Відгуки

  1. Илья Рогожа ★☆☆☆☆

    Постійно трапляються зіпсовані продукти, схоже через неправильне зберігання, то авокадо гниле (аж 4 штуки), то йогурт скис, то пліснява. Купуйте з обережністю тут

  2. Олексій Макєєв ★☆☆☆☆

    Об'єктивно найгірша Фора з усіх, що я бачив. У Форі є реально класні магазини, є середнячок, бувають не дуже, але цей... Овочі і фрукти майже завжди полежавші, зав'ялі або відверто гнилі, влітку сповзаються мошки і на це просто боляче дивитися М'ясо завжди з душком Сир завжди підсохший Не раджу там брати нічого окрім герметично запакованих продуктів з довгим терміном придатності... ,Але навіть з цим треба бути обережним!! Одного разу купив там печиво в герметичній упаковці, а коли відкрив - з упаковки вирвався якийсь дивний різкий сморід, схожий на суміш запахів бензину і плісняви, правда хз що це було. Коли повертав, працівник стверджував що воно не зіпсоване, бо ж бачте термін придатності ще довгий Коротше кажучи, тут явно постійно грубо порушуються умови зберігання продуктів харчування. Магазин все ще існує тільки тому що поблизу нема конкурентів.

  3. Eva Panasuyk ★★☆☆☆

    Замовила піцу о 19:40 через застосунок,замовлення підтвердили. Приходжу в 20:20,одна з касирів мені каже «а в нас вже не роблять піцу,але я зараз запитаю»,виходить до мене ,як я розумію, адміністратор і каже «ваше замовлення не підтверджено, ми не робимо піцу з 7» ,це враховуючи що в мене є смс ,де підтвердження з застосунку. Пообіцяли все-таки зробити ,робили якусь заморожену піцу з холодильника,щей в кінці відверто було добре чути як жінка «під ніс» наговорює різні не приємні речі. Надіюсь що піцу приготували нам не спорчену,якщо буде отруєння,буду писати не просто відгук,а скаргу P.S. Єдине що натрапили на хорошого касира ,за це + 1 зірочка Додаю після того як сіли їсти,піца була не доготовлена,жах а не магазин

  1. Чу Ча ★★★★★

    Великий супермаркет мережі

  2. Б. М ★★★☆☆

    Фора як Фора, але у цій Форі менше акцій і спеціальних пропозицій ніж в інших

  3. Сергій Сергійович Андрущенко ★☆☆☆☆

    Жахливо. Вечір, люди повертаються з роботи, а у них працює одна каса і та маленька куди продукти з візка не викладеш і це при тому, що поруч є нормальна. Ну і тон з яким вітається касир це щось( ти тільки підійшов, а вже відчуття, що винний в усіх її проблемах і взагалі приперся зі своєю куплю товарів на таку маленьку касу. Сумно.

  1. Іван Маляр ★★★★☆

    Хороший магазин, є черги.

  2. Lera Kaminska ★★★☆☆

    Непоганий місцевий магазин, де можна знайти товари першої необхідності за доступними цінами. Тут зазвичай немає великих черг на касах. Проте є і мінуси: брудна підлога, зламані камери схову, тече зі стелі. Ну і, звісно, не варто розраховувати, що ви знайдете тут елітні товари або широкий вибір здорових продуктів.

  3. Taras Nadtoka ★★★☆☆

    В даному магазині помітно завищені ціни на більшість категорій товарів. Проте тут непоганий асортимент. Особисто я заходжу сюди щоб придбати м'ясо, бо воно тут завжди свіже та якісне. В залах охайно та прибрано. Персонал завжди вічливий. Ввечері часто бувають черги, що дуже сильно розчаровує, бо магазини такого формату все ж призначені для маленьких та швидких покупок.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Татарська, 3/2, Київ, Україна, 04212

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements