Якщо хочете побачити найкращого охоронця, який підніме вам настрій та поговорить з вами, то вам у це Сільпо, охоронець Олександр найкращий у своїй справі, йому треба платити преміальні за хороший настрій який він приносить оточуючим.
Фотогалерея
Відгуки
-
Саша Гончарук ★★★★★
-
Елена Новикова ★☆☆☆☆
Завжди відвідую це Сільпо. І із року в рік не міняється ситуація зі слизькими сходами! Сьогодні відвідавши Сільпо,я ,вагітна, спускалась сходами що справа від виходу і на останній не було резинки від ковзання!! Результат-я впала,травмпункт і розрив звʼязок! Люди також ковзали і боялись спускатися! Керівництво Сильпо-проведіть якийсь ремонт,введіть якісь єлементарні заходи безпеки. Ну скільки людей ще мають там травмуватися щоб Ви звернули увагу П.С. Табличка що слизько, яку ви поставили вже після того,як я впала-не вирішує відсутності безпеки сходів до вас
-
Med mixture ★☆☆☆☆
Шановне керівництво мережі «Сільпо»! Хочу звернути вашу увагу на стан магазину «Сільпо» за адресою: м. Київ, вул. Миколи Кибальчича, 11А. На жаль, зовнішній вигляд фасаду та внутрішнє оформлення цього магазину залишають бажати кращого — приміщення виглядає занедбаним, стіни обдерті, інтер’єр не відповідає рівню сучасних магазинів вашої мережі. Як постійний покупець, мені дуже хотілося б, щоб цей магазин мав більш охайний, приємний і презентабельний вигляд — такий, яким зазвичай відрізняються інші магазини «Сільпо»!!! Це безумовно зробить перебування у магазині комфортнішим і приємнішим для клієнтів, а також підкреслить високий рівень вашї мережі. Буду вдячна за розгляд цього звернення та можливість оновлення фасаду й інтер’єру магазину найближчим часом. Цього чекає уся Воскресенка!!!!!
-
Foxy_Shadow ★★★★★
Все дуже круто магазин топ але хотілося би бачити на поличках супермаркету Non stop stalke Фіолетовий
-
Oleksandra Kovalenko ★☆☆☆☆
Вже не вперше в цьому магазині на вітрину викладають товар з наявною пліснявою. Працівники прибирають його після скарги, але є підозра що пізніше він повернеться на вітрину в пошуку неуважного покупця. А ще, перебиті цінники на сирах з різними датами споживання. Всі дивляться на верхній цінник у якого строк придатності більший, не підозрюючи що сир не доживе до цієї дати. Будьте уважні! Інакше швидке гниття товару та отруєння вам забезпечено.
-
Sasha Tsoligan ★★☆☆☆
Фуршетом був, фуршетом й лишився! Це так, в загальному) Багато можна на що очі закрити, але відкритий обман - це вже занадто. Цікаво скільки мене раз до цього обманули? До речі така ситуація не вперше. І так, історія успішного помідора, волатильності якого може позаздрити навіть кабачок. Відсканував ціну з упаковки у офіційному додатку сільпо - ціна 33,99, думаю Ок. (Хоча штрих код був поверх наклеїний інший) думаю якщо додаток сканує його як той що мені треба, значить ціна достовірна. Потім дивлюсь у чек, а ціна вже 39,99, і найменування інше вже, хоча упаковка відповідає тій що за 33. Це вообще легально?)) А на стенді дві ціни, хоча товар один і той же. Хто лоханувся?) Безумовно це мєлоч, але тепер це ставить під сумнів і іншні покупки! З плюсів це те що цілодобово, та й персонал приємніший ні ж минулий!
-
Pavlo Khortov ★★★★☆
Брудно навколо. Алкаши. "Воскресенське гетто".
-
Тетяна Зелена ★★☆☆☆
Дуже невеликий вибір власної випічки, пекарня запрацювала нещодавно, вибір м'яса і риби на три з мінусом. Кілька разів були прокисші дитячі йогурти Локо-моко, зіпсована креветкова паста фірми "Санта-Бремор" з строком придатності ще кілька місяців. Відсутність акційних товарів які заявлені. Хоча я дуже люблю цю мережу, цьому магазину далеко до еталону.
-
Ковальская Людмила ★★★☆☆
Вже писала не раз. Більше вимог до персоналу. Неохайний вигляд, що молоді дівчата, що більш досвідчені продавці.
-
Ilya R ★★★★★
Фуршет – із новою вивіскою, Ціною тижня і Власним рахунком) Незручна локація стародавнього універсаму «Десна», що потонула посеред шанхаю ринкових мафів та новобудов, значно відрізана від власне проїжджої частини вулиці – тож сам вхід ще доведеться пошукати. В цьому й одна з переваг для новенького Сільпо – це точно вибір свідомого покупця, коли зовсім поруч ЕКО й АТБ перехоплюють найбільш економних. Дійсно, наразі тут чисто і світло, просторо й гостинно. Багато чого із звичного асортименту поки що відсутнє, проте брак улюблених смаколиків компенсується доброзичливістю персоналу, який щиро зацікавлений догодити Гостям. Самокаси поки що відсутні, проте звичайних кас вистачає - черг немає навіть увечері. Цілодобово магазин якийсь час не працюватиме. Послуга доставки/самовивозу також не надається.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Сільпо?
Сільпо знаходиться за адресою вул. Миколи Кибальчича, 11А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Сільпо?
Зв'язатися з Сільпо можна за номером телефону +38 (080) 030-17-07
Як можна дістатися до Сільпо?
Дістатися до Сільпо можна за посиланням