Відгуки

  1. Apolinaria ★☆☆☆☆

    Неповажне ставлення до гостей. Персонал (власник закладу) дозволяє собі панібратство та відверту неповагу до гостей. Під час мого останнього візиту, розмовляючи по телефону, я привіталася кивком голови, коли зайшла в середину закладу, що є цілком ввічливим в подібній ситуації. Натомість, від бармена полилося хамство: «Диви на неї зірка прийшла», «У нас прийнято вітатися, коли приходять в гості». На що я відповіла, що розмовляю по телефону і отримала у відповідь: «Ти з президентом розмовляєш, що не можна відволіктися?». В заклад я йшла відпочити з подругою (на прихід якої чекала) пообідати, залишити свої гроші, чайові, а не вислуховувати моралі від персоналу. Атмосфера через таке ставлення повністю зіпсувалася, і бажання повертатися сюди більше немає.

  2. wonderful724 ★★★★★

    Піца з маринованою вишнею, та хамон , борщ на буряковій заквасці з салом , салат цезар Величезний Смачно

  3. Алина 007 ★★★☆☆

    Середній заклад. Страви смачні та ситні, але зіпсувалось враження про заклад через погане обслуговування. Очікувала більшого, побачивши відео про цей заклад в тікток. Не назвала б це даже рестораном, більше як прохідне кафе на один раз, не більше

  1. Dmitriy Nevminiaemiy ★★★★★

    Дуже гарний заклад снідаю кожного дня! Рекомендую смачно!

  2. [email protected] Tyrkalo ★★★★★

    затишно, привітний персонал... є кімната для дітей.. затишна літня веранда.. демократичні ціни...

  3. Ірина Околович ★★★★★

    Тут завжди неймовірно смачно, гарно, затишно і дружелюбно. Найвища оцінка з можливих!

  1. Сергей Товстоног ★★★★★

    Атмосферне і затишне місце. Приємний персонал. Дуже рекомендую салат з картоплею та оселедцем. Біфштекс смачний і гарно просмажений (я люблю меньшу прожарку, але дружині сподобалось).

  2. Олена ★★★★★

    Почула про це місце від подруги і вирішила зазирнути. Маленькі два зали, людей було небагато, їжу подали швидко. Ціни середні по Києву. Посуд новий і красивий, Подача їжи як в ресторані, а на смак великолепно. Дуже дуже дуже смачно. Я була приємно вражена. Офіціант був ввічливий і ненав' язливий. Є бажання повернутись. Дякую руководству за правильний підбір працівників і окрема дяка шефу за професіоналізм.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса PosEATive?

PosEATive знаходиться за адресою вулиця Олени Пчілки, 2а, Київ, Україна, 02081

Який номер телефону PosEATive?

Зв'язатися з PosEATive можна за номером телефону +38 (063) 724-24-24

Як можна дістатися до PosEATive?

Дістатися до PosEATive можна за посиланням

Advertisements