Наводжу регулярно свою сестру та племінницю. Кімнатою дуже задоволена, все чисто, багато різноманітних іграшок та розваг (розмальовки, грим, батут, басейн з кульок). Тим більше, що адміністратор по-секрету розповів про оновлення кімнати. Персонал справді любить дітей та свою роботу. Коли дитина плаче – заспокоять. Із задоволенням пограють і ніколи не відмовлять у проханні. Всім раджу!! Думка у всіх різна, але такої кімнати в Києві немає і не буде
Фотогалерея
Відгуки
-
Аня Комендяк ★★★★★
-
Нюся Ёжик ★☆☆☆☆
Ця найгірша кімната з тих, які ми бачили. Маленьке приміщення з таким же маленьким лабіринтом + батут на одну дитину. Старий страшний килим. Купа м'яких іграшок, які не можна використовувати в таких місцях. В останній раз була одна дівчина брала оплату, тобто навіть ніхто не дивиться за дітьми !! Дівчина мені відповіла, що о 13.00 підійде ще людина, а поки ..... За ціну в 70 грн за годину можна хоча б чисті іграшки і килим зробити. Виходить просто приміщення, де залишаєш дитину без нагляду. Якщо дитина захотів в туалет-дзвонять батькам ... Я так зрозуміла, що якщо немає горщика і батько не встигне прибігти, то все ... Висновок: якщо є можливість-ні приводите діток !!!!!
-
Ольга Добролежа ★★☆☆☆
Ходили разом з донечкою (1рік і 10 місяців) 2 рази. Кімната невелика, багато іграшок, є столик для малювання, батут, доці дуже сподобалось. Хочу залишити негативний відгук про персонал. До мене особисто і до моєї дитини поганого відношення не помітила, але ось до інших, які були самі, без батьків, ось що помітила: діти були віком десь від 4 років, більшість хлопців. Ясна річ, що вони будуть бігати, стрибати, кидати іграшки, хлопці є хлопці. Задача персоналу якось гратись з ними, чи налаштувати їхні ігри в інший напрямок. Так ось цього зовсім не було, я одно чула: "Нельзя! Не бегать! Успокойся! Не бросай игрушки! Что ты делаешь? Сейчас маме позвоню". Боже, ну це просто ЖАХ! Це так непрофесійно було, мені хотілось зробити зауваження, але я не хотіла сваритись. Я впевнена, що у персонала немає педагогічної освіти, вони не знають, як поводитись з дітьми. Вміють лише забороняти. Після першого відвідування я подумала, можливо, важкий день у дівчат, всяке буває, прийдемо наступного разу і все буде в порядку. Другий раз було те саме. Більше туди не підемо.
-
Mayus ★★☆☆☆
Кімната невелика. Раніше часто водили туди дітей сім'ями. Але потім стали помічати закономірність: чи було багато діток в кімнаті або тільки наші двоє гралися там, завжди після відвідування цієї кімнати на наступний ранок / день наші діти хворіли. Таке враження, що кімнату не провітрюють і там став розсадник інфекцій (Був випадок, коли прийшли забирати малечу, а мені кажуть, що ваша дитина захотів цукерку, з вас ще стільки то. Коли вже пішли запитала у доньки смачна чи цукерка, а вона сказала , що їй ніхто нічого не давав. та й не мають права без відома батьків, хіба мало алергія на що то. Розбиратися вже не стали ... Ще цікавий момент: при покупці картки Тарзаном, відвідування виходить значно дешевше, і можна використовувати час на кілька дітей одночасно. Але будьте г Тови, що ці картки не будуть дійсні в інших кімнатах Тарзана. Тобто картки прив'язані до місця де ви їх придбали і можете ходити по ним тільки туди. Чи не логічно виходить як для мережі ігрових кімнат. PS знімаю одну зірку за те, що використовуєте ботів для написання схвальних відгуків.
-
Olya Petrova ★★★☆☆
Ну взагалі не погано. Можна розфарбовувати, бігати та стрибати на батуті. Але там постійно хворі діти, ми як там пограємось, та дня через 2-3 сразу хвора дитина.
-
Vlad Patenko ★★★☆☆
Непогано, але засмічують випадки, коли кімната здається в оренду під якесь свято. Проблема не в самій здачі, а в тому, що приходиш в кімнату з дитиною, а зайти не можеш. Стрес і втрачений час... Бул б непогано десь на сайті публікувати таку інформацію.
-
Сергей Сорокин ★★★★★
Наш кращий друг підказав нам це контору і сказав, що вони влаштовують просто шикарні дитячі свята. Ми скористалися їх послугами на день народження сина. Дитина була на сьомому небі від щастя. Потім ще довго у нас просив подібного свята.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Тарзанія?
Тарзанія знаходиться за адресою вулиця Олександра Мишуги, 4, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Тарзанія?
Зв'язатися з Тарзанія можна за номером телефону +38 (044) 232-93-87
Як можна дістатися до Тарзанія?
Дістатися до Тарзанія можна за посиланням