Відгуки

  1. Штепа Ольга ★★☆☆☆

    Рибний відділ, співробітниця не реагує на клієнтів. Вона вас бачить, але продовжує займатися своїми справами. Вчора щось весело обговорювали з колегою, мене бачать та не підходить. Звернулась ввічливо, відповіли хамством. Що я що на прилавках не бачу! Я мовчки пішла , так вона ще щось кричала мені в догонку, Більше не ногою до вас. Раніше такі приємні хлопці працювали в цьому відділі.

  2. Ti Fox ★☆☆☆☆

    О 9:30 ні сніданків ні свіжої їжі. Хліб черствий, кулінарія запаковано 2 дні назад. Нащо робити рекламу про сніданки і готову їжу, якщо нічого свіжого немає.

  3. Svitlana ★☆☆☆☆

    Купила сир, виявився зіпсованний і я могла отруїтись, хоча з терміном все ок, а продукт на маленькій ділянці пішов плісенню. Прохання до персоналу правильно зберігати і бути більш уважними.

  1. Lisa Lisitsina ★★★★★

    Гуляла і навіть не планувала заходити у Сільпо, увагу привернув великий зелений кіт біля входу. Стало цікаво, що всередині. І точно - кошачий Сільпо. Приємно вразив асортимент - більше ніж у мого звичайного Сільпо біля дому. А ще класно, що є кафе-столовка. Мабуть зручно сюди забігати на обід

  2. Yelyzaveta Vydrygan ★★★★★

    Обожнюю сільпо та їх кулінарію. На жаль, сирна паляниця зіпсувалася з часом — не додають багато сиру, дуже суха, тому неможливо їсти без додавання вершкового масла та без напою. А так широкий асортимент та гарне обслуговування

  3. Vitalij Yasenytskij ★★★★★

    Великий вибір свіжих продуктів та господарських товарів. Чисто та приємно.

  1. Михайло ★☆☆☆☆

    Продають гнилі мандарини по 36 грн за кіло. Іх давно потрібно вже викинути .

  2. Vabaden ★★★☆☆

    Через раз можна смачно пообідати, а от музика у відділі столової зламалась і грає циклічно відрізки трьохсекундні по 10 разів. Це психологічно важко витримати.

  3. Sam Luck ★☆☆☆☆

    Жахлива, жахлива, жахлива у них там "столовка" - відділ, де можна поїсти за столиком. Гливкі, сірі тефтелі з грибним соусом, схожі за консистенцією на неякісний клей пва. Рибна котлета зі смаком недовареного несоленого пшона. Все холодне. Зовсім. Якщо щось гріють в мікрохвильовій печі - воно все одно залишається холодне, навіть після трьох разів. Жах. Жах. А так - нормальне собі сільпо. Непогане. Але столовка - це такий мрак, що аж захотілося оце відгук написати

  1. Тетяна Мярковська ★☆☆☆☆

    Купила сьогодні оселедиць. Він має неприємний запах, вживати неможливо, це вже вдругу за цей тиждинь. Завтра зайду якщо теж сама ситуація, непожалкую свій час і кошти завезу в лаьораторію

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Сільпо?

Сільпо знаходиться за адресою вулиця Глибочицька, 32б, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Сільпо?

Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07

Як можна дістатися до Сільпо?

Дістатися до Сільпо можна за посиланням

Advertisements