У персонала АЗС ОККО по Милославський,2 завжди доброго дня? У нас в країні кожний день є загиблі. У персонала ОККО - добрий день. Це як? Обслуговування військових без черги? Ні. Спочатку обслуговують цівильних їжею (гамбургерами, хот-доги тощо), а потім військових топливом. І Приклад роботи на перемогу - це персонал ОККО у м. Костянтинівки (поки кацапи не зруйнували її) та в Харківській області.
Фотогалерея
Відгуки
-
ВВА ★☆☆☆☆
-
Анастасия-Василиса Палий ★☆☆☆☆
Хочу висловити обурення ситуацією, свідком якої стала на вашій заправці. Жінка на автомобілі Dodge Journey з номерним знаком KA2300CO, яка, схоже, є начальницею, дозволила собі неприпустиму поведінку. Вона відкрито погрожувала працівнику заправки (оператору), підвищувала голос і поводилася вкрай зухвало, у присутності відвідувачів заправки. Подібні дії - це не просто неповага, а пряме приниження людини, яка виконує свою роботу. Атмосфера, створена такими працівниками, у відношенні до своїх підлеглих , ще й на очах у клієнтів, абсолютно токсична, і ніхто не повинен терпіти подібного хамства та тиску. Закликаю керівництво звернути увагу на цей інцидент і захистити своїх співробітників від подібних випадків у майбутньому. Працівники заслуговують на повагу, а не на погрози від тих, хто вважає себе “вищим” за інших.
-
Александр Свинаренко ★☆☆☆☆
Якщо цей відгук читає керівництво, то знайте: не заправляю свої авто на АЗС окко через ваш підхід, через працівника на касі, задовбати клієнта своїми пропозиціями на весь асортимент продукції. Це реально дратує!!! Психіка дорожче обходиться ніж ремонт авто після АЗС де не так морально задовбують
-
Дмитро Скрипачук ★☆☆☆☆
Замовляли бургер та картоплю. Залишились вкрай незадоволені: 1) не сказали, що немає меню і все потрібно брати окремо 2) при виборі картоплі не запитали яку: малу чи велику і продали велику 3) чекали замовлення більще 30 хвилин Попереджайте клієнтів про ці моменти завчасно !!!
-
Владислава Швайко ★★★★★
Чисто, затишно, смачні чай і кава.
-
Vitalii Tkachuk ★☆☆☆☆
Регулярно вилізає чек двигуна після заправки. Читаючи авто професійним обладнанням, показники якості палива = 0 при нормі 3 Хоча постійно заливаю 95 пульс. Не рекомендую!
-
Тарас Петровський ★★★★★
Швидко і якісно. Єдине що втомлює це мільйон питань від касирів, омивач будете? каву будете? А смачний хот-дог? А от в нас товари по акціям, будете? і так далі... Пропоную використовувати систему як закладах МакДональдз, принцип однієї підказки. Це краще сприймається.
-
Олександр Терещенко ★★★★★
Хороша заправка. Що в це входить-якісне пальне (питань не було скільки не заправлявся), ввічливий персонал від працівниці каси до заправщика, чистий туалет. Дуже зручно що позаду заправки відразу шиномонтаж, можна елементарно перевірити тиск в шинах.
-
Igor Kostenko ★★☆☆☆
Знову та сама проблема проблема. Заїхав заправитись, проїхати не зміг через те, що всі місця на парковці зайняті. І машини, яки стоять, заважають заїзду на стоянку. Так і стояв в черзі з 5-ти машин, хоча колонки 1 та 2 були вільні. Коли захотів підкачати колеса, там взагалі мрак.Не зміг. Будь ласка, закрийте хочаб перші 3 стояночні місця біля заїзду на заправку.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса OKKO?
OKKO знаходиться за адресою вул. Милославська, 2 А, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону OKKO?
Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01
Як можна дістатися до OKKO?
Дістатися до OKKO можна за посиланням