Шашлик та ребра не погані , на 3 з 5-ти ; при тому, що ціна на продукцію не менша ніж у мережевих шашличних. Вартість доставки до Осокорків 100грн . Курʼєр при собі не мав решти, тому видав на 50грн менше , інтерпретуючи це як «будемо вам винні». Рівень сервісу мінімальний .
Фотогалерея
Відгуки
-
Анастасия Кравчук ★★☆☆☆
-
Ihor Horbachov (Rivenzer) ★★★★★
Замовив шашлик а саме - ошийок зі свинини. Нам з дружиною, сподобалось. Замовляв по телефону, все приготували рівно в назначений час.
-
Дмитрий Харсика ★☆☆☆☆
Доброго дня. Якщо хтось хоче замовили горіле несмачне м'ясо Вам сюди. Замовили два різних чачапурі різниці зовсім нема. Мабуть самий надгірший на лівому березі.
-
Алла ★★☆☆☆
Не рекомендую даний заклад. По-перше, при оформленні замовлення не попереджають, що мінімальне замовлення на м'ясо - 300 грам, хоча на сайті від 100 грам.. Каре баранини прожувати просто неможливо. Ошеек зі свинини також резиновий. Картопля на мангалі 300 грам отримали 5 недопечених зсередини картоплин, ще й з дуже брудною шкіркою. При замовленні гострого шагличного соусу - отримали ні разу не гострий ( геть зовсім), ще й в мятій пластиковій коробочці... Наче беушний...Ошеек свиний 300 грам отримали 2 величезних шматка м'яса і 2 маленьких, авжеж м'ясо приготовлено не повністю і не рівномірно, баранина пригоріла. . також будьте готові до того, що потрібно буде заплатити більше ніж у замовленні,бо заклад не може регулювати шматки продукції....також не сподобалося хамовите спілкування при підтвердження замовлення по телефону, так і при отриманні замовлення самовивозом
-
Serhii MaksymENKO ★★★★★
Не кожен раз ставлю високу оцінку але: Другий раз замовляємо на компанію сети у цьому закладі і обидва рази запах просто вау! Смачно все, пару картоплин було трохи не до смажене один раз проте це краплина у морі в порівнянні з смаком свіжістю і смачно нагодованою компанією. Якість продуктів питань не викликала, все гаряче, все свіже. Рекомендую!
-
Таня Петрова ★★★★★
Замовляла великий сет на компанію - м'ясо, люля-кебаб, овочі - все сподобалось! Дуже смачно, доставили добре упакованим та ще теплим. Дякую!
-
Руслан Самборський ★★★★★
Замовив телефоном доставку м"ясного сету. Поговорили з менеджером, узгодили час і місце. Не взяли з мене передплату. Я насторожено в той же день ввечері передзвонив перепитав чи все в силі. Прийшов час ч. А нічого немає! Дзвоню і питаю, де кур"єр. Через 2 хвилини дзвонить кур"єр і каже, що він на місці. Майже ідеально вчасно. Страви гарячі, хоч замовляв доставку на діаметрально протилежний край міста при не самій жаркій погоді. М"ясо і гриби смачні, соковиті, каропля пропечена. Загалом досвід позитивний, рекомендую.
-
Alex Kucheruck ★★★★★
Робив замовлення з доставкою на компанію (сет #5 і шашлик з баранини). Доставили вчасно, все було смачно і ситно! Ціни адекватні. Рекомендую!
-
Елена Ив ★★☆☆☆
Дуже не поганий шашлик,проте буває по різному. Реберця завжди хороші,а от мякоть через раз жорстка та с жилами інколи. Але позаминулих вихідних дуже розчарували. Брали на виніс кілька видів м'яса, соус, лаваш, гриби та овочі гриль. Так от овочі нам спалили! Просто викинули у смітник майже 200 грн. Гриби з одного боку були чорні повністю спалені до вуглика, а овочі намагалися реанімувати, зняли горілу шкірку і вони просто стали кашею. Помітили це коли вже сіли вечеряти вдома нажаль. Було дуже неприємно. Більше бажання купляти немає!
-
Роман Чорнопиский ★★★★★
Уже декілька раз замовляли шашлик на винос - завжди м'який та соковитий. Окремо порадувало, що працюють до 9 вечора і в 8 вечора є м'ясо для приготування. Чудовий вибір, якщо спонтанно захочеться шашлика. Якраз поки доїдете за самовивозом, його вам приготують!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Jan-Shashlik?
Jan-Shashlik знаходиться за адресою вул. Архітектора Вербицького, 9, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Jan-Shashlik?
Зв'язатися з Jan-Shashlik можна за номером телефону +38 (063) 043-58-88
Як можна дістатися до Jan-Shashlik?
Дістатися до Jan-Shashlik можна за посиланням