Відгуки

  1. Oleksandra Hotsii ★☆☆☆☆

    Графік магазину до 21:00. Але будьте готові, що о 20:47 вас у магазин вже не пустять, перекривши вхід, бо каса зачиняється о 20:45. Розумію, що то не багато часу до закриття. Але я прийшла купити обраний вдень товар, тож мені навіть не потрібен був час на примірки тощо. Взяти товар з полиці і розрахуватись. Про що я повідомила. Спеціально бігла і поспішала, бо графік до 21:00, але.. якщо то політика магазину, то будьте ласкаві вказувати актуальний графік роботи. Також нагадуй, що згідно законодавства обслуговування має здійснюватись державною мовою.

  2. Tarocco_ ★☆☆☆☆

    Оцінка стосується персоналу, а саме: Прийшли з малою дитиною в дит відділ. Консультант одна дівчина почала так сильно кашляти ніби в неї там всередині вулкан. Без маски взагалі. В мене на роботі штрафували тих, хто приходив на роботу хворим. Рекомендую взяти до уваги. Ну і відповідно я розвернулася і нічого навіть не встигла подивитися там… живемо ми не близько. Стільки витратити часу на дорогу, так ще й не вдалося знайти те, що треба нам було. Поважайте оточуючих! Бо це безвідповідально Тепер зрозуміло чому в світі сталася пандемія. Всім на всіх начхати.

  3. Inna Br ★☆☆☆☆

    Магазин і асортимент нормальний, ціни гарні. Персонал дуже грубий, що лишає тільки неприємні враження після покупки. Навряд чи сюди повернемось

  1. Дмитро Билим ★★★★☆

    Магазин супер, нормальні ціни, великий асортимент товарів для дітей та дорослих. Знімаю зірку за те що касир сьогодні і в минулий раз не казав про бонуси та не пропонував списати їх, треба самому питати чи є бонуси, скільки їх і просити списати. Добре, що згадав про них... Списав. Напевно спеціально так роблять, щоб бонуси згоріли...

  2. Анжелика Гончар ★☆☆☆☆

    Шокована обслуговуванням магазину, який знаходиться на Позняках! Будьте обержні і перевіряйте чи все Вам віддали, за що ви заплатили. Робила покупки з дитиною до школи. Також купили 2 лонгсліви для доньки по 129 грн. Приїхали додому, почали діставати все з пакета, і розуміємо що в нас немає цих речей. Я зателефонувала на гарячу лінію, так як телефону магазину ніде немає( Мені сказали що передзвонять саме з магазину. В той день, так мені ніхто не дзвонив. Чекаю на наступний день, до 14.00 ніяких дзвінків. Знов дзвоню на гарячу лінію. Через деякий час дзвінок вже з магазину( як мені представились : директор). Я все розказала, кажуть чекайте , передзвонимо. Чекаю, ніякого дзвінку немає. Дзвоню сама, з не задоволеним голосом мені кажуть: касир сказав що він все віддав! Я обурююсь, кажу що дивіться камери( точно знаю що в кожному магазині вони є біля кас!) . І ми нікуди не заходили більше, в пакеті нічого не діставали. Мені грубо відповідають: дякуємо що знаєте, в нас є камери! Подивимось. Передзвонили, сказали щоб прийшла забрала гроші. Вирішила, ну ок. Всяке буває. І далі найцікавіше: приходжу, стоїть мега незадоволена ДИРЕКТОР, і з таким обличчям бере чек, робить повернення. Касир, починає казати мені: може ви в інший пакет поклали? Директор каже: тепер касиру треба свої гроші покласти! Я кажу що мені чужого не треба!Я прийшла за своїм, дивіться камери і там все побачите!На що мені, знов з незадоолени обличчям заявляють що в них камери не працюють! Блін, то чия це провина?Моя?Чи я щось у вас вкрала??!! Я витратила свій час, приїхавши знов сюди, за СВОЇМИ горшима, і замість вибачень, мене роблять винною чи крадійкою??? Навіть в слід нічого не сказали, так і стояли незадоволені! Просто шок!Раніше часто ходила в ці магазини, але тепер відраза( пішла звідти ніби обпльована, дуже образливо. Уважно дивіться чи все Вам поклали. Особливо якщо великіпокупки

  3. АРСЕН РЯБЕНКО ★★★★★

    Хороший магазин, консультанти перебрали все що можна і підказали правильно, ми самі потратили б набагато більше часу.

  1. Грибний Прищ ★☆☆☆☆

    Бодя - бос всіх павуків Він їв мух і комарів Хавав в мене прямо з рук Дресирований павук

  2. Евгений Самсонов ★★★★★

    Великий вибір одягу... дітей та дорослих. Ціна та якість відповідає

  3. Анна Калініченко ★★★★☆

    Великий вибір речей для чоловіків та дітей. Для жінок речей багато, але вирати немає з чого...

  1. Sergii ★★★☆☆

    Цікаво, як їм вдається при такій площі і оборотах працювати, не маючи терміналів. Здається, це порушення законодавства. Оновлюю комент. Пройшов рік. Термінали з'явились, але на одній-двох касах на кожному поверсі. Біля них черги. На готівкових касах порожньо. Може колись зрозуміють, що термінали потрібні на всіх касах. Іноді щось відповідає балансу ціна/якість, іноді повний трешак, який не вартий ціни. Але товару багато. Цінова категорія - низька та середня.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Територія MIN?

Територія MIN знаходиться за адресою вулиця Олександра Мишуги, 6, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Територія MIN?

Зв'язатися з Територія MIN можна за номером телефону +38 (098) 481-86-86

Як можна дістатися до Територія MIN?

Дістатися до Територія MIN можна за посиланням

Advertisements