнтів, використовували нецензурну лексику при проханні розміняти готівку за можливості, відмовляли у допомозі з касами самообслуговування, інше. Також декілька разів спостерігав випадки, коли магазин відчинявся пізніше на півгодини-годину, хоча тривог не було. Дуже сподіваюсь що з часом щось зроблять з колективом і наберуть нормальних людей з якими можна контактувати, але віднині - ні ногою більше сюди.
-
vika dovlatova ★☆☆☆☆
Кассир на касі грубить і обзиває покупатіля бомжом, це шо за обслуговування, може у людини більше гроші чим у неї. Це і є Україна?
-
Анастасия Гуцаленко ★☆☆☆☆
Сьогодні прийшли до магазину хотіли взяти на розлив пиво і сідр, нікого не було, жінка яка пробиває піцу сказали що всі вихідні і ніхто пиво і сідр нам не нальє, так собі сервіс. І ще чому немає вологих і сухих серветок в предкасі?
-
Viktoriya Klochkova ★★★★★
Хороше враження склали продавці на кулінарії))) взагалі чудовий магазин
-
Daria Bohdanovych ★★★★★
Новус на Оболоні. Що ще можна сказати :)
-
Yury Romanjuk ★★★★☆
Не зручне 2 поверхове планування .ціни вищі ніж по всій мережі.
-
Andrey ★★★★★
Єдиний новус на Оболоні, а спиртне в новусах по норм цінах
-
Шульга Єлизавета ★★★★☆
У вас какао продають під назвою "гарячий шоколад" :0
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса NOVUS?
NOVUS знаходиться за адресою проспект Володимира Івасюка, 4а, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону NOVUS?
Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29
Як можна дістатися до NOVUS?
Дістатися до NOVUS можна за посиланням