Відгуки

  1. Алексей Лакович ★☆☆☆☆

    Купівля товару пройшла без проблем, але досвід повернення — вкрай розчарував. 29.12.2025 моя дружина придбала для мене кардиган в Massimo Dutti River Mall. 01.01.2026 ми з сім’єю (з маленькою дитиною) прийшли зробити обмін, оскільки фасон мені не підійшов. Фізичний чек, на жаль, був викинутий. Директорка магазину (так вона себе представила) категорично відмовила в поверненні і навіть в обміні, попри те що: - була відома точна дата і час транзакції - сума покупки та артикул товару - можливість підтвердити банківську транзакцію На прохання відновити чек по транзакції я отримав лише формальні відмовки, без спроби реально допомогти клієнту. У результаті: - замість приємної покупки 1–2 сорочок - я писав заяву на відновлення чеку (без пояснення, як її коректно оформити) - сім’я чекала в кафе - а мені довелося шукати чек у смітті Очікував сервісу преміального бренду, а отримав формальний і не клієнтоорієнтований підхід.

  2. Валерія Картючко ★★★★★

    Була сьогодні у вашому магазині. Покупців було дуже багато, і більшість консультантів виглядали дуже зайнятими і не дуже привітними. Єдина, хто швидко звернула увагу на моє прохання, — дівчина з довгим волоссям (здається, чула від її колег, що її імʼя Катя). Вона оперативно та привітно відреагувала, буквально за дві хвилини повернулася зі складу з потрібним розміром взуття. Було дуже приємно спілкуватися з такою уважною й доброзичливою консультанткою. Дякую за сервіс!

  3. Юрій Юрченко ★☆☆☆☆

    Персонал магазину, зверніть будь ласка увагу на те що у вас погано прибирають або не прибирають взагалі

  1. Виктория Головко ★☆☆☆☆

    Зверніть увагу на клієнтоорієнтованість цього магазину, а особливо директорки, яка мало того що не прикладає зусиль для вирішення проблеми , а ще і зверхньо посміхається. Вже 40 хвилин чекаємо поки нам дозволять купити річ ( при тому що ми постійні клієнти через день в цьому бутику). Дозволять, так саме дозволять. Бо вона відкладена для людини, контакту в них навіть немає. Тобто ми сидимо чекаємо не зрозуміло що) Не сюр? Натомість нам пропонують перебронювати на завтра. Ми зібрали повний образ на вечір , а нам пропонують забрати кардиган завтра. Директор точно директор? Якщо її відповіді на рівні з консультантами

  2. Анастасия ★☆☆☆☆

    Речі в магазині прекрасні, але досвід спілкування з касиром отримали сьогодні жахливий. Не вдаючись у подробиці, хамське відношення до клієнта. Запитали імʼя касира, щоб звернутися до адміністратора, на що у відповідь в нас запитали наші імʼя) і решту з готівки кинули на стійку як собакам без до побачення. Попрацюйте, будь-ласка з персоналом, ніякої клієнтоорінтованності, мʼяко кажучи.

  3. Анастасия Романова ★★☆☆☆

    Є постійним покупцем цієї марки, середня ціна та якість більш-менш. Але є великий мінус в магазині який знаходиться в River Mall, в магазині завжди брудно (я не перебільшую), речі не встигають розвісити на вішалки він валяється купою, неможливо знайти консультанта, якщо ти його знайшов, то виявляється що асортимент і наповнення магазину їм не відомо .... через це більше не хочеться заходити в магазин. Не розумію, куди дивиться адміністрація магазинів. Ви самі собі псуєте імідж.

  1. Ольга Головачева ★★★★★

    У Massimo, що в Рівер Моллі, ймовірно, найкращий сервіс, який я тільки зустрічала! Діти відразу розуміють, що тобі потрібно і з ними максимально приємно спілкуватися. Відразу чомусь довіряєш. Якість одягу - вежа, як завжди. Ставлю найвищу оцінку! Молодці))

  2. Владимир Владимирович ★☆☆☆☆

    Massimo Dutti - паль, не купуйте !!! Купив навесні куртку, одягав пару раз. Поклав (не повісиш) на все літо. Дістав і був трохи в шоке..кожа огидно якості ... я був в шоці .. Біля коміра стяглася і зморщилася як стара ганчірка .. Massimo Dutti це паль Магазин на зустріч не пошёл..требовал замінити на іншу або на інший товар. Не купуйте шкіряні вироби ... дуже погана якість. Якби я, знав що чек потрібно зберігати через вашого якості я, б зберіг чек ... У дизелі і Хьюго я, пару раз приходив без чека міняли на новий товар або за сумою можна порівняти.

  3. Ярослав Корниенко ★☆☆☆☆

    Зробив 28 червня замовлення в онлайн-магазині. Тільки 8 липня магазин відправив замовлення зі складу. Очікувана дата отримання - 19 липня. Я не робив б замовлення, якби знав, що його доведеться чекати більше 20 днів! Навіть товари зі США швидше доходять

  1. Taras Kudla ★☆☆☆☆

    Я не можу зрозуміти, за що їм навіть одну зірку ставити. Вони просто кидають людей на гроші. За онлайн замовлення кошти не повертають. Жодних контактів чи відповіді. Суцільний ігнор. На практиці це вперше. Не здивуюся, якщо весь індіиекс так же працює. Мені жаль людей які тут працюють.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Massimo Dutti?

Massimo Dutti знаходиться за адресою Дніпровська набережна, 10/14, Київ, Україна, 02081

Який номер телефону Massimo Dutti?

Зв'язатися з Massimo Dutti можна за номером телефону +38 (044) 364-33-20

Як можна дістатися до Massimo Dutti?

Дістатися до Massimo Dutti можна за посиланням

Advertisements