Працюють хами, які виривають товар з рук :) Зайшла з чоловіком по кіндери для сестри. Стояли і спокійно вибирали за кодами ті, які хотіли. Майже 100 грн за один, я купила 5, тому вибачте, звісно, але я вибираю, які я хочу! Ми нічого не перекидали, не відкривали.. просто розглядали ззовні і відразу все ставили на місце. І тут різко до нас підбігає якась нелюдь, яка розкладала товар і підбиває в лікоть мого чоловіка. Починає пхатись, виганяти нас від стелажа, махати руками і забирати з рук ті кіндери, які ми обрали. Ми були просто в шоці… Це нормальний магазин з адекватними працівниками? Риторичне запитання.
Фотогалерея
Відгуки
-
Sonia _81 ★☆☆☆☆
-
Борис Мельничук ★☆☆☆☆
Жіночка що на кулінарії стояла 29.11.25 (біля 21:00) , жахливо ставиться до клієнтів , на прохання обгорнути жирну їжу в плівку сказала що в неї немає плівки, коли я вказав що збоку є вона , вона відповіла що вона вимкнена. Я пішов , але проходячи побачив що іншим людям вона обгортає їжу , знову сказав щоб загорнула , вона взяла і маленьким шматочком як небудь обгорнула ,плівка покрила тільки верхню частину лоточка що ніяк не врятує від протікання жиру , невдоволено віддала і сказала пакети треба купляти!
-
Юрій ★☆☆☆☆
Купив піцу з другом в новусі, а під час того як я її їв, там в середині піци були два куски пластика , не знаю перший раз таке Раніше брав такого не було…
-
Yun Christine ★☆☆☆☆
Вже не перший раз помічаю, що ставлять на цінник одну ціну, а по факту на касі вона виходить значно більше, іноді просто у два рази, це розраховано на те що людина вже провела товар через касу, та хоче його купити, або автоматично сплачує. Це просто шахрайство якесь приховане! Не раджу! Або перевіряйте просто по кожній позиції. Люди, купуйте в атб, а не цих зажравшихся приболтів, буде значно дешевше!
-
Николай Дергун ★★★★★
Дуже не погано, мені сподобався сам формат та ціни помірні! Рекомендую!
-
Dimarzio ★☆☆☆☆
Для магазину в самому центрі Києва це просто ганьба. В порівнянні зі звичним для мене сільпо на дніпр. набережній 33 це якийсь гастроном пізнього совка. Ні асортименту, ні конкурентних цін ні сервісу. А задумуючись про те скільки його відвідує іноземців бере іспанський сором.
-
Вадим Борисовець ★☆☆☆☆
На вітрині з уцінкою лежить товар який вже 6 днів протермінований. Звернулись до керівництва у відповідь почувши що такого не може бути і це зняли з вітрини ще вчора 18.10( термін вжити до 13.10). В результаті протермінований товар вилучили і нічого не сказавши залишили на лінії кас, згодом підійшов адміністратор якому ми повторно все розповіли. На нашу вимогу зробили повернення при цьому вибачення не почули. Склалося враження що ми винні в тому що в них протермінований товар.
-
Сергій Удовенко ★☆☆☆☆
Наї...во, на контейнері стоїть одна ціна на касі пробивають по другій.
-
Ярослав Ковбасюк ★☆☆☆☆
Закрийтесь і відкрийтесь нормально, невже так складно просто робити все добре? А не безмежні черги і консультанти, яких просто немає, вони не розуміють взагалі слов’янської і можуть сказати щось тільки через слово, не рекомендую цей заклад
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса NOVUS?
NOVUS знаходиться за адресою ТЦ GLOBUS Сектор А, Майдан Незалежності, 1, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону NOVUS?
Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29
Як можна дістатися до NOVUS?
Дістатися до NOVUS можна за посиланням