Неповажне ставлення до гостей. Персонал (власник закладу) дозволяє собі панібратство та відверту неповагу до гостей. Під час мого останнього візиту, розмовляючи по телефону, я привіталася кивком голови, коли зайшла в середину закладу, що є цілком ввічливим в подібній ситуації. Натомість, від бармена полилося хамство: «Диви на неї зірка прийшла», «У нас прийнято вітатися, коли приходять в гості». На що я відповіла, що розмовляю по телефону і отримала у відповідь: «Ти з президентом розмовляєш, що не можна відволіктися?». В заклад я йшла відпочити з подругою (на прихід якої чекала) пообідати, залишити свої гроші, чайові, а не вислуховувати моралі від персоналу. Атмосфера через таке ставлення повністю зіпсувалася, і бажання повертатися сюди більше немає.
Фотогалерея
Відгуки
-
Apolinaria ★☆☆☆☆
-
wonderful724 ★★★★★
Піца з маринованою вишнею, та хамон , борщ на буряковій заквасці з салом , салат цезар Величезний Смачно
-
Алина 007 ★★★☆☆
Середній заклад. Страви смачні та ситні, але зіпсувалось враження про заклад через погане обслуговування. Очікувала більшого, побачивши відео про цей заклад в тікток. Не назвала б це даже рестораном, більше як прохідне кафе на один раз, не більше
-
Dmitriy Nevminiaemiy ★★★★★
Дуже гарний заклад снідаю кожного дня! Рекомендую смачно!
-
[email protected] Tyrkalo ★★★★★
затишно, привітний персонал... є кімната для дітей.. затишна літня веранда.. демократичні ціни...
-
Ірина Околович ★★★★★
Тут завжди неймовірно смачно, гарно, затишно і дружелюбно. Найвища оцінка з можливих!
-
Сергей Товстоног ★★★★★
Атмосферне і затишне місце. Приємний персонал. Дуже рекомендую салат з картоплею та оселедцем. Біфштекс смачний і гарно просмажений (я люблю меньшу прожарку, але дружині сподобалось).
-
Олена ★★★★★
Почула про це місце від подруги і вирішила зазирнути. Маленькі два зали, людей було небагато, їжу подали швидко. Ціни середні по Києву. Посуд новий і красивий, Подача їжи як в ресторані, а на смак великолепно. Дуже дуже дуже смачно. Я була приємно вражена. Офіціант був ввічливий і ненав' язливий. Є бажання повернутись. Дякую руководству за правильний підбір працівників і окрема дяка шефу за професіоналізм.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса PosEATive?
PosEATive знаходиться за адресою вулиця Олени Пчілки, 2а, Київ, Україна, 02081
Який номер телефону PosEATive?
Зв'язатися з PosEATive можна за номером телефону +38 (063) 724-24-24
Як можна дістатися до PosEATive?
Дістатися до PosEATive можна за посиланням