Жахливе ставлення охоронця Кості,принижує за одяг,пірсинг і інше що йому не подобається,це не одноразово а кожного разу коли я заходжу до магазину. Цитую його фразу після того як він побачив хлопця в штанах з хелоу кіті “знаешь что с такими как ты на зоне делают? Отправляют в петушатню,ты че петух ?„ В мене немає слів. Подібні фрази з його рота вилітають постійно!!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Вікторія Зеленська ★☆☆☆☆
-
Юлия ★☆☆☆☆
Хочу залишити відгук про роботу магазину на Івасюка, який, на жаль, викликає все більше запитань. Основною проблемою залишається постійна невідповідність цінників на товари та ціни, яка пробивається на касі. Це триває вже довгий час, і, як видно, керівництво магазину не реагує на численні звернення клієнтів. Сьогодні стикнулась ще з однією неприємною ситуацією. На магазині працювала нова співробітниця (за словами охоронця, її звуть Аліна, чорне волосся), яка спілкувалася зі мною у вкрай грубій та нахабній формі. Така поведінка є абсолютно неприпустимою і псує враження від покупки, яке й так вже зіпсоване через проблеми з цінами. Також ця співробітниця моїй матері хотіла дати решту у вигляді фальшивої купюри 50 грн,але цей номер в неї не вийшов. Закликаю керівництво звернути увагу на ці системні проблеми та вжити заходів для їх вирішення.
-
Nataliya Ozirska ★★★★☆
Дивимось на вартість товару у чеку і ціннику на полиці. Корм котячий віскас. Різниця складає 33 гривні більше у чеку. На рівному місці. Цікаво. Чи буде реакція мережі чи ні? Дякую. Вирішили питання, шляхом повернення товару.
-
v agapo ★★★★★
Просто магазин - рятівник, коли треба щось купити швидко. Дуже добрий магазин під домом. Мінус- поганий асортимент товарів господарського призначення. Хоча є навіть трохи загального призначення товарів, як то шкарпетки чи пластикові розбірні полиці, дитячі іграшки. Плюс- великий асортимент алкогольних напоїв, і елітного, і массмаркет. Бувають проблеми з м'ясом у холодильниках, з молочних продуктів з таким не зустрічалася. Є генератор, але він не завжди справляється з такою кількістю холодильників. Буває багато акцій, знижок, що не завжди перегукуються з акціями групи Фоззі. Тому є окремі акції саме цієї сітки. Є каси самообслуговування. Є каси з касиром. Є послуга зняття готівки на касі з касиром. У залі можна в автоматі набрати фільтрованої води . В самому магазині є поштомат Міст експрес. Та автомат поповнення карток, мобільних карток чи оплати комунальних послуг. На вулиці перед магазином є поштомат Розетка.
-
Віталій ★☆☆☆☆
Частенко купував у цьому маркеті, а сьогодні придбав печиво, почав їсти, відчув щось не те. Подивився на дату а печиво прострочено, минулого року. Так гидко стало.
-
Вітольд ★★☆☆☆
Кумедний магазин. До працівників претензій не маю, як платять - так і працюємо(чи навпаки). Зручно, що біля дому. Кілька тижнів тому зайшов придбати дитині сік та барні ( оскільки було день народження то потрібно було по 17шт барні і 17шт сік 0.2л). Цей товар був в акційній газеті, тому я і сюди прийшов. Але виявляється, що акційні товари продаються в обмеженій кількості ( по 5 чи по 6шт). Спершу запропонували пробити різними чеками, я погодився, мені ж всерівно як, це ж для себе, робіть як зручно. Коли вони побачили що я погодився то одразу сказали, що ні. Ми більше як по 5 шт(чи по 6шт) не можемо продати бо ми не оптовий магазин. і взагалі їх потім керівник оштрафує за самоуправство. Мені стало дивно і я не купував зовсім нічого. Пішов в інший магазин.
-
Наталия Обидовская ★★★★★
Про магазин дізналася від друзів. Залишилася задоволена від візиту і цін на деякі продукти. Площа магазину не велика, але асортимент представлений товарів сподобався. Раджу відвідати...
-
Ол Олекс ★☆☆☆☆
Типу назва сучасна, а навіщо так назвали звичайний продуктовый магазин ніхто не може пояснити
-
Сергей Тыпенко ★★★★★
Фоззі дійсно зробила діскаунтер в порівнянні з іншими мережами. Плюси у цінах та розміщенні, як "магазину біля будинку". Недоліки виходять з формату - це невеликий асортимент продукції та можливі черги і години пік.
-
Катерина Петрова ★★★☆☆
Асортимент, розташування та на цьому все. Почитайте інші відгуки не від "місцевих єкспертів" (тобто проплачені відгуки) більшість відгуків про те що персонал наче шпана з підворотні, причому навіть не оболонської підворотні. Мені реально сумно за якогось нормального хлопця чи дівчину яка потрапить в цей прекрасний колектив, її там просто затравлять. Я такого жлобства давно не бачила в магазинах. Висновок - менеджменту двійка, треба всіх міняти там. Вангую що цей магазин як і пузата хата покине гугл мепс із-за негативних правдивих відгуків.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса THRASH!ТРАШ?
THRASH!ТРАШ знаходиться за адресою проспект Володимира Івасюка, 34, Київ, Україна, 04210
Який номер телефону THRASH!ТРАШ?
Зв'язатися з THRASH!ТРАШ можна за номером телефону +38 (080) 030-08-90
Як можна дістатися до THRASH!ТРАШ?
Дістатися до THRASH!ТРАШ можна за посиланням