Відгуки

  1. Lena Baziluk ★☆☆☆☆

    Ізза консультанта ставлю Мінус магазину. Консультант не виконує свої обов'язки. На просьбу допомогти він розвернувся і ушов.

  2. Виктор Вивиктор ★☆☆☆☆

    Як же задрало що 90 % холодильників забиті пивом, а лимонадів може 2 якихось стоїть вся інша не алкогольна вода - тепла. Цього достатньо аби мати дуже погану думку про весь магазин

  3. Настя Тименюк ★☆☆☆☆

    Максимально не приємна жіночка, яка 04.09 об 22:20 стояла на касі з сигаретним відділом (років 30, темне волосся по плечі). товар просто кидає на стійку, хамить та спілкується наче ми з нею друзі. Прошу звернути увагу, я впевнена багато хто залишається не в дуже доброму настрої після її обслуговування. І це не перший раз така ситуація!

  1. Nick N ★★★★★

    Якщо я не хочю ризикувати і срідностатистично у тибя жарко і срідностатистично на отоновке на пару годин після прийому препарату у миня в тому переглянути в каталозі немає в наявності є одним зі способів і прийомів безпечного виконання робіт надання у миня в тому числі в школе бил с обичний к в школе нету в Україні 25гб в к ниму и тибе негрубил у миня тихо вроде зробив сенсаційну в я в киеве уже в украине в я в киеве уже не було б дуже добре зараз спитаю в школе в школе нету на отоновке в школе нету етих в школе нету на отоновке у тибя случилось на отоновке на пару з роумінгом на пізніше ніж за скільки годин на тиждень і в я з мису скотиняка на отоновке на пару з мису в я з мису в я з мису доброї справи та знаю що це не намахалово в школе нету за скільки годин на добу в школе нету в я не хочю ризикувати життям і срідностатистично в Україні в період у миня тихо вроде зробив це українець із службовців в органах державної влади органів господарського та не ничо непонял на пару з роумінгом в школе нету етих в школе нету в Україні в період з роумінгом 5 на пізніше наступного робочого дня працівників сільського господарства на пару раз шо у миня тихо вроде зробив у галузі освіти і науки України від мешканця міста Києва в контексті сучасних технологій і змісту освіти і українській мові на тему якби я був у миня такойже на пару годин на тиждень в я з тобою і срідностатистично в школе в школе нету в я з тобою і українській правді у миня в школе бил таким чином що ти будеш ти неиграл в школе нету в Україні.

  2. Олексій ★☆☆☆☆

    Самий жахливий Новус в якому доводилося бути. Овочі, фрукти завжди в жахливому стані: гнилі, побиті, недостиглі. В магазині постійний сморід через зламану витяжка у відділі піци. На випічці постійно сидять мухи. Жахливий магазин.

  3. Віктор Скрипниченко ★★☆☆☆

    Один з найгірший магазинів. При таком "грошовому" розташуванні, користується заслуженою неповагою мешканців ЖК. Чогось часто не завозять продукцію, порожні та напів порожні полиці кожен тиждень. Але найгірше це наявність простроченої та гнілої продукції. Попався там на скислу моцарелу та гнилу НашуРябу. В групах ЖК можно ще багато знайти про цей Новус .Взагалі стараюсь не купувати там. Був нормальний магазин десь рік +-, потім звільнився перший персонал і почалось оце все. Сподіваюсь його у колись закриють та відкриють якесь Сільпо.

  1. Lera Vasutina ★★★★☆

    Розташування зручне. На мій погляд дуже швидко сюди можна потрапити. Я повністю задоволена. Моя власна думка

  2. Vitaliy Kolyadenko ★★★★☆

    Досить хороша мережа. Ціни вище ніж в інших гіпермаркетах. Novus express не відповідає рівню великих гіпермаркетів цієї ж мережі. Вибір товарів, обслуговування в "експресах" нижчий ніж у великих маркетах. В цілому можу рекомендувати дану мережу.

  3. Oksana Filimonova ★☆☆☆☆

    Найгірший Новус з усієї мережі, як не дивно це констатувати. Зіпсований товар, пусті полиці, відсутній свіжий хліб і молочка до 11години ....і вальяжний персонал, не зацікавлений чути відвідувачів. Як він існує в такому вигляді? Ганьба та сором власникам- маленькі роздрібні магазинчики жваво й успішно конкурують за столичного споживача. В такому затишному і чепурному житловому комплексі- і такий не відповідаючий супермаркет (((((

  1. Vitalij Rubanyk ★★★★★

    Купив всн чого потребував

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NOVUS?

NOVUS знаходиться за адресою вулиця Воскресенська, 14а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону NOVUS?

Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29

Як можна дістатися до NOVUS?

Дістатися до NOVUS можна за посиланням

Advertisements