Відгуки

  1. Оксана Перевозник ★★★★★

    Якісний сервіс, смачна їжа за доступними цінами. Зручно брати комплект з можливістю обрати напій на свій смак (молочний коктейль, сік, газована вода, кава тощо). Швидке обслуговування, чекали замовлення до 5 хвилин. Чисті вбиральні) Приємно знаходитися всередині: просторо, світло, тихо. Повернемось сюди ще)

  2. Ілля Волошин ★★☆☆☆

    Жахливе обслуговування. Питань до працівників немає - інакше не може бути, коли 2 людини на весь заклад мають встигати одночасно на касі, на кухні, на приготуванні напоїв, ще прибирати і видавати замовлення. Але від цього страждає і якість продуктів, бо подають вже холодне. Замовлення чекати по 15 хвилин.

  3. Catline Brown ★★★★★

    Замовила бургер, картоплю фрі й напій, усе було дуже смачне, свіже та добре приготоване. Бургер соковитий, не сухий, що радує. Картопля хрумка, гаряча. Обслуговування швидке, персонал ввічливий та привітний, особливо дівчата на касі. У залі чисто й затишно, прохолодно, що супер в таку літню спеку. Обовʼязково повернуся ще!

  1. Антон Стеценко ★★★★☆

    Гарно та просторо, прийняли замовлення дуже якісно: порадили та запропонували варіанти. Готувалося все швидко. Їжа була смачною. Я був вперше, і смаком повністю задоволений! Чисто та прохолодно, працює дитяча кімната. З мінусів: охоронець самостійно підійшов до дитини та сказав що їй не можна в дитячій кімнаті перебувати (типу вона доросла). Яким методом дана людина це визначає?! І чому зауваження робить дитині, а не батькам? Доньці 7 років, була з однокласником. Проте зауваження отримала одна вона. Охоронець, думаю, захотів показати своє перевершення над дитиною. Іншого пояснення не маю. На моє зауваження, не мав чітких відповідей, просто сказав, що піде і її однокласнику зробить зауваження...що попало, взагалі не розумію роль таких людей в закладі

  2. Andrey Lytvinov ★★★★☆

    Гарний заклад, проте зі своїми мінусами: Як на мене, в залі трохи за прохолодно влітку через кондиціонер Картопля фрі не надто сподобалась, смак був трохи дивний Щоб отримати замовлення треба чекати поки працівник оголосить це своїм голосом, без екранів та мікрофонів

  3. Олександр Олександрів ★★★★☆

    Затишно, по дорозі. Дешевше за макдоналдз. З недоліків - туалети на коловому. Всцись, але спершу замов бурер. До персоналу питань немає. Код підказали. Перекус сім‘єю, а ця контора змушує всю сім‘ю чекати доки я отримаю чек за замовлення…

  1. Артур Цибульський ★★★★★

    Смачний фастфуд в околиці міста. По більше б таких закладів. Лояльні ціни, смачна їжа. Як традиція вже відвідування цього закладу)

  2. Роман «Роман.» Нагайський ★★★★★

    Досить не погане місце щоб смачно попоїсти , як з родиною так і з друзями . Дуже смачні бургери , як на мене то не гірші ніж в Мак Дональдсі . Також дуже смачна картопля . Меню також досить різноманітне . А головне що ціни нижчі ніж в Мак Дональдсі . В закладі чисто та приємний дизайн . Завжди є вільні місця .

  3. Laura ★★☆☆☆

    В недільний день в майже порожньому залі очікували,щоб зробити замовлення 15хвилин,замовили 2гамбургер меню.Чекали ще 8 хвилин щоб його отримати.отримали холодні гамбургери. Замінили.Вони зовсім не їстівні,картопля пересолена,жарена на позавчорашньому маслі.Все викинули в смітник,лиш попили колу.Зона де працюють робітники майже темна,самі працівникі одягнені в темний непривабливий одяг,схожі на тільки що вийшовших з тюрми.І вигляд і манер поводження.зак лад ,тільки для тог щоб один раз зайти і не більше

  1. Дмитро Зінчук ★☆☆☆☆

    Це просто жах ... 15 хв в черзі , перед мною було 3 людини ... Ми так і не дочекались ... Не варто сюди їхати

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Hesburger?

Hesburger знаходиться за адресою вулиця Героїв Майдану, 2, Щасливе, Київська область, Україна, 08325

Який номер телефону Hesburger?

Зв'язатися з Hesburger можна за номером телефону +38 (069) 827-33-09

Як можна дістатися до Hesburger?

Дістатися до Hesburger можна за посиланням

Advertisements