Відгуки

  1. Ellen Gros ★☆☆☆☆

    Неодноразово доводилось заправлятися на цій заправці. Завжди брудно, туалет не прибраний, брудна підлога. І зіпсований хот- дог, яким отруїлась. Навіть собака понюхав і відійшов. Дівчата привітні, але черги величезні.

  2. денис лазоренко ★★★☆☆

    Три рази приїздив на цю заправку і їхав незаправленим. Приїжджаю на газову колонку, але заправщик заправляє авто, які під'їжають на бензинові колонки, хоча я приїхав першим. І поки він не заправить всі бензинові авто, то він не підходить до газової. Візьміть на роботу ще одного заправщика або купіть йому електросамокат, якщо йому далеко ходити до газової колонки. Останнього разу взагалі треш, я стою сам на газовій колонці і ніхто не підходить, а як тільки приїхало авто на бензинову колонку, то заправщик вийшов її заправляти і мити скло, коли я підійшов і сказав, що я був перший, то він сказав, що на касі я не перший. А самий треш, що він вставив пістолет в авто, але водійка не заплатила і не замовила паливо, вона пішла в туалет, а заправщик стоїть і "охороняє" її авто. Що це за новина така? Бензином можна і самому заправитись, а газом ні. Виріште питання з газовою заправкою, я вже три рази стояв і їхав на іншу заправку, і я думаю, що я не один такий, це реально проблема.

  3. Oksana Kuznetsova ★★★★★

    Дівчата, ви - супер! Ввічливі, уважні і добрі) Піца і хот-дог були смачні. "ОККОвське" морозиво нам теж сподобалось. Було приємно зупинитись у вас після довгої дороги. Але, дійсно, замало місця, щоб посидіти перекусити.

  1. Olha Berezhniak ★☆☆☆☆

    Навіщо рекламувати стільки їжі, якщо її ніде поїсти?? Будівля зовсім мала, є тільки імпровізована тераса на вулиці. Ми замовили по хот догу, сіли трохи перекусити – а там неможливо сидіти, бо то виявляється цілих 4 столики, де можна курити. Де сидіти некурцям без цього смороду незрозуміло (ми подорожували мотоциклом – заховатись ніде). Поки там сиділи цей заправник 3 цигарки випалив, і кожного разу ставав так, щоб дим на нас віяв.

  2. Олена ★★★★★

    Будь ласка поміняйте масло у фрітюрі, або промийте - картопля Фрі мала сильний запах прогорклого масла. Завжди довольні Вашими заправками, це вперше.

  3. Vova K ★☆☆☆☆

    Одночасно можуть заправлятись лише три авто. Заправщика, якщо не хочете це робити особисто, прийдеться вмовляти, хоча він просто ходить повз авто і робить вигляд дуже заклопотаного. Так ще й черги на касі не додають комфортного перебування через відсутність касирів, які між іншим, також дуже заклопотані розміщенням напоїв у вуличних холодильниках і не дуже переймаються хто має робити хот-доги людям що їх замовили більше 10 хв тому. А так бензин доброї якості - рекомендую!

  1. cthusq rjptk ★★★☆☆

    Погано те, що на ліву сторону заправляє тільки одна середня колонка. Коли поспішаєш і стоїш в черзі, то дратує - коли ж власник авто по переду вип'є каву і звільнить нарешті місце. А так нічого...... чекаємо більшого розвитку електромобільного транспорту і постане питання: "А що далі буде з даними заправками ?"

  2. олексій Гузєй ★★★★☆

    Маленький АЗК але все відповідає стандартам ОККО.

  3. Vova Galichenko ★★☆☆☆

    Постійні черги. Потрібно розділити каси заправочні окремо від продуктових.

  1. Sergiy Tyshkevych ★★★★☆

    Окко як завжди. Все на висоті. У тому числі - ціни.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса OKKO?

OKKO знаходиться за адресою Автосервісний комплекс ТОВ "Нафтотехсервіс", автодорога Київ-Чернігів 42 км+600 м, будинок б/н, приміщення б/н, Залісся, Київська область, Україна, 07433

Який номер телефону OKKO?

Зв'язатися з OKKO можна за номером телефону +38 (080) 050-11-01

Як можна дістатися до OKKO?

Дістатися до OKKO можна за посиланням

Advertisements