Відгуки

  1. Rudy L ★★☆☆☆

    Дуже неприємний менеджер, спілкувався з пасивною агресією стосовно всіх питань які задавались, хоча то були звичайні питання

  2. Sensey_77 ★☆☆☆☆

    Сьогодні зтикнувся в дуже не приємною ситуацію. Прийшов у точку видачі, взяв номерок та підійшов до каси. Бачу стоїть працівник навпроти мене і щось там перебирає, без будь якої уваги на мене. Я простояв так 2 хв, щоб якось привернути увагу постукав по столі, але далі просто ігнор, причому працівник навпроти в мене в 3 метрах. За весь цей час навіть не поглянув на мене та не запитав нічого. Я не витримав цього, так як поспішав і запитав його:„ ви видаєте замовлення чи хтось інший??” Так як поспішав і хотів отримати коректну відповідь. Я не проти був зайти пізніше після вирішення своїх справ. Нащо мені працівник відповів в грубі формі, НЕ БАЧИТЕ Я ЗБИРАЮ ЗАМОВЛЕННЯ!! Після цих слів я був ступорі, адже я ціную свій час та час інших. Я не проти був зайти пізніше після своїх справ, але після цих слів я все таки почекав і забрав своє замовлення не перевіряючи його, адже не було вже бажання це робити після такого відношення. Надіюсь моя щітка працює. Я сам працюю в сфері обслуговування і ніколи не допускав таких ситуацій, щоб в 2 метрах від мене ігнорувати клієнта. Просто ЖАХ! Записував працівник мені день! Більше ніколи сюди не прийду! Інцидент стався сьогодні 23.02.2025. Надіюсь все таки хтось реагує з керівництва на такі проблеми. Та навчить нарешті персонал більш менш адекватно реагувати на присутність клієтів, а не робити так, що ти говориш зі стіною!!!

  3. Oleg Tymchenko ★★★★★

    Ось справжній Клієнтський сервіс! Дякую співробітникам. "Посилка тяжка, візьміть візок! Тільки поверніть будь-ласка)"

  1. ВАДИМ ДИДЕНКО ★☆☆☆☆

    Придбав геймерський ноутбук HP pavilion в цьому магазині.Гарантія 12 місяців.Менше ніжчерез рік перестав працювати екран.В сервісному центрі встановили,що заводський брак.Але запчастин в сервісному центрі не було.По гарантії відмовились ремонтувати.Розетка відмовилась взагалі від всього.Не рекомендую цей магазин і фірму HP взагалі.

  2. Ярик Міщук ★☆☆☆☆

    Доброго дня. Замовив новий ноутбук за не малі кошти, а він виявився пошкодженим (багато подряпин на корпусі, в пункті видачі ні обміняти на інший, ні зробити скидку не схотіли). Тому уважно перевіряйте товари цієї компанії бо вони можуть бути з сюрпризом.

  3. Alex Zavodov ★★★★★

    Зручно

  1. Марина Бузник ★★★★★

    Дякуємо великому консультанту цього магазину, завжди приємно з ними спілкуватися. Завжди підуть на зустріч, проконсультують, видадуть замовлення навіть раніше за термін. Чудові хлопці тут працюють.

  2. Oleg Tkachenko ★★★★★

    Все швидко і чітко) Відмінний персонал

  3. Ігор Лічман ★★★★★

    Зручне розташування, хороший сервіс. Купував кавомашину, допомогли все розпакувати, перевірити і запакувати

  1. Andriy Yaremenko ★★★★★

    Отримував замовлення і забув чек. А без нього гарантія не дійсна. Зайшов через декілька годин, попитати на удачу. А виявилося, що працівники зберегли чек, тож забрав без проблем. Дуже дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ROZETKA?

ROZETKA знаходиться за адресою вулиця Васильківська, 34, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону ROZETKA?

Зв'язатися з ROZETKA можна за номером телефону +38 (044) 537-02-22

Як можна дістатися до ROZETKA?

Дістатися до ROZETKA можна за посиланням

Advertisements