Відгуки

  1. Мілана ★☆☆☆☆

    Часто заходжу в цей магазин і купую тут щось собі. Сьогодні прийшла з братом купити йому новорічний светр, з ним були його друзі, всередині людей майже не було, тільки персонал. До нас підійшла дівчина консультант і попросила вийти через «задній хід», коли ми завершимо, бо «нас дуже багато» і «ніхто не хоче у нас в магазині нічого купляти». Коли стало прийнято виганяти з магазину своїх же клієнтів, з надією «підняти рейтинг» таким чином?? Я не очікувала що мене можуть ось так «галантно» вигнати. Я повернула товар, тому магазин лишився без покупки і без клієнта в майбутньому. Зі мною були діти, тому я не хотіла довго пояснювати чому так відбувається і нам довелось вийти. Більше ніколи сюди не повернусь і сподіваюсь у вас буде ще менше клієнтів, адже з такою реакцією на відвідувачів які купляють у вас товар - їх ніколи не буде. Максимально неприємний досвід. Я в шоці.

  2. Ярослав Юрчак ★★★★☆

    Гарний асортимент білизни, на подарунок часто обираю тільки тут. Менеджер все підібрала і запакувала.

  3. MARIIA Naidonkova ★☆☆☆☆

    Некваліфікований персонал, дочекатися допомоги не можливо , тричі кликала щоб допомогти, а вони між собою просто теревенили , а потім коли до розмовляли звернулися увагу , хоча в магазині була я та ще одна дівчина. Зрозуміло чому магазин порожній бо люди які там працюють тільки розмовляють між собою та все !

  1. Eleanor Minulin ★☆☆☆☆

    Сьогодні прийшла в цей магазин за спортивним одягом -обрала собі топік і комбінезон. але в примірочній знаходяться поруч двері, куди кожну секунду заходить і виходить персонал. при цьому вони так грюкають дверима наче тобі по голові, це дуже дратує і вбиває будь-яке бажання щось купувати. я так і зробила- просто вийшла і пішла в інший магазин. невже не можна щось зробити з цими дверима щоб не грюкати так щосекунди?

  2. Olga M ★☆☆☆☆

    Шукали довго потрібний розмір термобілизни. Купила не міряючи. Згодом помітила, що рукав пошито дуже криво. Судячи з всього дістали брак і дали…

  3. Ольга Афанасьева ★★★★★

    Ввічливі консультанти, непогане співвідношення вартості та якості

  1. Tina Chem ★★☆☆☆

    Кабінки для переодягання закриваються шторами. Коли міряла топ, в кабінку "типу непомітно" побував лівий мужик. Вийшла зробила йому зауваження, що так робити не можна. На що отримала відповідь "Заспокойтеся, ви не в моєму смаку". Конфлікт чули співробітники магазину, але ніхто нічого не зробив. Мене трусило від стресу ще півгодини. Зробила для себе висновок, що: 1) місце не безпечне. Поки не зроблять закриваються на замок кабінки, не раджу туди ходити. 2) магазин лояльно ставиться до порушення особистого простору і хамським вчинків стурбованих відвідувачів. Tezenis, ви ж магазин жіночої білизни, подбайте хоч про мінімальний комфорт і безпеку відвідувачів!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Tezenis?

Tezenis знаходиться за адресою Dniprovs'Ka Naberezna Street, 10, Київ, Україна, 02081

Як можна дістатися до Tezenis?

Дістатися до Tezenis можна за посиланням

Advertisements