Відгуки

  1. Вероніка Яснова ★☆☆☆☆

    Я — підліток. Зайшла до магазину, щоб купити солодощі. Провела там близько 10 хвилин, але не знайшла потрібного товару. Коли виходила з магазину, мене перехопив охоронець із криками, що я нібито вкрала «кіндер», і заявив, що я негайно маю заплатити. Цитую його слова: «Дівчино, потрібно заплатити, пройдемо» нахабно доказуючи, що я крадійка. Опозорив прилюдно наче я винна.. Я була шокована, адже нічого не брала, і почала заперечувати. Охоронець зітхнув і сказав іншому: «Серьожа, подивися за ось цією». Після перегляду камер з’ясувалося, що я нічого не брала. Прошу вас виконувати свою роботу професійно: не звинувачувати без доказів, а спочатку перевіряти факти. У кінці кінців, варто вибачитися за безпідставні звинувачення та витрачений мною час. Те, що я — підліток, не означає, що можна поводитися зі мною зневажливо.

  2. Галина Павлiвна ★★★★★

    Доброго дня!В цей магазин хожу постійо і навіть не тому,що він біля мого дому,а тому що в цьому магазині працюють ЛЮДИ!!Працівники завжди привітливі.І доброго дня побажають ,і за покупки дякують,но я не про це хотіла написать.Я людина похилого віку і важко ходить,а ще і торбину носить,то тільки в цьому магазині мені допомагають мої покупки до каси донести і якщо я щось забула купить і згадала це вже на касі,то не тре6а повертатися все збігають і швидко принесуть!!За це моя велика подяка хлопцю з молочного відділу!В м'ясному відділі дівчата завжди виберуть те що мені потрібно і хоч маленькій кусок але відріжуть .В відділу кулінарії завжди щось купую,навіть якщо і не планувала,бо настільки все смачно пахне )Була свідком коли в хлібному відділі покупець,жіночка пенсійного віку рахувала гроші бо її не вистачало на хліб і питала продавця скількі коштує пів батона?Коли я здійснила покупки і складала їх ,то поряд стояла і ця жіночка і сказала,що продавщиця купила їй цілий батон,а ще йогурт,кефір,пряники,сир і пачку сосисок!!! Доречі про охорону.Я хожу з візочком і залишаю його біля охорони,хлопці дуже уважні до покупців,бачать що мені важко ходити,то і візочок підвезуть до столу де я складаю покупки і завжди при вході турнікет придержать .Від мене всім співробітникам Варусу,керівнику моя велика подяка за вашу ЛЮДЯНІСТЬ і вашу важку працю!! Ми живемо в дуже важкі часи.І повірте в наші часи головне ,що не пiдлога брудна,а до душа чиста!

  3. Anya B ★☆☆☆☆

    Варус Марк Мол Бровари. На вітрині висять старі ціни з акцією. На касі оплата по повній ціні. Якщо у вас акція до 05.10 то це означає що зранку 06.10 акції на поличках не має бути. Чи ви думаєте усі можуть читати мілким шрифтом, що акція до такого то дня. Якщо на полиці стоїть акційна ціна, то я як покупець маю право купити саме по такій ціні і не важливо до якого дня акція. Чому в магазині за цим не дивляться? Куди дивитися адміністрація магазину?

  1. Альона Курило ★☆☆☆☆

    Я постійний клієнт цього магазину, кожного дня роблю тут закупи. А то і по 2 рази на день ! Те що є тут охоронник хамло, знають всі постійні клієнти! Але сьогодні ситуація, просто треш. Зайшли з дитиною до магазину , син попросив вийти щоб сходити до туалету. Охоронник почав хапати сина, і кричати що не можна виходити сюди!!!! Замість того щоб пояснити, це спокійно ! На моє зауваження, почав мені вказувати як виховувати дитину і тд. Далі пройдучи до мʼясного відділу, зустріла пані з явними ознака асоціальної людини. Я запитала про наявність товару, і на мене знову почали кричати і запитувати чи я не сліпа!!! Сервіс на вищому рівні! Так от питання, Варус коли ви припинете брати на роботу нервово не стабільних людей?

  2. Виталий Аникушин ★☆☆☆☆

    29.08.2025 приблизно о 16:45 здійснював покупки у цьому магазині. Касир зауважила, що мною помилково був обраний неправильний гатунок баклажана та я на її вимогу перезважив і розрахувався ( різниця ціла гривня). Прийшовши додому я побачив, що ця ж касирша пробила мені один гіркий перець, який ніби важив 260 гр і коштував більше 60 грн хоча в ньому не було й 50 гр. Тобто у цьому випадку касир не побачила жодної помилки на відміну від гатунку баклажану.) Я принципово повернувся у супермаркет і зауважив це касиру, але замість банальних вибачень за помилку ваг вона звинуватила мене в тому що я взяв більше перців ніж один... Отаке дрібне шахрайство!))) Доводити далі за 50 грн я не став, цінуючи свій час. Пишу це щоб покупці були уважні бо касири непорядні у цьому магазині(((

  3. Лариса Дробязко ★★★★☆

    Мені подобається даний мвгазин, дуже зручно замовлення зранку зробити, ввечері заїхати забрати. Але бувають переборки овочів і фруктів:(

  1. Віта Мазур ★★★★★

    З усіх магазинів що в м. БРОВАРИ, цей чомусь найбільше мені подобається. Все доступно, чисто, черг майже не буває.

  2. Vitalij Onischyk ★★☆☆☆

    Купив перший раз у житті готову жарену картоплю по аджарськи і тд. Так тд нічого, куштувати можна. А от картопля- розчарування . Знали б аджарці як можна блюдо прославити! Бяка.

  3. Денис Древаль ★★★★☆

    Хороший вибір, класні акції, але мало відкритих кас із-за чого великі черги.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса VARUS?

VARUS знаходиться за адресою вул. Героїв України, 16, Бровари, Київська область, Україна, 07400

Який номер телефону VARUS?

Зв'язатися з VARUS можна за номером телефону +38 (045) 949-12-17

Як можна дістатися до VARUS?

Дістатися до VARUS можна за посиланням

Advertisements