Забронювали банкет, внесли завдаток 10%, довго обговорювали меню, витратили купу часу. Згодом менеджер написав, що прийняти нас не зможуть і бронювання відміняють. Гроші повернули. Втрачений час, нерви, пошук нової локації. Жодної поваги, НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Фотогалерея
Відгуки
-
Maxim Bogdan ★☆☆☆☆
-
Maxim Figol ★☆☆☆☆
Зупинялись в 5 зірковому готелю в номеру Люкс плюс, чи якось так не памʼятаю точно, мінус великий що вікно не відчиняється, мансардне, не продумано - душно, ви відпочили, посиділи в ресторані, покушали, випили, прийшли в номер і немає чим дихати. Стосовно ресторану 5 зіркового немає слів, коли на поставлення питання до офіціанта стосовно салата (так як назви там в них індивідуальні), відповідь просто «Це цезарь звичайний», тільки вони назвали в меню по іншому його тому що 5 зірок, ну то ладно. (Після чого цей офіціант дивиться на тебе з не довольним виразом обличчя що вже псує атмосферу і настрій, така поведінка не припустима в 5 зіркових закладах!). Вибрали ми стейки Рібай, було 2 варіанти Аргентина і США. Ми вибрали Аргентину. Враження: самі не смачні стейки які ми їли колись в своєму житті (і не розумію, як може іти продаж стейків Аргентини і США) якщо мʼясо уже проходить не один етап заморозки і цим просто було зіпсоване. Враження мінус 100 і чек тільки на одні стейки за два штуки вийшов в районі 7к грн. Бог з тими грошима, ми очікували вау, а отримали фуууу, при тому, що змогли зʼїсти в районі 20-30% від стейка на стільки фууу, (будь який стейк в будь якому закладі ресторані, кафе чи де не будь в Києві буде смачніше!!!!). Після замовили устриці, вперше зустріли що устриці подають зі скибкою грейпфрута (чому грейпфрут??) і якась не зрозуміла суміш кисла з олією в чашечці). Загалом враження так собі. По факту насолоджувались тільки коктелями на протязі всього вечора і салатом (який по простому цезарь). Подача блюд на вищому рівні, питань немає. Робота персоналу всього комплексу на вищому рівні також. Дизайн і оформлення готелю також вартує своїх коштів, також сподобались тільки сніданки.
-
Liliia Avdieienko ★☆☆☆☆
Сьогодні відвідали ресторан та були під враженням. Ресторан позиціонує себе, як ресторан «класа люкс», дивлячись на ціни. Борщ був як в звичайній забігайлівці, солоний, та ще і на курці. Коли ми сказали про це офіціанту , то він ніяк не відреагував на це зауваження. Салат за 800 гривень з ростбіфом та страчателою заправили звичайним тайським чілі соусом з супермаркету… оладки с цукіні також були дуже солоні. Нам навіть не запропонували фільтрованої води, як це роблять майже у всіх закладах )) моя оцінка 1 из 10 і це за смачний б/а коктейль з базиліком та кока колу! Бармену рєспект!
-
Andrew Buha ★☆☆☆☆
Отже, вирішили ми поїхати в даний комплекс, скористатись СПА. Вільний був тільки отель 3*, там і залишились адже наша ціль було СПА. Заселилися в отель (він над конюшнею, дивно але ок), вид у нас був … Па пара па, на смітник і в 6:30, працівник вирішив викидати в пусті пластикові контейнері, що ? Правильно скляні пляшки … поспати не вдалось. Але основне це РЕСТОРАН !! Ми вирішили повечеряти, на території тільки 1 ресторан, знаходиться на першому поверсі 5* готелю. Прийшовши ми побачили, що там 2 невеликих святкування, а всі інші столики вільні (здалось дивним, адже ресторан тільки один). Ми познайомились з меню, ціни вище середнього салат від 350 грн. Але ок, ми замовили і отримали, за досить високу ціну, не зрозуміло що ! Це просто рівень периферійного сімейного ресторанчика який забув меню в 2000х. Дуже не рекомендую даний ресторан. Замовили курку, принесли просто пів курочки, на вареній заздалегідь картоплі і підсмажених цукіні. Замовили пасту… просто макарони з фаршем … Дичина (благородний олень), виявився просто тушкованою картоплею з тушонкою … Цезар … авторський рецепт кухаря, без яєць і з суцільним шматком курки … Пс. Мушу відмітити, що ми виразили своє невдоволення і офіціант, а на наступний день і адміністратор, запевняли, що вони змінюють кухаря і змінюють концепцію. Нас пригостили солодкими трубочками :) СПА було не поганим.
-
Оля Піндюр ★★★★★
Дуже чисто та комфортно, в номері трохи душно, кондиціонер на прохолодне не дуже хоч на вулиці і не сильно тепло. Персонал привітний та кваліфікований. У вартість номеру входить екскурсія до стайні з кіньми, які мабуть найбільше вразили)
-
S A ★★★★★
Nice place with clean air to breath away from the city noise.
-
artur_kul'povich ★★★★★
Фантастично!
-
Vredrina Ya ★★★☆☆
Відразу скажу мова йде тільки про цей готель. Решта комплекс equides супер! Дівчата на ресепшн дуже милі і постійно вибачаються. Керівництво готелю зробіть, будь ласка, так щоб дівчаткам не було за що вибачатися. Фото чому 3 зірки додаю. Капав кондиціонер зі стелі налив цілу калюжу, розбите дзеркало, кава Машина вирішила напоїти мене сміттям, брудний диван за яким плаче хімчистка. Які 5 зірок ???
-
Alex Kosh ★★★★★
Chalet - це наше “велике маленьке” відкриття! Я закохана в Італію, і ваше італійське меню - абсолютне попадання в серденько ❤️
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Chalet Equides?
Chalet Equides знаходиться за адресою вулиця Вишнева, 36, Лісники, Київська область, Україна, 08172
Який номер телефону Chalet Equides?
Зв'язатися з Chalet Equides можна за номером телефону +38 (050) 338-58-58
Як можна дістатися до Chalet Equides?
Дістатися до Chalet Equides можна за посиланням