Дуже подобається цей магазин, і особливо акції на піццу ну і самі смаки піцци ♥♥♥ Дякую, що робите добру справу
Фотогалерея
Відгуки
-
Ol Cute ★★★★★
-
Da Da ★★☆☆☆
Я вже казала собі, що в Фору на Ентузіастів, 37 ні ногою!! Але ж ні, знову довелося прийти. Такого відношення персоналу до покупців я не бачила більше ніде. Приблизно рік назад "мадами" в м'ясному відділі, взагалі не соромлячись, у весь голос обговорювали: подивись на них... Господи, пора б вже зробити самообслуговування як на овочах Жіночки, та то ваша робота!! Не подобається - не працюйте Єдина касирша в цьому магазині - це жах. Якби не необхідність, то залюбки б пішла на касу самообслуговування. Краще вже чекати підтвердження покупки від охоронця, ніж терпіти таке відношення і такий тон. В неї завіс термінал, готівки в мене не було, то вона мене спочатку хамськи послала до каси самообслуговування, а коли я не пішла, то просто відсунула мої товари і пропустила людину з мільйоном продуктів, але готівкою. Пройшло вже 7 годин, а настрій досі зіпсований і картаю себе за те, що просто не розвернулася та не пішла. Слава богу, це не єдиний магазин (і навіть не єдина Фора) на районі
-
Ольга Скуратовская ★☆☆☆☆
Заспокойте вашого касира, білявка на касі дуже хамовита, завжди якісь проблеми у неї, то їй потрібно заздалегідь говорити, що хочу купити цигарки, а потім молочні продукти, щоб не бігати їй між касами, або їй не подобатися що багато цигарок купую, цей касир завжди з незадоволеним обличчям або огризає! Шановні директори даного магазину, вас не влаштовують покупці, які скуповують блоками сигарети + середній чек за продукти від 2000грн?
-
Anngela Underwood ★☆☆☆☆
Проведіть роботу з персоналом ( на касі). Білявка на касі дуже хамила і не тільки мені. Я наче в радянський союз потрапила, так не можна розмовляти з людьми. Це не один магазин на Русанівці, конкуренція висока. Принципово не будемо ходити в цей магазин. Ющенко
-
Богдан Жаховский ★★☆☆☆
Магазин цілком зручний, але купа товару з не дотриманим температурним режимом, коли відбуваються відключення світла, хололиники з морозивом, м'ясом, рибою, замороженою продукцію накривають якимись картонками, декілька разів хотів взяти морозиво, проте воно було вже розтавше, і так кожен день по кругу воно розтає та потім знову замерзає, та сама історія в інших холодильниках, це не є норма, та керівництво магазину нічого з цим не робить, продають ніби нічого не трапилось.
-
Марія Микитин ★★★★★
Круто, чисто, персонал привітний!
-
Nataliya Pleteneckaya ★★★★★
Серед різноманіття супермаркетів ,обожнюю лише Фору♥️
-
Владислав Мисник ★★★★★
Гарний вибір продуктів, вічливе обслуговування
-
oles shyryy ★★★★☆
Після ремонту, стало значно комфортніше і зручніше.
-
Дмитрий «Eskel6» Занько ★★★☆☆
Фора як Фора, хоча бувають і краще наприклад на вул. Ентузіастів 7. Що правда це до ремонту. Питання - є приблизна дата закінчення ремонтних робіт?
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Ентузіастів, 37, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням