Хотіла придбати взуття для себе (нареченої) та мамі на весілля. Їхали цілеспрямовано в ваш магазин 24.05. Персонал жахливий, обслуговування на рівні нуля, одна навіть відмовила у допомозі та підборі розміру, не заслуговуєте навіть на одну зірку. З таким колективом який оцінює людей зверхньо, втрачаєте потенційних покупців! Про зовнішній вигляд дівчат взагалі окрема тема, вони на трасу вдягнуті? Чи у магазин продавцем?
Фотогалерея
Відгуки
-
Anastasia ★☆☆☆☆
-
Анастасия Бабичева ★★★★★
Дуже гарне взуття та хороша якість, магазином задоволена))
-
Ольга Иванова ★☆☆☆☆
Про магазин дізналася з реклами в інстаграм. На сторінці інстаграму магазин дуже сподобався, фотки класні, зробила замовлення, відповіли, оплатила, сказали що остання пара. Я попередила, що заберу взуття в них з магазину. На наступний день, як зібралась їхати до них пишу їм, вони не відповідають. Приїхала, знайшла свою останню пару, вона ще й досі на вітрині магазину, приміряла мені знову сказали, що остання пара чи буду я їх брати, я відповіла, що вже їх оплатила, вони були здивовані, ніякого вибачення. Просто тупі посмішки. Не розумію навіщо витрачати гроші в таку дорогу рекламу і тримати такий нікчемний персонал, який псує репутацію магазину.
-
Мария Тарасенко ★☆☆☆☆
Хамовитий та не привітний персонал
-
Настя Будулатий ★☆☆☆☆
Огидний персонал! Вчора прийшла за конкретною парою взуття в три Олімпійські (побачила в інстаграмі), яку хотіла одразу придбати, але після мого звернення до продавщиці одразу відібрало бажання. Хамство з перших вуст! Керівництво зверніть увагу, що через свій некомпетентний персонал ви втрачаєте клієнтів
-
Anastasiia Malik ★☆☆☆☆
побачила рекламу в інст. все виглядало дорого і багато і ціна взуття більш-менш .... прийшла на примірку .... по-перше персонал Пофігістіческую, а по-друге, якість просто огидне !! чоботи які стоять у них до прикладу 3 тис грн, коштують від сили 800
-
Veronika Bdsm ★★☆☆☆
Якість відстій. Каблуки поїхали в перший же день. Моделі симпатичний али експрес.
-
Маргарита Чинёнова ★☆☆☆☆
Я вкрай незадоволена обслуговуванням цього магазину. По-перше цілих 2 тижні чекала відправку замовлення. По-друге взяли за кожну наприклад по 200грн, всього за 4 пари 800грн. За фактом вислали тільки 3 пари. При прикладі виявилося, що розміри деяких моделей маломерять і цього продавці не сказали і не подумали навіть кілька розмірів вислати. Продати не дуже хочуть, зате наваритися хочуть. Я вкрай не рекомендую
-
Artur Trofymchuk ★★★★★
Бувають цікаві знижки
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса BOMOND?
BOMOND знаходиться за адресою вулиця Велика Васильківська, 72, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону BOMOND?
Зв'язатися з BOMOND можна за номером телефону +38 (063) 597-77-87
Як можна дістатися до BOMOND?
Дістатися до BOMOND можна за посиланням