Відгуки

  1. Anna Voitenko ★★★★★

    Найкращий садочок для моєї дитини! Моєму сину зараз 2,2, в Happy Ronny ми ходимо вже 7 місяців. Це було найкраще рішення. Кожен день нові цікаві заняття, кожного тижня змінюється тема, діти завжди дізнаються щось нове та цікаве в ігровій формі. Англійська, акторська майстерність, хореографія, музика, логопед. Ми дуже задоволені! Щиро раджу цей садочок всім ❤️

  2. Nataliia Zhydkova ★★★★★

    Наша дитина відвідує садочок «Happy Rony» і ми щиро задоволені вибором! З перших днів відчувається турбота, увага та доброзичлива атмосфера. Вихователі щирі, уважні, завжди знаходять підхід до кожної дитини. Дитина із задоволенням щоранку йде до садочка, повертається додому в гарному настрої та з новими враженнями. За час відвідування ми бачимо, як вона стала більш самостійною, розвиненою та впевненою у собі. Щодня діти дізнаються щось нове, грають, творять, співають, танцюють — і все це в радісній та теплій атмосфері. Дякуємо всьому колективу «Happy Rony» за вашу турботу, любов до дітей і професійний підхід!

  3. Юлія Артасюк ★★★★★

    В цьому році дитина пішла в ясельну групу у віці 2,2 роки. Адаптація доволі мʼяка, вже через декілька тижнів синочок з задоволенням залишився на денний сон та повний день. Дуже чудові вихователі, індивідуальний підхід до кожної дитини. Цікаві заняття кожен день та чудове меню. Дуже прискіпливо обирали садочок, але зараз впевнені, що наше рішення піти до Happy Rony було вірним! Дякую всьому персоналу за таку надзвичайно відповідальну працю!

  1. Светлана С. ★☆☆☆☆

    У січні 2019 року виповнилося 2 роки з моменту, коли мій син став ходити в Хеппі Роні (тодішній Смайл Фіш), на ул.Е.Пчілкі. Через два роки я забрала дитину з садка з діагностованим неврозом (невролог з Добробуту) після пережитого в останні місяці психологічного і фізичного насильства. Він категорично відмовився ходити в садок, ридав щоранку і просив його туди не вести. Зараз ми працюємо з психологом, який намагається прибрати у дитини страх перед садом, дитячим колективом та іншими дорослими. Після того як в саду змінилося кілька вихователів та нянь, в кінці листопада дитина поскаржився на те, що няня Карина (яка тепер працює на Драгоманова) його побила. Дитина докладно розповів про те, як саме його били. Адміністрація спочатку пообіцяла розібратися, адже в саду є відеозйомка, але потім стала стверджувати, що дитина бреше, сина стали звинувачувати в неадекватній поведінці і психічних розладах. Ніяких записів з відеокамер нам ніхто не надав, оскільки в коридорі, де все сталося, нібито камер немає. Після звинувачень я вирушила до невролога, яка сказала, що вірить дитині, діагностувала невроз і рекомендувала йти з саду. Між вихователями та батьками відбулася бесіда, в якій представники саду продовжували стверджувати, що дитина поводиться погано, а няня його не била. На наше запитання - чому раніше не було серйозних скарг на поведінку дитини, чому приховували багато негативні моменти, які свідчили про те, що дитині в саду психологічно не комфортно? Чіткої відповіді не дали - ми хотіли самі розібратися, батьки не хочуть чути погане про дітей ... Втім, няню Карину перевели в інший садок, перед нами вибачилися і пообіцяли більше інформувати про дитину, його поведінці і настрої. Дитина пішла в сад, але перед цим обійшов усі приміщення, щоб переконатися, що Карини немає, і тільки після цього відпустив тата! Але весь грудень вихователі (особливо Вікторія) скаржилася, що дитину неможливо вкласти спати, що він неслухняний, що заважає іншим дітям займатися, що почастішали конфлікти з іншими дітьми. А дитина, в свою чергу, зовсім перехотілося ходити в садок. Щоранку були ридання, він просив його не вести туди, говорив, що його там постійно лають, що його б'ють і обзивають інші діти, але вихователі лають його. Вихователі це заперечували. За словами вихователів, він не хотів лягати спати, все чекав, що прийде мама раніше і забере його, або забивався в кут і сидів там, або сідав на лавочку біля входу і чекав, коли його заберуть, не хотів категорично відвідувати заняття ... Було багато інших моментів, які свідчили про те, що психологічний стан дитини було на межі ... Я дуже переживала, але ми ще сподівалися, що після зимових канікул і відпочинку, дитина трохи відновиться психологічно і зможе знову нормально відвідувати садок. Але немає. У січні син ходив всього 4 дні, весь час з риданнями. 14-го я прийняла безальтернативне рішення його забирати, чи не дохажівая місяць, оскільки він годину ридав у мене на руках, не бажаючи залишатися в саду. Зараз син займається з психологом, вже було 8-м занять, фахівець впевнена, що в саду на дитину морально тиснули, ставлення було упередженим (конкретно з нянею Кариною у нас була невелика конфліктна ситуація у вересні, швидше за все це і стало тригером). Відносно фізичних покарань син точно не бреше - він дуже детально розповідає і показує, як саме били. З психологом поводиться адекватно, спокійно виконує всі завдання. Психолог спостерігала за сином в дитячій кімнаті, як він поводиться з іншими дітьми - ніякої агресії навіть в тих випадку, коли його провокував фізично інша дитина. Віддаючи в такий сад своєї дитини, знайте, що ніякої відповідальності у разі чого вихователі або керівництво саду за нього не несуть! ВАЖЛИВО: Власниця бреше. Повну листування (+ відгук чоловіка + відгук Лозівський) читайте на ФБ-сторінці саду. Власники принесли скупі вибачення, після невдалих пропозицій грошей за зняття відгуків і пропозиції взяти сина в інший їх сад! Робіть висновки.

  2. Ashly Simpson ★★★★☆

    Постійно гуляю з дитиною в той же час і на тому ж майданчику, що і дітки з філії на Григоренко 14. З двох вихователів одна постійно сидить на лавочці і дивиться в телефон. Інша постійно знаходиться з дітьми, але так як одна в двох-трьох місцях бути вона не може, то виникають різноманітні небезпечні ситуації. Вихователь не кричить на дітей і спокійно спілкується з ними. Сподіваюся комусь допоможе мій погляд зі сторони)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Happy Rony?

Happy Rony знаходиться за адресою Дніпровська набережна, 19в, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Happy Rony?

Зв'язатися з Happy Rony можна за номером телефону +38 (097) 187-48-80

Як можна дістатися до Happy Rony?

Дістатися до Happy Rony можна за посиланням

Advertisements