Мала на меті придбати матрац. Попросила показати мені. Але було відмовлено - "вони у вакуумній упаковці і ми їх не розкриваємо",- такою була відповідь. Сказала, що хотіла би побачити цієї фірми, не обов'язково того розміру, який потрібен, але, на жаль... Що це за обслуговування? Покупець має купити "кота в мішку"? Чим відрізняється від покупки в інтернеті така торгівля? Покупці магазини й вибирають з метою оцінки, чи підходить... А тут...
Фотогалерея
Відгуки
-
Valentina Pomogaeva ★☆☆☆☆
-
Андрей Рубанович ★☆☆☆☆
Персонал незнаючий, персоналу мало. Якого ви скидуєте мені повідомленя про готовність без номера фактури про оплату. Я з проблемами знайшов його і час очікувння виріс в рази, ще й на коробці відбитки взуття. Ви мене дико вібисили, вважаю що все для компанії і нічого для людей. Досвід ІКЕА був в рази краще ніж це
-
Олександр Бабак ★☆☆☆☆
2-раз заходжу в цей магазин,і прошу показати мені товар який у них стоїть на другій верхній полиці і фізично подивитися ближче не можна цей товар,на що мені касир магазину відповіла ні хто вам не буде діставати з полиці щоб показати з кривими своїм недовольним лицем,прийшов другий такий же колега який просто почав показувати інший товар на що я йому відповів що не потрібен мені інший мені потрібен тей що я хочу а не те що ваш магазин хоче мені напарити інший товар)))))
-
Оксана Гомель ★☆☆☆☆
Спочатку чекали крісло пів години. Запитання, коли принесуть крісло, просто ігнорувалися. На двадцятій хвилині, якась старша, зухвало відповіла, що я не так і довго чекаю, а склад у них великий. На моє запитання, може краще гроші повернути, ще більш зухвало запропонували повернути гроші і написати відгук на сайті. Через пів години повідомили, що крісла немає: чи чекати два тижні, чи повертають гроші. "Гарне" обслуговування під гаслом "Хочете спаскудити свій день, завітайте до нас".
-
Andrii ★★★★☆
Відвідувати магазини цієї мережі завжди приємно! Весь простір займають товари, у декілька рівнів. Саме цей магазин напевно самий маленький у Києві. Якщо є бажання подивитись більше асортименту, напевно треба відвідати інший магазин
-
Сергій Гринішин ★★★★★
Юск в повному порядку,є багато корисних потрібних і непотрібних речей за доступні гроші.Купили величезний стіл за 2300,який місяць тому коштував 5000 і це бонус!Персонал норм,чисто,охайно,красиво!
-
Elena Voloshyna ★★★☆☆
Саме в юску у дрімі дуже мало місця, вузькі проходи, часто вдвох не розминешся. На кассі 1 людина, черга в 10 чоловік, без дистанції, бо місця для цієї дистанції також немає( А загалом юск - чудовий магазин з цікавим асортиментом. У час карантинів дуже бракує доставки з локальних магазинів.
-
Olga Jakimovich ★★★★★
Багато цікавих товарів, за помірними цінами. Дуже привітний і доброзичливий персонал!
-
Oksana Gorbachenko ★★★★★
В мережі цих магазинів завжди є потрібні товари. Декор, меблі, товари для дому... хочеться придбати все.
-
Luda Osadchuk ★★★★☆
Досить непоганий вибір текстилю та матраців, гарні знижки до чорної п'ятниці, але все одно досить маленький магазин.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса JYSK?
JYSK знаходиться за адресою Оболонський проспект, 21b, Київ, Україна, 04205
Який номер телефону JYSK?
Зв'язатися з JYSK можна за номером телефону +38 (044) 247-07-86
Як можна дістатися до JYSK?
Дістатися до JYSK можна за посиланням