19.06. 19:50 співробітник закрив двері прямо перед моїм обличчям, + саме цей співробітник завжди дає небажані коментарі під час придбання товарів.
Фотогалерея
Відгуки
-
Марія Ковтуненко ★☆☆☆☆
-
Julia Krohmalna ★★★★★
Приємна вражена магазином, хоч він і не дуже великий, але гарне обслуговування, привітні продавці. Завітала до подруги в гості, вибір солодощів також порадував. Не в кожному магазині є таке доброзичливе ставлення до покупців. Вдячна
-
Артеміда Фенікс ★★★★★
Магазин дуже добрий. Персонал привітливий. вони молодці працюють з 8 ранку до 23:00. так є нюанси. Але не не потрібно таке писати про співробтників. самі спробуйте попрацювати так, 1 людина на весь магазин яка старається. Я даю 10/10. І за 2 хвилини не забувайте навіть аптека може хвилин за 10 закритись.
-
Vokaplok ★☆☆☆☆
Маю претензії до однієї з працівників, 15.05.24 з урахуванням того, що маркет працює до 23:00, двері були зачинені о 22:58. Коли нарешті працівниця вийшла з зали/складу, почала руками показувати що вона вже не працює. Це не перший раз, коли цей працівник завчасно закриває двері. Також, з урахуванням того, що я місцевий, та достатньо часто відвідую цей магазин, маю претензії до робочої поведінки цієї працівниці, кожен раз відношення, ніби я змушую її там працювати, це й помічають усі місцеві мешканці. Поведінка 0 Норми обслуговування 0 Рекомендую вжити заходів, щодо розʼяснення працівникам їх прав та обовʼязків, норм обслуговування та вивчення часу роботи маркету.
-
Yevhen St ★★★☆☆
Минимаркет. Маленький продуктовый магазин со всем необходимым. upd Товари дорожче в два рази ніж у Форі, Варусі і інших магазинах поруч.
-
Костя Кожемякин ★★★★★
Близько до будинку, адекватний персонал
-
Татьяна Ткаченко ★★★★★
Дуже шкода, що супермаркет Білла йде від нас. Велике розмаїття товарів, чистота, ввічливі продавці і касири і приємні акції ...
-
FlyingPro Manager ★☆☆☆☆
17.01.21 касир обслуговуючи спілкувався зі мною російською мовою. Якщо так буде і далі буду звертатися до мовної поліції.
-
Льоша Андрощук ★★★★☆
Все чудово , але хотілося би більше місця між стелажами. Не те що двоє людей не пройдуть , а сам йдеш "крабиком" .
-
Олег Андрощук ★★★★★
Пристойний магазин
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Коло?
Коло знаходиться за адресою проспект Миколи Бажана, 36-А, Київ, Україна, 02140
Який номер телефону Коло?
Зв'язатися з Коло можна за номером телефону +38 (080) 050-79-69
Як можна дістатися до Коло?
Дістатися до Коло можна за посиланням