Відгуки

  1. Ірина Москалик ★★★★★

    Дуже приємна та професійна консультантка Юлія в магазині косметики Prostor! Все детально пояснила, допомогла зробити правильний вибір. Щиро Вам дякую, Юліє, за турботу і поради!

  2. Ира Державина ★☆☆☆☆

    я не розумію яким чином людина має хоч якесь бажання зайти в магазин з дитиною, коли з обох боків стоять концертні колонки. Я була у розпачі від того, як сильно мені потрібно кричати, аби мене хтось почув. Шкода консультантів, які там працюють. Або робіть тихіше, або проводьте подібні заходи в більших торгових центрах.

  3. Karina Krylova ★★★★★

    Продавець Наталя просто неймовірна! Вчора була в магазині і як завжди зайшла за одним і набрала купу всього що не поміщалось в руки, вона це побачила і дала корзину, а також на касі дуже мило поговорили. Були б всюди такі люди як вона то і жити було краще) Дякую, Наталя, ви зробили мій день)

  1. Darina Vasechko ★☆☆☆☆

    Зайшла подивитися консилер, на стенді “sale” взяла консилер, на якому була етикетка «тестер», тобто продукт який вже використовувався, я протестувала, жінка-консультант відразу почала запевняти що якщо я його відкрила, то ОБОВʼЯЗКОВО маю купити, хоча ні скотчу на ньому, ні надпису на стенді «тестувати заборонено» не було. Одна зірка лише за касира, вона чудова, так би 0 поставила

  2. Елена Старжинская ★☆☆☆☆

    Надзвичайно негативні враження про сервіс, я розумію, що зараз складні для всіх часи, але так у відкриту обманювати це неприйнятно. Взяла помаду, на вітрині ціна була 239 грн, коли оголосили ціну перед оплатою, я поцікавилася, що з моїх товарів вийшло таким дорогим, на що касир (Софія) сказала, зараз, ви оплатіть і я тоді скажу, я оплатила, вона подивилася чек, сказала помада, я перепитала, за 239 грн? Касир відповіла :-так., я передивилася чек самостійно : ціна стояла 380 грн і 342 грн зі знижкою!!! Я попросила зробити повернення, касир покликала менеджера (Наталію) , у якої я запитала, чому так вийшло, вона взяла мою помаду і пішла у свій кабінет, повернулася з цінником, якого на вітрині не було, сказала, що ті цінники були не на ті кольори і зовсім прибрала їх з вітрини, і поставила ціну 380 грн, повернення я так і не змогла зробити, термінал вибивав відмову, сказали проблеми з банком!

  3. Аня Ландышева ★☆☆☆☆

    Залишився неприємний осад після походу в простір. Після того як все проплатила, я вирішила подивитися на чек не відходячи від каси. Ціни в чеку не збігалися з тими що були на вітрині. У чеку тональну основу пробили на 50 гривень дорожче. Біля каси стояла жінка на расслабоне, нічим не зайнята. Я у неї питаю чому на стелажі одна ціна, а в чеку інша. На що вона мені відповідає, що їх тільки двоє на магазин (вона стоїть біля каси нічим не зайнята) і вони не встигають поміняти цінники. Я їй кажу, що я купую за однією ціною, а пробивають по інший. Вона сказала, що над касою висить папірець на якій надруковано, що ціни не збігаються. Я вирішила записати в книгу скарг моє невдоволення, але вона сказала що у них немає книги скарг. Більше не піду в простір і іншим не раджу.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Простор?

Простор знаходиться за адресою вул. Архітектора Вербицького, 1, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Простор?

Зв'язатися з Простор можна за номером телефону +38 (080) 060-02-00

Як можна дістатися до Простор?

Дістатися до Простор можна за посиланням

Advertisements