Ми теж недовго пробули в цій школі: умови жахливі, тільки тягнуть гроші, які йдуть в нікуди. Кажуть: "... на ремонт школи", але де цей ремонт? Дах так і не полагодили, школу утеплили тільки частково, класи побиті грибком. У їдальні постійно холодна їжа. На групі продовженого дня за дітьми ніхто не звертає уваги уроки навіть не намагаються робити. Не рекомендую цю школу!
Фотогалерея
Відгуки
-
Viktoria Zhitnyak ★☆☆☆☆
-
Максим Максим ★☆☆☆☆
Гіршого місця для молодших класів я ще не зустрічав. І основна проблема в керівництві школи. В останній чверті 1-го класу ми (батьки 17 учнів) подали заяву про заміну вчителя (з боку якої був постійний буллінг учнів і навіть рукоприкладство - що пізніше сильно відбилося на психічному і фізичному здоров'ї наших дітей) не тільки на керівництво школи, а й в Міносвіти і Департамент освіти із записом зі смартчасов одного з уроків (раніше кілька разів підходили до завуча зі скаргами, на які не було ніякої реакції). Завдяки цьому нам була дана заміна (і то тільки з нового навчального року). До слова цього вчителя (Жук М.М.) так і не звільнили, а перевели в бібліотеку. У другому класі до нас прийшов учитель з іншої школи (Пославська Яна Олегівна), т.к після розповіді керівництвом їх версії події всьому вчительському складу, всі вчителі ополчилися проти нашого класу. Наших дітей перевели з класу, в якому ми зробили повний ремонт в маленький клас з другою зміною. Нам не дали ні інтерактивної дошки, нам не віддали нашого проектора, комп'ютера. Мало того нам оч довго не віддавали хоч якийсь шафа або хоча б місце для нього під дитячі речі. Прибиральниці ігнорували прибирання перед початком уроків саме в нашому класі. Учитель другої зміни і вчитель англійсько мови не спілкувалася з нашим класним керівником - тільки писали записки з вимогами. Завуч на всі прохання нашого вчителя і наші відмовлявся і нічого не робив. Для наших дітей організували групу подовженого дня в найхолоднішому і сиром класі (навіть влітку там холодно), де місця мало одного класу, а туди впихнули три, де не те що нічим не займалися з дітьми, але були і оч сумні випадки. Крім того, як ми дізналися пізніше, нашого вчителя не давали зарплату 2 місяці, і до сих пір не виплатили. Яна Олегівна як могла тягнула і терпіла все, вчила наших дітей, любила їх, і за новим прищеплювала бажання вчитися (за що їй Величезне Дякую). Але ми і третя частина класу не витримали тиску керівництва і персоналу школи №4 - розбіглися по іншим нормальним школам. Керівництво ж школи зробило винуватою нашого вчителя ... Та що подумайте перш ніж віддавати своїх дітей сюди ...
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Школа №4?
Школа №4 знаходиться за адресою вулиця Незалежності, 4, Боярка, Київська область, Україна, 08150
Як можна дістатися до Школа №4?
Дістатися до Школа №4 можна за посиланням