Відгуки

  1. Аня Комендяк ★★★★★

    Наводжу регулярно свою сестру та племінницю. Кімнатою дуже задоволена, все чисто, багато різноманітних іграшок та розваг (розмальовки, грим, батут, басейн з кульок). Тим більше, що адміністратор по-секрету розповів про оновлення кімнати. Персонал справді любить дітей та свою роботу. Коли дитина плаче – заспокоять. Із задоволенням пограють і ніколи не відмовлять у проханні. Всім раджу!! Думка у всіх різна, але такої кімнати в Києві немає і не буде

  2. Нюся Ёжик ★☆☆☆☆

    Ця найгірша кімната з тих, які ми бачили. Маленьке приміщення з таким же маленьким лабіринтом + батут на одну дитину. Старий страшний килим. Купа м'яких іграшок, які не можна використовувати в таких місцях. В останній раз була одна дівчина брала оплату, тобто навіть ніхто не дивиться за дітьми !! Дівчина мені відповіла, що о 13.00 підійде ще людина, а поки ..... За ціну в 70 грн за годину можна хоча б чисті іграшки і килим зробити. Виходить просто приміщення, де залишаєш дитину без нагляду. Якщо дитина захотів в туалет-дзвонять батькам ... Я так зрозуміла, що якщо немає горщика і батько не встигне прибігти, то все ... Висновок: якщо є можливість-ні приводите діток !!!!!

  3. Ольга Добролежа ★★☆☆☆

    Ходили разом з донечкою (1рік і 10 місяців) 2 рази. Кімната невелика, багато іграшок, є столик для малювання, батут, доці дуже сподобалось. Хочу залишити негативний відгук про персонал. До мене особисто і до моєї дитини поганого відношення не помітила, але ось до інших, які були самі, без батьків, ось що помітила: діти були віком десь від 4 років, більшість хлопців. Ясна річ, що вони будуть бігати, стрибати, кидати іграшки, хлопці є хлопці. Задача персоналу якось гратись з ними, чи налаштувати їхні ігри в інший напрямок. Так ось цього зовсім не було, я одно чула: "Нельзя! Не бегать! Успокойся! Не бросай игрушки! Что ты делаешь? Сейчас маме позвоню". Боже, ну це просто ЖАХ! Це так непрофесійно було, мені хотілось зробити зауваження, але я не хотіла сваритись. Я впевнена, що у персонала немає педагогічної освіти, вони не знають, як поводитись з дітьми. Вміють лише забороняти. Після першого відвідування я подумала, можливо, важкий день у дівчат, всяке буває, прийдемо наступного разу і все буде в порядку. Другий раз було те саме. Більше туди не підемо.

  1. Mayus ★★☆☆☆

    Кімната невелика. Раніше часто водили туди дітей сім'ями. Але потім стали помічати закономірність: чи було багато діток в кімнаті або тільки наші двоє гралися там, завжди після відвідування цієї кімнати на наступний ранок / день наші діти хворіли. Таке враження, що кімнату не провітрюють і там став розсадник інфекцій (Був випадок, коли прийшли забирати малечу, а мені кажуть, що ваша дитина захотів цукерку, з вас ще стільки то. Коли вже пішли запитала у доньки смачна чи цукерка, а вона сказала , що їй ніхто нічого не давав. та й не мають права без відома батьків, хіба мало алергія на що то. Розбиратися вже не стали ... Ще цікавий момент: при покупці картки Тарзаном, відвідування виходить значно дешевше, і можна використовувати час на кілька дітей одночасно. Але будьте г Тови, що ці картки не будуть дійсні в інших кімнатах Тарзана. Тобто картки прив'язані до місця де ви їх придбали і можете ходити по ним тільки туди. Чи не логічно виходить як для мережі ігрових кімнат. PS знімаю одну зірку за те, що використовуєте ботів для написання схвальних відгуків.

  2. Olya Petrova ★★★☆☆

    Ну взагалі не погано. Можна розфарбовувати, бігати та стрибати на батуті. Але там постійно хворі діти, ми як там пограємось, та дня через 2-3 сразу хвора дитина.

  3. Vlad Patenko ★★★☆☆

    Непогано, але засмічують випадки, коли кімната здається в оренду під якесь свято. Проблема не в самій здачі, а в тому, що приходиш в кімнату з дитиною, а зайти не можеш. Стрес і втрачений час... Бул б непогано десь на сайті публікувати таку інформацію.

  1. Сергей Сорокин ★★★★★

    Наш кращий друг підказав нам це контору і сказав, що вони влаштовують просто шикарні дитячі свята. Ми скористалися їх послугами на день народження сина. Дитина була на сьомому небі від щастя. Потім ще довго у нас просив подібного свята.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Тарзанія?

Тарзанія знаходиться за адресою вулиця Олександра Мишуги, 4, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Тарзанія?

Зв'язатися з Тарзанія можна за номером телефону +38 (044) 232-93-87

Як можна дістатися до Тарзанія?

Дістатися до Тарзанія можна за посиланням

Advertisements