Жахливий персонал. Хамство та зверхнє ставлення до клієнтів. На моїх очах касир нагрубила жінці похилого віку, за те що вона ввічливо зауважила невідповідність цінників. Те ж саме очікувало і чоловіка, що стояв в черзі наступний.
Фотогалерея
Відгуки
-
Валерія Шовгеля ★☆☆☆☆
-
Galaxy J510 ★★★★★
Супер маркет з доступними цінами та з великим вибором необхідних товаріа
-
Наталія Башук ★★★★★
Загалом, ніяких претензій до роботи магазину не маю. Живу поруч, ходжу часто.
-
Олег Іванов ★★★★☆
Нормальний магазин, як для звичайного АТБ. Але дуже мала площа, тісно все заставлено і чистота так собі.
-
Lys Lys ★☆☆☆☆
Співробітники магазину не дають інформацію, на касах хамят , помагають зам Олександр грубить обзивать ! Управляющая там погано відноситься на своїх робочих кричить, я підійшов ближче спитати , вона як начне на мене кричати !!! Обкрадають людей здачі не віддають от 200 до 500, наверно управляющая собі на машину собіра замами
-
Alla ★★★★☆
Невеличкий магазин, але часто можна знайти те, чого немає у великих супермаркетах. Ввічливий персонал касирів. Вдалих продажів!
-
Алина Павличенко ★★★★☆
Дуже часто можна придбати булгур, кус кус, рис, пасту, овочі та молочку по гарним цінам. Із мінусів - завжди черги та тіснувато
-
Ольга Бігоцька ★☆☆☆☆
Часто скуповуюсь в різних магазинах мережі атб, але цей просто жахливий. За два місяці декілька разів купувала курку і кожного разу вона була «з запашком» і жовтувата, одного разу була свідком як жінка повертала курку, бо вона була гнила і нестерпно смерділа. Тому по м`ясо я б радила йти в сусідні варус або сільпо. Сусідці декілька разів траплялась зіпсована молочка. Розумію, що супермаркет бюджетний і зараз літо, але ж не гнилятиною покупців частувати. Окрема історія з фруктами: зазвичай намагаюсь дивитись який сорт яблук беру, але останнього разу щось задумалась і не глянула, то замість допомоги касира, вона мені дорікнула як я так взагалі можу обирати фрукти і послала дивитись, де я брала. Відчула себе школяркою в кабінеті директора. Шановне керівництво, якщо вже касири не можуть вивчити три сорти яблук, то роздрукуйте їм шпаргалочку — в новусі так роблять і всім зручно, всі щасливі.
-
Valeriia Parfeliuk ★★★☆☆
Магазином цим намагаюсь користуватися тільки коли дуже треба, так як магазин тісний, вибір товарів жахливий, часто буває брудний, товар може бути накиданий, обслуговування на касах не дуже + персонал неохайний і не дуже ввічливий. Ціни в магазині як і в цілому по мережі) нормальні, часто бувають низькими (особливо акційні).
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АТБ-Маркет?
АТБ-Маркет знаходиться за адресою вулиця Героїв Дніпра, 40, Київ, Україна, 04214
Який номер телефону АТБ-Маркет?
Зв'язатися з АТБ-Маркет можна за номером телефону +38 (080) 050-04-15
Як можна дістатися до АТБ-Маркет?
Дістатися до АТБ-Маркет можна за посиланням