Відгуки

  1. Maryna Bublyk ★★★★★

    Кухня Поллі — це затишне кафе, розташоване у мальовничому Голосіївському парку, просто навпроти озера. Місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Я буваю тут часто, адже тут смачно готують і завжди панує приємна атмосфера. Особливо люблю їхній ароматний каву, матчу на кокосовому молоці та, звичайно, мій фаворит — торт “Наполеон”. Я куштувала цей торт у багатьох закладах, але саме тут він найсмачніший — приготований за класичним рецептом, як у моєї мами: ніжні коржі, легкий крем і справжній домашній смак. Сервіс чудовий — уважний, доброзичливий, без надмірного пафосу. Рекомендую “Кухню Поллі” усім, хто цінує смачну їжу, затишок і спокій у серці природи.

  2. Юлія ★★★★★

    Хороший заклад, час від часу тут буваємо. Влітку облаштовують терасу над озером. Їжа смачна, в меню є з чого обрати. Буду й надалі сюди заходити )

  3. Карина Духонченко ★★★★★

    Дуже гарне та атмосферне місце. Обслуговування- на найвищому рівні. Окрема подяка дуже привітній офіціантці Анастасії. Смачна та корисна кухня. Нам дуже сподобалося, обов’язково приїдемо ще.

  1. Glen Minto ★★★★★

    Вид на ставок, природу у перспективі - дуже великий плюс. Сирники смачні, тортик теж (і ну дуже щедрої порції - тільки його вистачило б на сніданок). Ще й в парі хвилин пішки від метро. Запропонував би у вбиральні використовувати освіжувач повітря з менш інтенсивним запахом, бо в частині залу, де сидів, (можливо, в залежності від вітру зовні) відчувалась хімія час од часу

  2. Аня Круть ★★★★★

    Смачна кухня, є дитяче меню та дитяча кімната. Вона без телевізора - діти не туплять на мультики. Замість цього багато різних іграшок - кожний обере до смаку. А ще кімнату провітрюють - всіх просять вийти і 15 хвилин кімната провітрюється, що дуже круто в умовах карантину і сезонних хвороб. В туалетах є зручності для дітей. Заклад дуже кідс-френдлі)

  3. Иван М ★★★★★

    Чудове місце для побачень, зустрічі невеликих компаній, банкетів та сімейного дозвілля! От всі варіанти дійсно можливі. Є і столики на літній терасі, і великі банкетні зали, і укомплектована іграшками та розвагами велика дитяча кімната! Кухні теж треба віддати належне. Були не один раз - завжди все було свіже і смачне, не залежно від того, замовляєте ви просто сирники чи банкет на 20 осіб. Дякуємо!

  1. Kyiv Institute of Gender Studies ★☆☆☆☆

    Зарезервовані за 2 доби столики персонал не поставив у резерв))) І тому, замість дружньої і привітної зустрічі, ранішньої кави та сніданку у понеділок 02 серпня 2021 об 11:00, нас чекали скандальні з'ясування серед стаффу, кто же виноват? И что же делать? Адже на замовлених місцях уже сиділи якісь відвідувачки. Слабка заміна ранішній каві та сніданку, скажем чесно. Заклад однозначно НЕ рекомендуємо. А всі подальші зустрічі переносимо в 'Сарру', по Голосіївському проспекту трохи далі)))

  2. Юлия Осиповская ★☆☆☆☆

    Вперше в житті вийшла із закладу не чекаючи навіть рахунку - залишила гроші по цінам у меню. На терасі у офіціантів, барменів своя тусовка і їм не до гостей. Забігла швидко перекусити вийшла через годину. Офіціантка плуталась в меню, не могла порадити салат не прочитавши, плуталась чи подають сирники о 14 (в меню вказано, що ні), після того як забрала основну страву, не принесла прибори для другої (після нагадування принесла і вибачилась). Під сирники замовила компот але мені його не принесли, мабуть були сильно заклопотані розмовами між собою. І це все при тому, що на терасі було двоє відвідувачів! Окрема розмова про музику, це ж не танцювальний заклад! Кафе на березі озера, куди люди приходять розслабитись, музика не повинна волати на вухо - була двічі і двічі музика перекрикувала розмови і ніяк не сприяла ні розслабленню, ні прийому їжі.

  3. Helen Bond ★★★☆☆

    Інтер‘єр і місце положення просто супер, можна безкінечно дивитися у вікна з таким виглядом. Та на жаль кухня і обслуговування розчарували( чай принесли холодний, але потім замінили коли попросила ( була спроба офіціантом переконати мене в протилежному та він був дійсно холодний) . Салат з руколою і грушею за 150 грн виглядає на 45 - рукколи декілька листочків все інше великі листки салату , трішечки сиру і груша - яка врятувала ситуацію бо була солодка. Насіння соняшника було не свіжим і просирівшим, добре що був замовлений мною гарнір і змогла втамувати голод. В такому місці гріх так готувати!!! Не знаю чим тут займаються управляючі - дуже шкода, що саме так тут обслуговцють. Офіціант не міг запрпонувати мені страви без м’яса - таке враження що відсутні знання меню. Офіціанти байдужі. Вбиральня - не прибрана! Зарядних пристроїв тут немає, що дуже дивно в 21 столітті.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Кухня Поллі?

Кухня Поллі знаходиться за адресою Голосіївський проспект, 61, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Кухня Поллі?

Зв'язатися з Кухня Поллі можна за номером телефону +38 (066) 573-69-92

Як можна дістатися до Кухня Поллі?

Дістатися до Кухня Поллі можна за посиланням

Advertisements