Відгуки

  1. Anastasia ★☆☆☆☆

    Хотіла придбати взуття для себе (нареченої) та мамі на весілля. Їхали цілеспрямовано в ваш магазин 24.05. Персонал жахливий, обслуговування на рівні нуля, одна навіть відмовила у допомозі та підборі розміру, не заслуговуєте навіть на одну зірку. З таким колективом який оцінює людей зверхньо, втрачаєте потенційних покупців! Про зовнішній вигляд дівчат взагалі окрема тема, вони на трасу вдягнуті? Чи у магазин продавцем?

  2. Анастасия Бабичева ★★★★★

    Дуже гарне взуття та хороша якість, магазином задоволена))

  3. Ольга Иванова ★☆☆☆☆

    Про магазин дізналася з реклами в інстаграм. На сторінці інстаграму магазин дуже сподобався, фотки класні, зробила замовлення, відповіли, оплатила, сказали що остання пара. Я попередила, що заберу взуття в них з магазину. На наступний день, як зібралась їхати до них пишу їм, вони не відповідають. Приїхала, знайшла свою останню пару, вона ще й досі на вітрині магазину, приміряла мені знову сказали, що остання пара чи буду я їх брати, я відповіла, що вже їх оплатила, вони були здивовані, ніякого вибачення. Просто тупі посмішки. Не розумію навіщо витрачати гроші в таку дорогу рекламу і тримати такий нікчемний персонал, який псує репутацію магазину.

  1. Мария Тарасенко ★☆☆☆☆

    Хамовитий та не привітний персонал

  2. Настя Будулатий ★☆☆☆☆

    Огидний персонал! Вчора прийшла за конкретною парою взуття в три Олімпійські (побачила в інстаграмі), яку хотіла одразу придбати, але після мого звернення до продавщиці одразу відібрало бажання. Хамство з перших вуст! Керівництво зверніть увагу, що через свій некомпетентний персонал ви втрачаєте клієнтів

  3. Anastasiia Malik ★☆☆☆☆

    побачила рекламу в інст. все виглядало дорого і багато і ціна взуття більш-менш .... прийшла на примірку .... по-перше персонал Пофігістіческую, а по-друге, якість просто огидне !! чоботи які стоять у них до прикладу 3 тис грн, коштують від сили 800

  1. Veronika Bdsm ★★☆☆☆

    Якість відстій. Каблуки поїхали в перший же день. Моделі симпатичний али експрес.

  2. Маргарита Чинёнова ★☆☆☆☆

    Я вкрай незадоволена обслуговуванням цього магазину. По-перше цілих 2 тижні чекала відправку замовлення. По-друге взяли за кожну наприклад по 200грн, всього за 4 пари 800грн. За фактом вислали тільки 3 пари. При прикладі виявилося, що розміри деяких моделей маломерять і цього продавці не сказали і не подумали навіть кілька розмірів вислати. Продати не дуже хочуть, зате наваритися хочуть. Я вкрай не рекомендую

  3. Artur Trofymchuk ★★★★★

    Бувають цікаві знижки

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса BOMOND?

BOMOND знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 72, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону BOMOND?

Зв'язатися з BOMOND можна за номером телефону +38 (063) 597-77-87

Як можна дістатися до BOMOND?

Дістатися до BOMOND можна за посиланням

Advertisements