Відгуки

  1. Людмила ★★★★★

    Дуже дякую за чудову атомосферу, сервіс, інтер'єр, блюда і напої на вищому рівні! Дуже затишний чудовий ресторан!

  2. V — ★★★★★

    Найкращий фондан і мінестроне, завжди за цими позиціями їдемо тільки сюди. Обожнюю ваші пасти та густий суп з яловичиною. І парфе влітку - богічна насолода. Дуже класні працівники❤️ Обожнюємо вашу літню терасу і живу музику. Прекрасне місце.

  3. Денис ★★★★★

    Хороший заклад з великим меню. Жива музика, вічливий персонал і смачна їжа. Замовили багато, дещо з постійного меню, дещо з сезонного, і вино. Не все встиг сфотографувати) Все було чудово. Ще окремо, забули поілку для песика, персонал приберіг та віддали наступного дня.

  1. Марія Крикунова ★★★★★

    Дуже класний ресторан! Атмосфера приємна, офіціанти привітливі, їжа — найсмачніша❤️ Дуже рекомендую!

  2. Андрій Волковинський ★★★★★

    Заклад має затишну атмосферу, ввечері вимикають деяке світло і розставляють на столи свічки. Також присутня жива музика, грав чоловік на фортепіано, створюючи сімейну затишну атмосферу. Їжа смачна, ціни помірні, обслуговування гарне.

  3. Яна Іванова ★★★☆☆

    Не знаю, що відбувається з рестораном, але їжа стає все гіршою з кожним разом. Багато років ми із задоволенням відвідували ресторан, скільки днів народжень відсвяткували, але тепер не має бажання зайти навіть на чай. В останній раз подали дочці карбонару з вермешелі з соусом, але без м'яса, а мені чорний чай явно повторно залитий кип'ятком, бо у нього не з'явився ні колір, ні смак. Не рекомендую грушевий тарт, бо тісто відсиріле і водночас черстве місцями, а грушу в ньому тонким слоєм для декору поверх шару заварного крему кладуть, який і є основною начинкою...ціна/якість- ой, не питайте... Попереднього разу доооовго готували і несли нам салат,який довелося оплачувати і брати з собою, бо ми вже і основні страви , і десерти з'їли, і рахунок попросили. На жаль, можу ще багато перераховувати...

  1. Олег Швець ★★★★★

    Перший раз відвідав це місце святкуючи свій день народження з сім’єю! Дуже сподобалось! Страви смачні, дуже привітні офіціанти, затишна тераса на вулиці. Ви круті :)

  2. Natalya Lototska ★★★★★

    Одне з найсмачніших місць Києва. Не боюся тут експериментувати зі стравами - все одно смак перевищить мої очікування ;)

  3. Alex Nikanov ★★★★☆

    Гарне місце для вечері, гарна їжа, непоганий сервіс. Добре місце, але нічого неймовірного.

  1. Ruslan Grynenko ★★☆☆☆

    Гарне місце, і все...нажаль може бути значно кращим, сумно

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Trattoria No 5?

Trattoria No 5 знаходиться за адресою вулиця Професора Підвисоцького, 8, Київ, Україна, 01103

Який номер телефону Trattoria No 5?

Зв'язатися з Trattoria No 5 можна за номером телефону +38 (067) 217-15-68

Як можна дістатися до Trattoria No 5?

Дістатися до Trattoria No 5 можна за посиланням

Advertisements