Відгуки

  1. Ol Cute ★★★★★

    Дуже подобається цей магазин, і особливо акції на піццу ну і самі смаки піцци ♥♥♥ Дякую, що робите добру справу

  2. Da Da ★★☆☆☆

    Я вже казала собі, що в Фору на Ентузіастів, 37 ні ногою!! Але ж ні, знову довелося прийти. Такого відношення персоналу до покупців я не бачила більше ніде. Приблизно рік назад "мадами" в м'ясному відділі, взагалі не соромлячись, у весь голос обговорювали: подивись на них... Господи, пора б вже зробити самообслуговування як на овочах Жіночки, та то ваша робота!! Не подобається - не працюйте Єдина касирша в цьому магазині - це жах. Якби не необхідність, то залюбки б пішла на касу самообслуговування. Краще вже чекати підтвердження покупки від охоронця, ніж терпіти таке відношення і такий тон. В неї завіс термінал, готівки в мене не було, то вона мене спочатку хамськи послала до каси самообслуговування, а коли я не пішла, то просто відсунула мої товари і пропустила людину з мільйоном продуктів, але готівкою. Пройшло вже 7 годин, а настрій досі зіпсований і картаю себе за те, що просто не розвернулася та не пішла. Слава богу, це не єдиний магазин (і навіть не єдина Фора) на районі

  3. Ольга Скуратовская ★☆☆☆☆

    Заспокойте вашого касира, білявка на касі дуже хамовита, завжди якісь проблеми у неї, то їй потрібно заздалегідь говорити, що хочу купити цигарки, а потім молочні продукти, щоб не бігати їй між касами, або їй не подобатися що багато цигарок купую, цей касир завжди з незадоволеним обличчям або огризає! Шановні директори даного магазину, вас не влаштовують покупці, які скуповують блоками сигарети + середній чек за продукти від 2000грн?

  1. Anngela Underwood ★☆☆☆☆

    Проведіть роботу з персоналом ( на касі). Білявка на касі дуже хамила і не тільки мені. Я наче в радянський союз потрапила, так не можна розмовляти з людьми. Це не один магазин на Русанівці, конкуренція висока. Принципово не будемо ходити в цей магазин. Ющенко

  2. Богдан Жаховский ★★☆☆☆

    Магазин цілком зручний, але купа товару з не дотриманим температурним режимом, коли відбуваються відключення світла, хололиники з морозивом, м'ясом, рибою, замороженою продукцію накривають якимись картонками, декілька разів хотів взяти морозиво, проте воно було вже розтавше, і так кожен день по кругу воно розтає та потім знову замерзає, та сама історія в інших холодильниках, це не є норма, та керівництво магазину нічого з цим не робить, продають ніби нічого не трапилось.

  3. Марія Микитин ★★★★★

    Круто, чисто, персонал привітний!

  1. Nataliya Pleteneckaya ★★★★★

    Серед різноманіття супермаркетів ,обожнюю лише Фору♥️

  2. Владислав Мисник ★★★★★

    Гарний вибір продуктів, вічливе обслуговування

  3. oles shyryy ★★★★☆

    Після ремонту, стало значно комфортніше і зручніше.

  1. Дмитрий «Eskel6» Занько ★★★☆☆

    Фора як Фора, хоча бувають і краще наприклад на вул. Ентузіастів 7. Що правда це до ремонту. Питання - є приблизна дата закінчення ремонтних робіт?

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Ентузіастів, 37, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements