Я розумію що сьогодні вечір п'ятниці, але не нормально що охоронець Володимир п'яний на робочому місці. Дуже часто його взагалі не видно, і черги на касах кілометрові, бо на 3 із 4 касах самообслуговування, потрібен охоронець, а його просто немає в магазині, і така ситуація дуже часто.
Фотогалерея
Відгуки
-
REN BOX ★☆☆☆☆
-
Тетяна Гедзь ★☆☆☆☆
Проблеми з автоматами самообслуговування. Неввічливий охоронець. Більше не відвідую.
-
Lena Vasilenko ★☆☆☆☆
Охоронець хам. Каже що працює за всіх. Попросила викликати управляющего , каже що він за нього. В ассортименте чая був тільки зелений попросили щоб виложили чорний , то казав що є то і берить. Потім виніс ,грязними руками став викладивать.
-
Екатерина ★☆☆☆☆
Завжди сидить одна жінка на кассі, а черга здорова, не хочеться сюди ходити але нажаль я тут живу
-
Yaroslav Shiptickiy ★★★☆☆
Виділіть будь ласка охоронцям годину обіду. Бідолаха не може зробити 5 кроків щоб відмінити одну позицію на самообслужці і починає хамити ніби я йому повинен пару тисяч і не даю пообідати бідному. В наступний раз доведеться охоронцю охорону наймати, терпіти цю "чухню" я не буду. Не тільки він втомлюється мені здається. Дякую за розуміння. 21.04 15:03
-
Татьяна Редькина ★★★★★
Сьогодні придбала вершкове масло ТМ "Молокія", термін придатності якого скінчився 26.12.21. На жаль, навіть така велика торгівельна мережа не відслідковує строки придатності. Тому не сподівайтеся на Фору, будьте уважні і самі все перевіряйте. Всім гарних свят!
-
Sokil ★★★☆☆
Магазин в цілому нормальний, але прохання звернути увагу керівництва на неповне дотримання обслуговуючим персоналом (особливо, касирами) норм законодавства України щодо надання послуг державною мовою. На жаль, іноді касири не тільки зустрічають клієнтів російською мовою, але і не переходять з неї після звертання до них саме українською. Нагадаю, що за замовчуванням будь-які послуги в нашій державі мають надаватись саме українською мовою.
-
Александр Горбик ★☆☆☆☆
Обрахавали вчора на 20 грв.Брав три яйця по 2,89грв./шт.,порахували як за десяток.Молода білявка на касі,здається Юля.Журнал порушень не ведеться,старша старша сказала,що буде проведедена виховна бесіда.
-
Андрій Коваленко ★★★★☆
Фора змінилася, її реконструювали. У ній з'явилися каси самообслуговування та зник відділ з сирами та рибою, на його місці тепер випічка. Та з'явився маленький холодильничок з продуктами вегетаріанського складу, що не може не радувати безперечно.
-
Pinkie Pie ★★★★☆
Класна тільки вибору мало
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Андрія Малишка, 15, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням