найгірший супермаркет що я зустрічав. дуже хамське відношення охорони, касирів і замісника керуючого
Фотогалерея
Відгуки
-
Ivan Protsenko ★☆☆☆☆
-
Inna Novikova ★☆☆☆☆
Охоронець ігнорує покупців а на прохання допомоги відмахується і йде подалі. Стався неприємний інцидент, касирка попросила поставити табличку що каса зачинена і як раз за мною та табличка і стояла, через декілька хвилин в чергу вліз «чоловік» посунувши цю табличку далі наче так і було, на зауваження що каса зачинена почав чіплятися до зі словами «а ти тут працюєш?» після двох таких запитань в мій бік я покликала охоронця який проігнорував ситуацію і просто пішов, питання наступне, охорона в магазині для чого? Щоб просто стояти як прикраса чи щоб покупці могли спокійно і безпечно купувати товари в магазині? Касири дуже приємні, а до роботи охорони багато запитань.
-
Юля Балина ★☆☆☆☆
Вже не перший раз конфлікт з касиром Шемигон Лідія, хамить, якщо у тебе нема дрібних грошей, кидає решту. Розумію просто спитати чи є якась сума і нормально відреагувати на те, що у людини може не бути нічого дрібніше. Але не починати кричати на тебе та швирятись грошима. Від того, що на мене кричать — дрібні гроші в мене не з'являться. До того ж касир дуже часто спілкується з клієнтами російською. Усе це закатування очей та зневажливе ставлення до клієнтів відбиває будь-яке бажання взагалі заходити до АТБ І, нажаль, таке ставлення буває і в інших касирів. Одна справа, коли це одиничний випадок, але у касира Лідії це на постійній основі
-
Дар'я Анпілова ★☆☆☆☆
Розкладаю товари так, як бажаю, щоб вони були пробиті. Сире мʼясо в жорсткій упаковці має піти на низ сумки, а, наприклад, мʼякі пончики кладу на стрічці останніми. Що робить касир і вже не перший раз? Тягнеться першими пробити пончики. На прохання пробивати так як розкладено — невдоволення і хамовитий тон. Подзвонила на гарячу лінію з проханням, щоб передали керівництву, що касирка груба. І тут почалося ще більш «прекрасне». Працівник гарячої лінії почав мені розповідати, що «касир буде пробивати товар так, як вважає за потрібне». Питаю — це у вас у всій мережі так прийнято? Він відповідає, що таких інструкцій немає. Зіграли ми з ним в цей словесний пінг-понг (буде робити як хоче — це політика мережі? — ні, такої політики немає — чому буде робити як хоче? — буде робити так як вважає за потрібне) ще три кола, він почав кричати на мене, і я з ним попрощалась. Як і з магазинами АТБ загалом. Видалила додаток (більше ніякої доставки) і надалі оминатиму цю контору.
-
Pavel Stark ★☆☆☆☆
В години пік завжди черги на касах по півгодини. Можливо варто встановити самокаси? Пандус в залу досі відсутній станом на 29.05.2025 Майже всі Охоронці тікають з поля зору при виді візків на горизонті.
-
Аренда от Вит Комнаты Киев ★★★★☆
Цілком нормальний цілодобовий продуктовий супермаркет з товарами гігієни та шкарпетками за низькими цінами. Ще ціни насправді низькі на м'ясо та м'ясні продукти, макаронні вироби марки "Розумний вибір" та інші вироби цієї марки. Решта як у конкурентів. Шоколадки власної марки: "Розумний вибір" - отрута. Касир в окулярах на касі обслуговуючий та інтернет-замовлення не хоче забирати товар, на який у покупця не вистачило грошей сплатити. Що невірно. Покупці не повинні самі повертати неоплачені товари на прилавки, як він зазначає – це обов'язок працівників магазинів. Супермаркет відвідують цигани для виглядання та обкрадання самотніх людей похилого віку, адміністрація їх не видворяє і не перешкоджає їм. Що стосується примусової вентиляції, то як правильно пишуть і в інших відгуках вона працює добре, а колишньому тут Фуршеті не працювала. Та й новий ремонт приємний. Для програми лояльності необхідно мати кредитку Райффайзенбанку. ЦО банку на вулиці Генерала Алмазова, банкомат та адміністрація на - Ліскова. Банк славиться європейською якістю обслуговування.
-
Сергій Грибачов ★☆☆☆☆
З 5-6 кас працювала одна, внаслідок чого о 22.00 примудрилися зібрати чималу чергу. При цьому охоронець дозволяє собі для якогось тіпа пробивати товар поза чергою...
-
Sanya Lisenko ★★☆☆☆
З ранку прийшолося чекати касира півгодини бо вона кудись відійшла
-
Gans Krown ★★★★★
Новий АТБ на тому ж місці, де був недорозвинений «Фуршет». Ця сім'я магазинів АТБ найбільш адаптована до сучасних вимог покупців в Україні. Конкурентів практичних немає магазинів АТБ в Україні! Приміщення чисте, відмінна вентиляція! Все необхідне із товарів є. Цей маркет зручно розташований біля житлових будинків та транспортних зупинок. Подібний маркет тут давно був необхідний. Рекомендую цей маркет.
-
Elena Elena ★☆☆☆☆
Враження жахливі. Вечір. Страшенна черга, бо з 4-х кас працює одна... І тут раптом з'ясовується, що маски продаються без черги, а касир пів години з'ясовує код, щоб продати одну маску без черги. Відкрилася ще одна каса. Люди, що стали в чергу пізніше, вже пішли... На обурення з приводу того, що черга стоїть, касир просто рявкнув, що що він може зробити, якщо маски продаються без черги. Може, записати собі код маски, якщо не може запам'ятати?
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ маркет?
АТБ маркет знаходиться за адресою бульвар Лесі Українки, 5, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до АТБ маркет?
Дістатися до АТБ маркет можна за посиланням