Відгуки

  1. Hanz Kohh ★☆☆☆☆

    В 10.02, продавець, на запит: "Дайте, будь ласка, два філе", які вже розкладені на витратні, відповіла: "Чекайте, коли я все розкладу, тоді буду вас обслуговувати"

  2. Svitlana subs ★☆☆☆☆

    Сьогодні ми побачили тут три прусаки. Ми їх не вишукували, просто вони вже не ховаються

  3. G Jelina ★☆☆☆☆

    співробітниця у м'ясному відділі відрізнилася хамством. не вітається, різко звернулася до мене зі словами, мов, чому я стою і не замовляю, і що вона може взагалі нікуди не поспішати. до цього, в інші дні, її потрібно то по 10 хв чекати, то вона кидає замовлене на вітрину мовчки. до речі, березень 2025 року - а персонал досі спілкується роснявою, і ця жінка не виключення. висока, худа, в окулярах. в деякі інші дні буває приємна пані, у якої дійсно хочеться замовляти.

  1. Людмила Єлисєєва ★☆☆☆☆

    Була не приємна ситуація саме з касиром,яка не додала здачу і не копійки, а 70грн ,шей доказувала шо дала. Конфлікт вирішили з адміністротором Вранці такий самий випадок був з донькою якій теж не дала здачу 20грн.

  2. Masha Slavinskaya ★★☆☆☆

    Добрий день, тільки що була в магазині. Я розчарована. Розумію, що касири теж люди та вони втомлюються, проте ЦЕ вже просто неподобство і неповага до людини, навіть не клієнта. Підійшла до каси, стоять дві касирки, балакають і навіть не збирається та, що сидить за касою (чорно волоса, з короткою стрижкою, жінка років 50) мені пробивати продукти. Людей немає, я одна. Дякую, велике, пані касирка, що вирішила все таки звернути увагу на свою роботу і пробити товари. Мовчу, що навіть не доброго вечора, гарного вечора вона не вимовила та навіть на мене не подивилася. А друга навіть відходити від неї та дати мені дорогу не хотіла. "Спасибі Фора за персонал та обслуговування"

  3. Fr1gat ★★★★☆

    Чудовий магазин, знаходиться недалеко. Часто бувають хороші акції.

  1. Ruslan Haranin ★★★★★

    Хороший маленький магазин фори. Порадувало що поставили каси самообслуговування. Тепер робити покупки стало швидше та зручніше.

  2. Віталій Булатов ★★★★★

    Вперше бачу таких вічливих охоронців, відвідав близько 19.20. Дякую.

  3. Sergey Levchuk ★☆☆☆☆

    Конч***й магазин і персонал!!!!

  1. Alexander Voitenko ★★★☆☆

    Є банкомат Привату.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Амвросія Бучми, 6 а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements