Рибний відділ, співробітниця не реагує на клієнтів. Вона вас бачить, але продовжує займатися своїми справами. Вчора щось весело обговорювали з колегою, мене бачать та не підходить. Звернулась ввічливо, відповіли хамством. Що я що на прилавках не бачу! Я мовчки пішла , так вона ще щось кричала мені в догонку, Більше не ногою до вас. Раніше такі приємні хлопці працювали в цьому відділі.
Фотогалерея
Відгуки
-
Штепа Ольга ★★☆☆☆
-
Ti Fox ★☆☆☆☆
О 9:30 ні сніданків ні свіжої їжі. Хліб черствий, кулінарія запаковано 2 дні назад. Нащо робити рекламу про сніданки і готову їжу, якщо нічого свіжого немає.
-
Svitlana ★☆☆☆☆
Купила сир, виявився зіпсованний і я могла отруїтись, хоча з терміном все ок, а продукт на маленькій ділянці пішов плісенню. Прохання до персоналу правильно зберігати і бути більш уважними.
-
Lisa Lisitsina ★★★★★
Гуляла і навіть не планувала заходити у Сільпо, увагу привернув великий зелений кіт біля входу. Стало цікаво, що всередині. І точно - кошачий Сільпо. Приємно вразив асортимент - більше ніж у мого звичайного Сільпо біля дому. А ще класно, що є кафе-столовка. Мабуть зручно сюди забігати на обід
-
Yelyzaveta Vydrygan ★★★★★
Обожнюю сільпо та їх кулінарію. На жаль, сирна паляниця зіпсувалася з часом — не додають багато сиру, дуже суха, тому неможливо їсти без додавання вершкового масла та без напою. А так широкий асортимент та гарне обслуговування
-
Vitalij Yasenytskij ★★★★★
Великий вибір свіжих продуктів та господарських товарів. Чисто та приємно.
-
Михайло ★☆☆☆☆
Продають гнилі мандарини по 36 грн за кіло. Іх давно потрібно вже викинути .
-
Vabaden ★★★☆☆
Через раз можна смачно пообідати, а от музика у відділі столової зламалась і грає циклічно відрізки трьохсекундні по 10 разів. Це психологічно важко витримати.
-
Sam Luck ★☆☆☆☆
Жахлива, жахлива, жахлива у них там "столовка" - відділ, де можна поїсти за столиком. Гливкі, сірі тефтелі з грибним соусом, схожі за консистенцією на неякісний клей пва. Рибна котлета зі смаком недовареного несоленого пшона. Все холодне. Зовсім. Якщо щось гріють в мікрохвильовій печі - воно все одно залишається холодне, навіть після трьох разів. Жах. Жах. А так - нормальне собі сільпо. Непогане. Але столовка - це такий мрак, що аж захотілося оце відгук написати
-
Тетяна Мярковська ★☆☆☆☆
Купила сьогодні оселедиць. Він має неприємний запах, вживати неможливо, це вже вдругу за цей тиждинь. Завтра зайду якщо теж сама ситуація, непожалкую свій час і кошти завезу в лаьораторію
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сільпо?
Сільпо знаходиться за адресою вулиця Глибочицька, 32б, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Сільпо?
Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07
Як можна дістатися до Сільпо?
Дістатися до Сільпо можна за посиланням