Отже, сьогодні 26.10.205 мені відмовили в поверненні товару, який явно бракований всередині та дуже шкодить моїй нозі (ступні) не увійшовши в положення та запропонувавши мені звернутися по гарантійному випадку. Типу для розширення колодки. Що взагалі не має бути вирішенням мого питанням . Обґрунтували тим, що товар вже має не товарний вигляд. Мені сказали, що якби була тріщина зовнішнього покриття тощо, то вони б оформили повернення. А так вони переконували мене в тому, що нічого зробити не можна. Радили замінити устілку на більш тонку та не оригінальну. Адже окремо в Україні вони не продаються. Хоча вони знають, що вона там приклеєна і буде пошкоджена, в разі намагання її відірвати власноруч. Мене просто залишили з моєю проблемою та не пішли на зустріч. Пояснивши тим, що нібито протектор стерся і цю пару не виставлять на вітрину в такому. Але взуття браковане явно. Тобто, якби протектор був цілий (доречі, він має чудовий вигляд), то це взуття знову б намагалися продати ще раз. Хіба це нормально? Мене не захотіли вислухати та піти назустріч. Також мені порадили наступного разу обирати пару на розмір більше. Маячня. Бо лівий кросівок у мене підходить чудово. І взагалі це вже 6та пара цієї фірми і завжди все було добре. Я знаю свій розмір чудово. Мені просто цікаво, як така велика мережа може так зухвало нехтувати своїми постійним клієнтами? Виняткова некомпетентність та суцільна відсутність людського розуміння. Не раджу взагалі нікому тут купувати взуття. Сам останній раз звертаюсь до вас. Краще переплатити за у NB , Puma тощо, аніж ще раз колись мати справу зі Skechers, Intertop. Ганьба.
Фотогалерея
Відгуки
-
Oleksii Dubchak ★☆☆☆☆
-
GD ★☆☆☆☆
Якість бренду стала набагато гірше, навіть для такої невеликої ціни, але обслуговування безпосередньо на цій локації - це щось... За останні чотири місяці вдруге, перший таки придбала взуття, було потрібно і сьогодні - різні люди, але "школа" одна. Я була десять хвилин, два запитання, але вони вже сильно напрягали і дратували працівника. Про 'здрастя", або "будь ласка" - марно мріяти...Ганьба прям такому" обслуговуванню". Я розумію, приблизно, які умови і оплата праці тут, але елементарний такт...
-
Oleksandr ★★★★★
Гарний асортимент, кросовки дуже зручні, комфортні – топ для пробіжок. Ввічливі консультанти, допомогли з вибором, за що окрема подяка Сергію! Рекомендую.
-
Дмитрий Ковальов ★☆☆☆☆
Купив кросівки за 3800 - через 2 тижні підошва почала відклеюватися. Не рекомендую якість погана! Навіть дуже погана!
-
Vladyslav Boboshko ★★★★★
Кросівки на жаль не підійшли, повернули кошти без проблем. Приємно. коли тобі ідуть назустріч.
-
Ирина Олейник ★☆☆☆☆
Такого низького рівня обслуговування ... я дуже давно не зустрічала !!! Коли ти знаходишся один покупець в магазині прекрасна дівчина Олександра не соромиться грубіянити, брасать гроші при видачі здачі. А коли в магазин заходять ще покупці вам після хамства і такого обслуговування обов'язково бажають "гарного вечора".
-
Natasha Gordienko ★★★★★
Купила то що шукала. Доступні ціни. Ввічливі консультанти.
-
Анна Гайдарева ★★★★★
Дуже ввічливий персонал. Всі питання вирішуються. Обслуговування 6а висоті. До дітей теж дуже лояльні.
-
Ангел 22 ★★★★★
Купували пару взуття на подарунок, нажаль не підійшла модель. Кошти повернули без проблем і допомогли підібрати іншу пару з урахуванням всіх вимог. Обслуговування супер.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Skechers?
Skechers знаходиться за адресою вулиця Гната Хоткевича, 1В, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Skechers?
Зв'язатися з Skechers можна за номером телефону +38 (044) 371-76-30
Як можна дістатися до Skechers?
Дістатися до Skechers можна за посиланням