Відгуки

  1. Юлия Ходаковская ★☆☆☆☆

    Я не знаю що з обслуговуванням трапилось, але це жах Багато років користуюсь, а це як не звернусь, одні проблеми Доставка взагалі вічність! Раніше було швидко, а зараз по Києву 4 дні??? Ви серйозно? Новою Поштою вдвічі швидше з Одеси чим Ви везете з складу до поштомату по Києву! Дуже незадоволена! Це була моя остання покупка в Вашому магазині! Ви яв

  2. Anna Kosteleva ★☆☆☆☆

    Компанія - крадій!!!! Яка зовсім не цінить постійних клієнтів і свою репутацію! 23 вересня купувала товар зі стійки, перед цим забирала замовлення, з картки списались суми за обидва товари, а чомусь в магазині друга сума начебто не прошла, гроші мали повернути. Поведінка продавців некорнтктна. Заяви написані і в банк і в Розетка хелп, але наразі вже 16 доба, гроші не повернуті, а відпововідь- ми розбираємось і все, хоча до цього бачили запит банку на повернення . Тепер не бачать))) Не рекоментую користуватися!!!!!

  3. Ganna (ULTRASET) ★☆☆☆☆

    Приберіть фото старого великого магазину,який давно вже не існує. Не вводьте в оману людей.Там лише навпроти куца точка видачи,де нема нічого крім алкоголю.Великої Розетки давно нема.Салют недолугими маркетологам,велика частина клієнтів-киян пішла від вас,бо більше не має змоги побачити обраний товар вживу.Стратегічне мислення у вас відсутнє,на жаль. Магазин можливо був і збитковим,але він був величезним рекламним майданчиком.

  1. Mykola ★☆☆☆☆

    Продавець видалив відгук про замовлення 851510809 (дитячий аератор назальний) разом із товаром, отже залишаю відгук тут. Пропрацював лише два місяці, при чому використовували до 10-12 разів, ніякої води нікуди не потрапляло. При зверненні на обмін пообіцяли сплатити за зворотню посилку (посилку на їх адресою зобов'язали сплатити мене). По ітогу за зворотню доставку теж маю сплатити я. Наче, вони мене інформували, що я маю вказати їх платником зворотньої доставки. Всі скріни переписки є, жодного слова про те, що я маю таке десь зазначити там немає. І це при тому, що зазначили - обов'язкова умова - відправлення посилки з несправним аераторам їм із позначкою "без автоповернення", вона буде утилізована Новою Поштою, якщо брак товара при огляді під час отримання підтвердиться (дуже дивно, але хай так). Так про яке позначення зворотнього платника іде мова, якщо посилка не повернеться???? Вопрос риторичний. Розетка на всі звернення та повідомлення тупо не реагує. Купляйте у цього продавця тільки, якщо не жалко ані часу ані грошей!!!

  2. Наталья Губенко ★★☆☆☆

    Доброго вечора. 25.11.2021 року замовила в Розетці робот-пилосос Xiaomi Dreame D9 PRO (арт 318681874) в розтрочку, забрала його і зразу помітила недолік, а саме не працювала подача води на ганчірку (тобто не працювало вологе прибирання), 29.11.2021 - терміново оформила повернення, пояснила працівникам, що брала на подарунок і мене засмутив той факт, що пилосос не працює (функція вологого приберання), видали Акт прийому товару на експертизу №РОЗ10373504 від 29.11.2021 року. На цьому все і закінчилося, ні подарунку ні робота-пилесоса, на Розетці про строк виправлення недоліку чи обміну товару - не повідомили, в самому Акті на експертизу я не розписувалася, на контакт Розетка не йде. По відзивам на форумах я сама знайшла дані сервісного центру Розетки куди відправили мій пилосос і це виявився сервісний центр Smart Group, звязалася з ними, спочатку почали казати, що його до них не направляли - потім визнали, що дійсно він прибув до них 02.12.2021 року (фото переписки прикріпляю), але про будь які строки не повідомили. 07.12.2021 року я звернулася за захистом своїх прав в Адвокатське об'єднання "Супрема Лекс", адвокатом направлено запит в Розетку, але магазин не відповів (фото прикріпляю). До цього часу питання не вирішене....... Вже більше 2х неділь по квартирі мав би їздити новий пилесос, але замість цього трачу свій час на спроби зв'язатися з магазином чи сервісним центром.... Видаткова накладна №143211763 від 24 листопада 2021 року Гарантійний талон №20211125004136 Серійний номер p21871515eu002050000p01 Номер замовлення: 721484604 Писала пост від свого імені, але пробував зв'язатися і мав справу з ними мій чоловік)

  3. Сергій Сімак ★☆☆☆☆

    Ганебна контора. Все робить, щоб не повертати гроши за не якісний товар. Заскріптований персонал котрий не вирішує питання, а відповідає трьома однаковими реченнями. Усі крім одного а їх було багато відповідали трьома однаковими реченнями загальний зміст яких полягав ПІШОВ ТИ. Мабуть у кожного листочок на столі. Сучасні роботи більш людяніши та розумні.Взагалі не розумію, що робить технічний відділ, що не може перевірити ВКАЗАНИЙ недолік, якій перевіряється 5-7 хвилин робочого часу. Висновок або продають багато неякісного товару не встигають, або нічого не роблять. P.S. Коли розетку штормили певні структури співчував, зараз би з задоволенням почув би такі новини. P.S.2 Вже майже місяць, а гроши так і не повернули. Мабуть прийдеться їхати в головну контори подивитись в очі злодіям

  1. Сервис Почта ★☆☆☆☆

    Зроби замовлення з доставкою через їх поштомат. Наступного дня отримав дзвінок від їх кур'єра про доставку товару (товар виявився не мій). Вирішив перевірити своє замовлення в особистому кабінеті, помітив що товар доставляється в поштомат, який знаходить в іншій частині міста. Зателефонувавши на Гарячу лінію, менеджер повідомив що трапився технічний збій, змінити адресу доставки не можна. Товар був оплачений відразу.

  2. Денис Петренко ★☆☆☆☆

    Зіпсусував враження водій доставки. Товар був згідно ваших умов на сайті може доставлятись до дверей, якщо він до 25 кг (10 кг піску для котячого туалету + інші дрібниці), а будинок з ліфтом, до 5-го поверху. Доставщик відмовив підняти. Вдома мене не було, довелось дівчині в мороз виходити й піднімати. Про "водій не може залишати авто" слабка відмазка. Бо якщо оплатити заздалегідь доставку до дверей, то водій як раз залишає машину.

  3. DaryTremar ★★☆☆☆

    не відслідковують і не перевіряють своїх продавців з якими мають справу. тобто будь який шахрай що займається підробками може там зареєструватись, і нібито продавати оригінали. особливо мило коли підробки продаються за ціною підробки, власне, але коли питаєш чи оригінал це - вони наче роботи всі як один кажуть що таааак оригінал. замовлення з Польщі та інших країн взагалі нічого не гарантують. прийшов металобрухт замість телефону а розетка така - ми тут ні до чого.

  1. Олекса Гнатенко ★★★★★

    В принципі Розетка не потребує додаткової реклами. Хто хоча б раз скористувався її сервісом розуміє про що йдеться мова. А я й не планував писати цей відгук. Але додатковий сервіс, який дозволяє отримати на смартфон номер талону в чергу на отримання товару ще на під'їзді до магазину, це дійсно приємний і зручний сервіс, який дозволяє вам економити свій час. Був приємно здивований, коли після повідомлення про незначне затримання товару мені запропонували знижку в розмірі 5-10% саме на цей товар через додаткові незручності. Я, звичайно, не відмовився і мені було приємно за такий жест уваги з боку магазину. Отож, рекомендую - вони, не дивлячись на відсутність реальних конкурентів, не зупиняються, а продовжують покращувати свої сервіси для споживача.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Rozetka?

Rozetka знаходиться за адресою проспект Степана Бандери, 8/16А, Київ, Україна, 04073

Який номер телефону Rozetka?

Зв'язатися з Rozetka можна за номером телефону +38 (044) 537-02-22

Як можна дістатися до Rozetka?

Дістатися до Rozetka можна за посиланням

Advertisements