Відгуки

  1. Anya Leskiv ★☆☆☆☆

    магазин зачинений, інфо про години роботи не актуальні.

  2. Клиент Номер Один ★☆☆☆☆

    Якість товару жахлива. Речі порвались буквально після декількох тижнів використання. Дата виробництва товару відсутня. Магазин не зберігає чеки та не веде належним чином облік фінансових операцій. Не рекомендую.

  3. Oksana UA ★☆☆☆☆

    Жахливе враження. Відношення до клієнта зовсім не прийнятне. Терміналом розрахуватися не можна, то окрема історія . Консультанти не компетентні. Пояснити чому я не можу повернути річ яку беру на подарунок і сумніваюся в розмірі, не можуть. А коли задала питання чому я по закону неможу повернути на протязі 14 діб на то мені відповіли словами "в секонді дешевле, что вам не понятно".

  1. Наталия Шульга ★★☆☆☆

    Хороший магазин з великим вибором речей, при зручному обслуговування можна досить об’ємно скупитись якісними речами. Але є один велетенський мінус, на касах знаходяться термінали для розрахунку безготівковою формою які чомусь постійно не працюють і відповідно у магазині тільки готівкова форма розрахунку. На моє здивування, 26.09.2021 відбулося чудо – термінал запрацював, правда запрацював він після того як адміністратору повідомили про можливість виклику поліції і фіксації відмови здійснення безготівкового розрахунку. «Не працює термінал» - це таке собі жалюгідне пояснення не реєстрації операції здійсненої юридичною особою і відповідно уникнення оподаткування.

  2. Уляна Чабан ★★☆☆☆

    Хороші речі, великий вибір, але з персоналом проблеми: на примірочних не завжди хтось є, і коли ти туди заходиш, то чекаєш, бо одна кличе іншу, щоб та побігла порахувати мені речі; потім так само виходиш, і до тебе втомлено біжать порахувати речі, чи ти щось не вкрав. Жінка на касі складно розбирається з системою і це примушує довго чекати в чергах. Коли просить молодшу подругу розібратися, то усміхається до неї, а до покупця - кам'яне незадоволене обличчя. Ще більше воно незадоволене і супроводжується зітханням, коли я прошу відкласти річ на 5 хвилин, бо змушена знімати готівку з картки, адже хтось оминає податки і терміналу немає, що ще одна велика проблема. Купляла двічі і двічі була та ж сама ситуація і ті ж самі обличчя.

  3. Oleksandr Prykhodko ★★☆☆☆

    Дорого, на вигляд напівлегально, мінімум сервісу. На касі відсутній термінал для оплати карткою - ну все точнісінько як на базарі:)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса G-0utlet?

G-0utlet знаходиться за адресою Почайна (Петровка, ТЦ Городок, проспект Степана Бандери, 23-А, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до G-0utlet?

Дістатися до G-0utlet можна за посиланням

Advertisements