магазин зачинений, інфо про години роботи не актуальні.
Фотогалерея
Відгуки
-
Anya Leskiv ★☆☆☆☆
-
Клиент Номер Один ★☆☆☆☆
Якість товару жахлива. Речі порвались буквально після декількох тижнів використання. Дата виробництва товару відсутня. Магазин не зберігає чеки та не веде належним чином облік фінансових операцій. Не рекомендую.
-
Oksana UA ★☆☆☆☆
Жахливе враження. Відношення до клієнта зовсім не прийнятне. Терміналом розрахуватися не можна, то окрема історія . Консультанти не компетентні. Пояснити чому я не можу повернути річ яку беру на подарунок і сумніваюся в розмірі, не можуть. А коли задала питання чому я по закону неможу повернути на протязі 14 діб на то мені відповіли словами "в секонді дешевле, что вам не понятно".
-
Наталия Шульга ★★☆☆☆
Хороший магазин з великим вибором речей, при зручному обслуговування можна досить об’ємно скупитись якісними речами. Але є один велетенський мінус, на касах знаходяться термінали для розрахунку безготівковою формою які чомусь постійно не працюють і відповідно у магазині тільки готівкова форма розрахунку. На моє здивування, 26.09.2021 відбулося чудо – термінал запрацював, правда запрацював він після того як адміністратору повідомили про можливість виклику поліції і фіксації відмови здійснення безготівкового розрахунку. «Не працює термінал» - це таке собі жалюгідне пояснення не реєстрації операції здійсненої юридичною особою і відповідно уникнення оподаткування.
-
Уляна Чабан ★★☆☆☆
Хороші речі, великий вибір, але з персоналом проблеми: на примірочних не завжди хтось є, і коли ти туди заходиш, то чекаєш, бо одна кличе іншу, щоб та побігла порахувати мені речі; потім так само виходиш, і до тебе втомлено біжать порахувати речі, чи ти щось не вкрав. Жінка на касі складно розбирається з системою і це примушує довго чекати в чергах. Коли просить молодшу подругу розібратися, то усміхається до неї, а до покупця - кам'яне незадоволене обличчя. Ще більше воно незадоволене і супроводжується зітханням, коли я прошу відкласти річ на 5 хвилин, бо змушена знімати готівку з картки, адже хтось оминає податки і терміналу немає, що ще одна велика проблема. Купляла двічі і двічі була та ж сама ситуація і ті ж самі обличчя.
-
Oleksandr Prykhodko ★★☆☆☆
Дорого, на вигляд напівлегально, мінімум сервісу. На касі відсутній термінал для оплати карткою - ну все точнісінько як на базарі:)
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса G-0utlet?
G-0utlet знаходиться за адресою Почайна (Петровка, ТЦ Городок, проспект Степана Бандери, 23-А, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до G-0utlet?
Дістатися до G-0utlet можна за посиланням