Замовив на барі текіли, пішов в кімнату для паління викурити сигару зі стаканчиком текіли, вже коли майже допалив до кінця прийшла офіціантка і каже у нас не можна курити сигари, цигарки можна а сигари не можна. Бо ваша сигара завоняла весь ресторан. Валєра, я афігів. Якщо я сигарою щось і завоняв , то це не проблема сигари, а проблема вентиляції в кімнаті , нагадую, яка спеціально відведена для паління. Зіпсувала настрій, який підпорчений був ще пані на вході. Нашо тоді взагалі кімната для паляння якщо в ній не можна палити сигари, цигарки я можу і на вулиці покурити в будь якому закладі . Ця кімната втрачає взагалі сенс, а для мене і все кафе теж втратило сенс. Єдина людина яка дійсно професіонал і дуже приємна це бармен/бариста пані Ірина.
Фотогалерея
Відгуки
-
Ivan Danko ★★★☆☆
-
Кирило Іванов ★★★★★
Дуже сподобався ресторан! Атмосфера приємна, обслуговування уважне і привітне, нас обслуговувала офіціант Настя. Їли ребра барбекю, піцу та салати – все було дуже смачно й апетитно подано. Особливо вразив торт «Наполеон» – ніжний і свіжий. Обов’язково повернемося ще!
-
Александра К. ★★★★★
Дуже гарне банкетне меню за «розумні гроші». Все неймовірно смачно та прекрасний сервіс. Гарно, затишно. Шуму машин нечутно. Серед дерев не відчувається спека. Дуже раджу
-
Yelyzaveta ★☆☆☆☆
Жахливе обслуговування та повна байдужість до гостей Вчора відвідали цей ресторан із подругами — і були вкрай розчаровані. Замовили десерт, про який персонал просто забув. Ми чекали його понад годину, хоча нагадували. О 21:00 ми попросили рахунок, бо замовили таксі на 21:30. У підсумку рахунок нам так і не принесли вчасно, таксі приїхало, а ми стояли й нервували, поки офіціанти “згадали” про нас. Обслуговування — повільне, неуважне і абсолютно байдужe до гостей. І що найбільше обурило — в чек автоматично включили чайові, про які ніхто не попереджав. Чайові — це добровільна подяка за якісне обслуговування. А не обов’язковий платіж незалежно від того, як до тебе ставилися. При такому рівні сервісу офіціанти на них просто не заслуговують. Не рекомендую. Є багато кращих закладів, де поважають гостей та їх час.
-
Євгеній Гудков ★★★★★
Дуже затишний заклад з привітним персоналом, який піклується про високий рівень надання послуг. Треба одразу сказати, що в закладі в рахунок одразу порахують +10% за обслуговування (це не є зовсім правильно особисто для мене), але це політика закладу. Зали зачаровують своєю красою, там і сучасна вишуканість і елегантна історія. Ціни вище середнього. Салат Цезар 300 грн, Карбонара 300 грн, піца на італійському борошні, з печі - від 350 грн. Є великий вибір алкоголю та коктейлів.
-
Polina Nowikowa ★★★★☆
Гарно і смачно, але сирна тарілка схожа на прикол. 5 видів сиру по 10 грамів, таке (
-
Lesia Kobzar ★★☆☆☆
Їда смачна, але очікували 40 хв, їжу принесли холодною. Дитячу їжу взагалі принесли коли ми майже виходили з закладу.
-
Mur Mur ★★★★★
Хороший заклад, ціни - середні. Заклад має декілька залів,терасу, і столики та альтанки серед природи. Дуже гарно. Дозволили зробити весільні фото,що є великим плюсом. Рекомендую до відвідування.
-
Olga Kustenko ★★★★★
Довго чекали на блюдо, в результаті другий курс взяли з собою додому. Але все одно 5 зірок за атмосферу та сервіс.
-
Julia Nuzhna ★★★★★
Смачно, атмосферно. Чек середній та вище) Загалом обід може обійтись в 400-700 грн
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Тарілка?
Тарілка знаходиться за адресою вулиця Михайла Гришка, 9, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Тарілка?
Зв'язатися з Тарілка можна за номером телефону +38 (067) 409-33-37
Як можна дістатися до Тарілка?
Дістатися до Тарілка можна за посиланням