Відгуки

  1. Okssana Prysiazhniuk ★★★★★

    Чудовий ресторан для проведення свят! Організація, кухня обслуговування - все на найвищому рівні!!! Окреме ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЮ Аліні, яка супроводжувала наше свято від моменту першої зустрічі (коли ми обирали заклад) і до останнього гостя на нашому святі. В Аліни все чітко, сьруктуровано та організовано, Ви отримаєте відповідь навіть на ті питання, які не встигли поставити. Ми звісно розуміємо, що за її спиною стоїть ціла команда професіоналів, які бездоганно виконують свою роботу, та все ж така організація заслуговує окремого ДЯКУЮ!!!

  2. Oksana Khyzhevska ★★★★★

    Чудовий ресторан для проведення свят! Організація, кухня обслуговування - все на найвищому рівні!!! Окреме ВЕЛЕЧЕЗНЕ ДЯКУЮ Аліні, яка супроводжувала наше свято від моменту першої зустрічі (коли ми обирали заклад) і до останнього гостя на нашому святі. В Аліни все чітко, сьруктуровано та організовано, Ви отримаєте відповідь навіть на ті питання, які не встигли поставити. Ми звісно розуміємо, що за її спиною стоїть ціла команда професіоналів, які бездоганно виконують свою роботу, та все ж така організація заслуговує окремого ДЯКУЮ!!!

  3. Тетяна Лисиця ★★★★★

    Чудовий ресторан! Сервіс на вищому рівні, для святкування весілля, корпоративу чи дня народження - ідеальний варіант. Рекомендую.

  1. Nataliia Burkovetska ★★★★★

    Смачно, гарно і затишно. Обслуговування на найвищому рівні!

  2. Тетяна Хмирова ★★★★★

    Ми довго обирали ресторан для святкування нашого весілля. У кожному відвіданому закладі були якісь недоліки, через які ми вагалися з вибором. В ресторан Podkova ж закохалися з першого погляду і жодних мінусів не виявили. Локація ідеально підходить для організації виїзної церемонії і яскравих фото. "Французький" зал, який ми обрали для святкування, виглядає аристократично і, водночас, по-домашньому затишно. Інтер'єр продуманий до деталей. Особливо причарувала книжкова шафа до стелі в одному з кутків залу. В процесі підготовки до весілля ми постійно консультувалися з колективом ресторану і отримали багато практичних порад стосовно меню, розсадки гостей, розстановки музичного обладнання, організації зони для виїзної церемонії та багатьох інших моментів. На самому ж весіллі ресторан значно перевершив наші і без того позитичні очікування. Всі страви були невимовно смачні, а столи - дуже елегантно посервіровані. Офіціанти на всі 100% подбали про наш і наших гостей комфорт. Напої підливалися, як тільки склянки пустіли, а гарячі і холодні закуски вмить опинялися на тарілках запрошених. Ніхто не був забутий чи обділений увагою. Опісля святкування гості з захопленням запитували нас, як нам вдалося знайти такий чудовий ресторан. Вважаю, що нам дуже пощастило, що ми знайшли та обрали ресторан Podkova для святкування нашого весілля. Дуже рекомендую цей заклад всім, кому хочеться незабутнього, вишуканого і красивого свята! Окрему подяку хочемо висловити : Юлії, яка нас прийняла вперше, зорієнтувала в деталях і відповіла на мільйон наших запитань; Єлизаветі, яка пізно ввечері консультувала нас та допомагала вирішити питання розстановки столів, стільців для виїзної церемонії та інших елементів декору, дала багато слушних порад; та Аліні, яка допомогла визначитися з остаточним варіантом меню та постійно була поруч в день весілля, зробивши все для того, щоб наше свято пройшло ідеально.

  3. Юлия Охрименко ★★★★★

    Святкували день народження доці. Всім все дуже сподобалось, нам як батькам також. Дівчата-менеджери дуже приємні, дітям було смачно і весело. Територія досить велика, тому було, де погуляти :) Загалом рекомендую ресторан! :)

  1. Yuliia Okhrimenko ★★★★★

    Святкували день народження доці. Всім все дуже сподобалось, нам як батькам також. Дівчата-менеджери дуже приємні, дітям було смачно і весело. Територія досить велика, тому було, де погуляти :) Загалом рекомендую ресторан! :)

  2. Artem Shevchenko ★★★★★

    Святкували весілля у цьому чудовому місці. Переваги: вибір приміщення (всі з яких у своєму стилі та на певну кількість осіб), дуже гарне подвір'я та територія поруч, чудові дороги (це ж Конча-Заспа), відсутність обмежень "не шуміти" після 22:00 (як у багатьох київських закладах). Наполегливо раджу цей ресторан! Адміністратори дуже професійні, привітні, допомагали нам з найменшими нюансами: там, де ми хотіли брати чогось більше, казали, що не треба – вистачить (що для мене є ознакою чесності). Мають дуже зручний калькулятор в "ексельці", щоб розрахувати необхідну кількість страв. Страви дуже смачні (от, наприклад, запечений лосось – я вже забув, де востаннє куштував його таким ніжним та соковитим), обслуговування офіціантами – на висоті (за нами навіть стільчики рухали, коли ми вставали чи сідали), подача страв -- продумана (нічого зайвого на столі не стояло, при цьому все вчасно розносилось і було вдосталь). Можна свій алкоголь (я закупився улюбленими винами і бренді, які точно знав, що сподобаються гостям). Все, що не з'їли/не випили на банкеті, нам попакували в контейнери і повернули. Хазяїн ресторану – хороша людина, теж нам пішов назустріч в певних наших побажаннях, за що йому дуже вдячні. Навіть не знаю, про що ще розповісти, щоб ніхто навіть не вагався, а обирав Podkova – я ж упевнений, що ми сюди ще не один раз завітаємо!

  3. Олександр Вознюк ★★★★★

    Дуже гарне і затишне місце. Офіціанти дуже дбайливі та уважні. Кухня смачна. Атмосфера невимушена.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Подкова?

Подкова знаходиться за адресою вулиця Золотоворітська, 91, Козин, Київська область, Україна, 08711

Який номер телефону Подкова?

Зв'язатися з Подкова можна за номером телефону +38 (067) 432-44-22

Як можна дістатися до Подкова?

Дістатися до Подкова можна за посиланням

Advertisements