Відгуки

  1. Vladyslav Khrystevych ★★★★★

    Відмічав свій день народження. Заклад неймовірний. Виділили банкетний зал, дуже зручний, нікому не заважали + дуже тихо. Затишна атмосфера та смачна їжа з домашніми рецептами ( мариновані помідори були просто відпад ;D ). Окремо хочеться виділити чудову спіробітницю Христина (можу сплутати ім'я, тому перепошую). В неї чарнівний й академічний голос. Слухати її було одне задоволення. Загалом цей день мені дуже сподобався, дякую, що зробили його яскравим та успішним.

  2. Роман Дячук ★★★★★

    Заклад приємно здивував) Атмосфера була дуже затишна а смачна вечеря дала приємні емоції і вдало завершила цей день Рекомендую)

  3. Мережа освітніх закладів TEREMOK-UNION м. Київ ★★★★★

    Справжня гастрономічна знахідка на Печерську! Noir Cafe — це атмосферний ресторан з європейською кухнею, де подають не тільки стейки але й смачний український борщ зі сметаною та салом. Ідеально підходить для корисної вечері. Персонал привітний, а інтер’єр стильний та затишний. Обов’язково повернусь ще!

  1. Маргарита Шевернога ★★★★★

    Затишне місце з дуже смачною їжею. Ми з друзями були вже двічі. Замовляли м'ясні страви, різні, і салати. Якщо ви не зможете обрати в різноманітті пропонованих у меню страв, працівники вам залюбки допоможуть. Ціни вищі за середні, будьте до того готові, але воно того варте!

  2. Nazar Lelyak ★★☆☆☆

    Замовив сирники, чекав годину. При тому, що вони були такі собі ( Рахунок теж довго чекав. Правда дали турецький чай, щоб не так важко було чекати. В мене відчуття, що сам чай з Турції, але запарюють його як звичайний. А не на паровій бані, як це роблять в Турції. --- Сирники, чекав точно довше ніж пів години. Чай за хвилин 35 - 40 тільки запропонували. При тому сказали, що сирники за 3-4 хв вже будуть готові. Хоча принесли ще десь за ~15 хв. Зазвичай в Турції його роблять міцнішим і цей смак не впізнати дуже важко.

  3. Sasha Morozova ★☆☆☆☆

    Дивно, коли офіціант не в змозі приймати замовлення українською (порушуючи тим самим закон України), ще й хамить клієнту. Керівництво повинно розуміти непросту ситуацію у країні і не допускати подібних ситуацій у майбутньому

  1. Євгеня ★☆☆☆☆

    Місце де вам відмовлять в обслуговуванні українською! Не рекомендую, зовсім. Офіціанти вважають себе чимось вищим, щоб вас обслуговувати українською. Я звичайно перепрошую, але я не зобов‘яна знати російську мову і спілкуватись нею, якщо ваші офіціанти недорозвинуті кретини! Ваш коментар нижче повноцінно доводить, що поваги до своїх відвідувачів ви не маєте.

  2. Максим Кобєлєв ★☆☆☆☆

    В закладі працюють особи, що зневажають клієнтів, порушують чинне законодавство України та відмовляються обслуговувати державною мовою. Не рекомендую

  3. Дмитро Скок ★☆☆☆☆

    В ресторані працюють українофоби . Порушують закони України . Про забезпечення функціонування української мови як державної Стаття 30. Державна мова у сфері обслуговування споживачів 1. Мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова. 2. Підприємства, установи та організації всіх форм власності, фізичні особи - підприємці, інші суб’єкти господарювання, що обслуговують споживачів (крім випадків, встановлених частиною третьою цієї статті), здійснюють обслуговування та надають інформацію про товари (послуги), у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги, державною мовою. Інформація державною мовою може дублюватися іншими мовами. 3. На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NOIR CAFE?

NOIR CAFE знаходиться за адресою вулиця Михайла Бойчука, 12, Київ, Україна, 01103

Який номер телефону NOIR CAFE?

Зв'язатися з NOIR CAFE можна за номером телефону +38 (050) 220-00-20

Як можна дістатися до NOIR CAFE?

Дістатися до NOIR CAFE можна за посиланням

Advertisements