Відгуки

  1. Анастасия Тычинина ★★☆☆☆

    Охоронець Микола - працівник , що не вважає за потрібне нормальне спілкування зі споживачами Ситуація : стоїмо з хлопцем на самокасі, звертаюсь до охоронця з проханням подати стіки Він в цей час нам підтверджує вік на алкоголь І каже : мені що розірватись? Ми не звертаємо уваги Потім підходжу з ним до тютюнових виробів , показую стіки Повертаємось до самокаси, і хлопець згадує що йому теж потрібні сигарети Я кажу «вибачте , а можна ще *назва сигарет*» Він дивиться на мене круглими очима і каже : ви що знущаєтесь? Ми одразу йому відповили що це недоречне спілкування , на що він відповів : це не мій відділ Я сказала - якби хтось сидів на тій касі з тютюном , ніяких питань до вас би не було Прошу звернути увагу на своїх працівників , а особливо на етику їх спілкування

  2. Фока Фока ★☆☆☆☆

    На сьогоднішній зміні охоронець, випускаючи скоріше за все когось зі стаффу, закрив у мене і якоїсь іншої компанії перед обличчями двері і дуже хамовито відповів «ми зачинені!!!» Час був 23:42, я б за хвилину впорався зі своєю покупкою, хотів купити корм для кота. Дуже надіюсь, що більше там його не побачу! Час роботи у вас заявлений до 23:45, я би не писав цей коментар, якби він був коректним! Всього найкращого!

  3. Maxim Kirsanov ★☆☆☆☆

    Часто доводилося заходити саме в цей супермаркет. Але ніяк не знаходилося часу описати свій досвід. Навіть не знаю з чого почати. Тому розпишу за пунктами: 1.Регулярна відсутність більшої частини випічки на прилавках. Таке враження, що її як випекли вранці, так воно все й лишається до кінця дня. 2. Робота персоналу. Таке відчуття, що люди не надто поспішають виконувати свою роботу. До прикладу сьогодні ввечері, попри величезну чергу до всіх доступних кас, відповідальний співробітник не міг підійти близько 5 хвилин до самокаси, аби вирішити проблему. І це незважаючи на величезну чергу біля самокаси, яка тягнулася до середини зони з товарами. 3. Таке враження, що саме в цьому супермаркеті перестановка - це головна розвага менеджера. Тому що орієнтовно щомісяця змінюється розміщення товарів. Планування й так, м'яко кажучи, таке собі, постійні перестановки в залі роблять ще гірше. Тому можливо краще було всього лиш за один раз перевстановити мізки менеджеру магазину? Ну, або ж самого менеджера, який розвів, судячи з усього, тотальний безлад в закладі. 4. Зіпсовані овочі на прилавку тут настільки звичне явище, що певне й написати про це можна забути. 5. Товари раптовим чином можуть опинитися під зовсім іншим цінником: до прикладу, під час курйозної ситуації в ході покупок співробітник супермаркету просто сказав, що "багета, який ви взяли, просто немає в базі". На питання: "То як він там опинився?" Співробітник не вигадав нічого кращого, як видати: "Та це просто якийсь безвідповідальний покупець його туди поклав". Проте, судячи з усього, безвідповідальність тут тільки у співробітників. Тому що до самого пізнього вечора виставляти цінник на товар, якого немає, це просто "хобі" таке. Загалом, ніби й непогана випічка, й асортимент теж, але налагоджена робота з відвідувачами тут на жаль на дні, або близька до дна.

  1. J. L. ★☆☆☆☆

    Відразу викликає персонал Фора Тичини 15 А, виграв 40 грн в лотерею, тобто справа не в грошах, але персонал повів себе свіняче, викликали адміністратора, вимагали чек, звичайно на гарячій лінії унл відповіли, що для виплати потрібен тільки квіток. Особо проявив себе бидлом смотрящій за покупцями. З яких колхозів наймає персонал Фора!?

  2. Маша Скороход ★☆☆☆☆

    Раніше, ще тиждень тому, замовлення доставляли протягом двох годин з моменту замовлення і фактично доставляли за хвилин сорок- годину, все було чудово. Сьогодні зробила замовлення о 12:30, час доставки з 14 до 16. Ані дзвінка менеджера, ані кур'єра. На гарячу лінію додзвонилась з 3 разу - "чекайте на дзвінок кур'єра". Глухо. Телефоную ще, "чекайте". Пройшло 4 (!) години... Кур'єр: буду не раніше, ніж за 40 хвилин..... Ви знущаєтесь? До магазину, з якого доставляють, 7 хвилин пішки! Дуже зіпсувалась піца

  3. Cat Braddinton ★☆☆☆☆

    Субота. 11 годин дня. Стою чекаю біля прилавку щоб купити ковбаси. Стою 10 хв, всім байдуже. Питаю чи можна когось покликати щоб ковбаси купити, відповідь - чекайте. Скільки? Годину? Дякую фора.

  1. Otto Videnmaer ★★★☆☆

    Приготовлена та упакована в коробки піца істотно відрізняється якістю від тої яку готують коли чекаеш біля стійки.

  2. Alexander Voitenko ★★★★☆

    Знаходиться поруч з АТБ. Є пункт видачі Розетка-Justin. Поруч з входом є вхід до крамниці з товаром для рукоділля.

  3. Ярослав Горішний ★★★★★

    Майже завжди людно, доброзичливий персонал, який завжди допоможе, порадить. Постійно слідкують за чистотою, наскільки це можливо в умовах постійного потоку покупців.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою проспект Павла Тичини, 15 а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements