Відгуки

  1. Юлия Шистко ★★★★★

    Комфорт. Дитина почувається як удома. Смачна їжа, їсть із задоволенням. Безпека всі діти під наглядом завжди, навіть під час сну. Хороша підготовка до школи.

  2. Vova Gostish ★★★★★

    Хороший садок - затишні теплі приміщення! Для розвитку діток є різні секції та гуртки - навіть сама примхлива дитина знайде собі заняття

  3. Милла Твердохлеб ★★★★☆

    Досить дороге навчання, але багато гуртків, і видно що навчання проходить не дарма. Дочка кожен день приносила щось нове, зараз переїхали, але раніше все подобалося.

  1. Rina M ★☆☆☆☆

    Обережно, шахраї. Сад взал передоплату за квітень, трапився локдаун. Напередодні, коли вже було Постанова, руоководство брехав в очі, що їм недостатньо і треба "державне". Проте, сад взяв передоплату і з моменту локдауна не надав жодної послуги: ні онлайн, ні навчальних матеріалів, нічого. Headmaster, яка видає себе за директора саду, питання в личку просто ігнорує. Місяць сад навіть не виходить на зв'язок. Це сервіс, який ви отримаєте, заплативши 12250 грн абонплати на місяць. Також за ці гроші вам розкажуть про щоденне англійською, в тому числі з нейтівамі. 7 місяців в "Антошку". Поїхали за кордон. Дитина не може відповісти навіть на базові питання What is your name, How old are you. Хоча ця база вже була після попереднього саду, не тільки не вивчили нове, але і забули старе. Ніхто ніяк не контролює навчання ваших дітей в Антошке. Такий ось сад, підходить всім, у кого є непотрібні гроші і непотрібні діти.

  2. Denis Barinov ★☆☆☆☆

    За дитиною зовсім не дивилися, дочка стабільно хворіла кожні 3-4 тижні. Варто невиправдано дорого. Додаткові послуги не включені.

  3. Marina ★☆☆☆☆

    Їх цікавлять ваші гроші, ваші діти їх не хвилюють, а деяких дратують. Сад може взяти оплату за наступний місяць, а потім самовільно відключити вам послуги - при спробі вийти на зв'язок з керівництвом мережі контакти отримати неможливо. За дітьми не дивляться, персонал не оформлений офіційно, оплата в конвертах і відхід від податків, двері закриті під виглядом "пандемія", що там всередині роблять з вашою дитиною, можете тільки здогадуватися, коли дитина почне до істерик відмовлятися йти в цей сад.

  1. Brnva ★☆☆☆☆

    Їх цікавлять ваші гроші, ваші діти їх не хвилюють, а декого дратують. Сад може взяти оплату за наступний місяць, а потім самовільно вимкнути вам послуги – при спробі вийти на зв'язок із керівництвом мережі контакти отримати неможливо. За дітьми не дивляться, персонал не оформлений офіційно, оплата в конвертах та ухиляння від податків, двері зачинені під виглядом "пандемія", що там усередині роблять з вашою дитиною, можете тільки здогадуватися, коли дитина почне до істерик відмовлятися йти в цей сад.

  2. Янина Мартыненко ★★★★★

    Двоє моїх діток відвідували сад і початкову школу. Дуже задоволені і тим і іншим. Прекрасне ставлення до дітей, керівництво йде на зустріч батькам, доброзичливе ставлення, враховують індивідуальні потреби дітей, чудовий директор Ірина Олександрівна. А найголовніше діти самі просилися в сад і школу!

  3. Daria S. ★☆☆☆☆

    За дітьми не дивляться. Весь час діти плачуть, вихователь не надає значення здоров'ю та гуляє на страшних протягах. Так ще й до всього діти сидять на холодних щаблях, що ніяк не щадить їхній імунітет. Одним словом, розбрід і хитання

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Антошка?

Антошка знаходиться за адресою Дарницький бульвар, 8В, Київ, Україна, 02192

Який номер телефону Антошка?

Зв'язатися з Антошка можна за номером телефону +38 (063) 010-87-60

Як можна дістатися до Антошка?

Дістатися до Антошка можна за посиланням

Advertisements