Відгуки

  1. Дарья Гапочка ★☆☆☆☆

    Сьогодні купляла чіпси, на ціннику вказано, що ціна буде нижча, якщо є застосунок. На касі після сканування картки, ціна не змінилась. Звернулась до касира, вона звернулась до адмінімтратора, на що адміністратор сказала: " це у вас щось з карткою не так, видаліть і скачайте знову" і просто пішла. Якщо це вирішення ситуації- то обслуговування ДНО. І да, ситація з такою знижкою вже не перший раз

  2. Никита Горский ★☆☆☆☆

    Заїхав в аптеку, виїхати не міг, кнопка із викликом при виїзді працює але ніхто не бере слухавку, подзвонив на гарячу лінію тєє, із другого разу взяли і дали контакт прямий магазину, туди дзвонив декілька разів так само ніхто не брав трубку. Пішов в магазин когось покликати, озоронець сказа, що адміністратор на перекурі, тпеба чекати. Потім пішов(мабуть туди) вернувся, сказав випустить, можа виїжджати. Я під'їхав стояв чекав, сзаду машина вже підїхала. Всі совались випускали її. Я прлїхав за нею. Не знаю чи то охоронець все ж таки відкрив чи просто я проскочив. Якщо є номери телефонів то їз потрібно брати, або треба прибирати шлагбауми і робити заїзди вільними. Витратив купу часу на спроби додзвонитись. Передзвонити теж доречі по пропущеним ніхто не спромігся.

  3. Марія Берестяна ★★☆☆☆

    Доброго дня, не дуже сподобалось тут. Чекали щоб нам відрізали тортик 10 хв, а коли питали коли прийде хтось щоб відрізати, відповідали «відійшла в туалет, коли мʼясо відпустить прийде». не дуже зрозуміло. Вона пішла в туалет чи зараз мʼясом займається. Також цікава політика цін. Можливо мені поясніть чому у сільпо молоко коштує 47 ,а у новусі 59. Але загалом магазин чистий , і мало людей.

  1. Eduard Dobroskok ★★☆☆☆

    25.07.2025 року купуючи продукти втратив 25 хвилин разом з 20 ма відвідуючими перед відділом мʼясо і риба. Чергу обслуговувала одна працівниця. Вона теж була не в гуморі від того навантаження. На прохання адміністратора Оксани виправити ситуацію, було отримано відмашку в стилі - відчепіться. Знайшов пізніше адміністратора в відділі води, де вона спершись на полку спілкувалася з кумою по телефону. Ситуація була крайне не приємна.

  2. Oleg Zelenskiy ★☆☆☆☆

    Директору Гордієнку , Ви повинні знати ! Продаж товару в останній день акції здійснюється по звичайній ціні , НЕ ПО АКЦІЙНІЙ ! Якщо не дуже прийнято мір , буду писати в прокуратуру на предмет перевірки закладу новус

  3. Роман ★★★★☆

    Швиденько оновили після billa, великий асортимент товару, однак знову ж - ціни вверх...

  1. Оксана Янко ★★★★★

    Гарне обслуговування, чисто і охайно, свіжі продукти, гарна викладка товару. Сучасна простора парковка біля супермаркету.

  2. Татьяна Хан ★★★★☆

    Великий вибір продуктів, є відділи з промисловими товарами. Акції і знижки як і в інших магазинах. Не перевіряють наявність дезінфекуючого засобу при вході.

  3. Юрий Карпенко ★☆☆☆☆

    Магазин огидний.Даже стола немає щоб скласти свої покупки.Буду стороною обходити і знайомим не буду радити.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса NOVUS?

NOVUS знаходиться за адресою вулиця Тростянецька, 1А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону NOVUS?

Зв'язатися з NOVUS можна за номером телефону +38 (080) 060-17-29

Як можна дістатися до NOVUS?

Дістатися до NOVUS можна за посиланням

Advertisements