Лікував рік назад легкий карієс, ставили пломбу, через рік почалися проблеми, зʼясувалося, що пломбу поставили прям в нерв і він загинув, почався запальний процес, який пішов у щелепу. Не обманюйтесь цінами, скупий платить двічі, та ще й здоровʼям
Фотогалерея
Відгуки
-
Данил Дорошенко ★☆☆☆☆
-
Ірина Невгад ★☆☆☆☆
Надзвичайно пожалкувала, що звернулась до цієї клініки, підкупило тільки розташування поряд з домом тому що катострофічно не вистачало часу по роботі. Після місяці нової коронки, почався страшенний біль з температурою, написала лікарці Гордійчук.... У відповідь мовчання, коли прийшла в клініку, щоб виправили ситуацію, лікар Каток сказав: " а що ви хотіли , вам виправляли ситуацію як могили. Тобто,знаючи, що каронка не буде триматись і потрібен, як мінімум, імплант, мене "водили за ніс і розводили на гроші місяця три..." Наразі, я без коронки, вона випала не протримавшись і року. В іншій лікарні сказали: як вам взагалі туди умудрились щось ставити ???? Жахлива некомпетентність. Умови як початок 2000 х..... Головна мета - здерти кошти
-
Август ★★★★★
Велике дякую лікарю Максиму. Провів складні видалення восьмих зубів і зробив весь процес максимально комфортним. З усім допоміг, все підказав та загалом дуже приємний лікар.
-
Olena March ★☆☆☆☆
Прийшла сюди по рекомендації двох знайомих, але дуже пожалкувала. По відчуттям потрапила в 2012 рік в стоматологію в невеличкому містечку. Обладнання на вигляд досить старе, але це не найгірше. Була у лікарки Ольги (прізвище не запамʼятала). Лікарка працює сама, без асистента, тож слюновідсмоктувач тримала я собі сама. Замість кофердаму тут досі використовують ватки якими обкладають зуб!!!! Мій шок був в шоці. В мене оголився зуб (клиновидний дефект) і лікар сказала, що без КТ може це зробити. В результаті в мене ще тиждень зуб «простріллював» і нив. Мені запропонували ще раз прийти до лікаря щоб вона подивилась і можливо виправила ситуацію. Але чи хочу я знову довіряти свої зуби цій людині? Питання риторичне
-
Spaska Six ★★★★★
Я з донькою є пацієнтами клініки 'Profident' на протязі 4х років. Особисто я зверталася і з приводу лікування зубів, видалення вісімок та установки коронок. Все без болю, максимально швидко та якісно! Мої родичі та знайомі теж задоволені результатами лікування! Наш лікар Каток Максим Вікторович, низький уклін вам за професіоналізм та шанобливе ставлення до клієнтів! Дуже раді, що ви у нас є! Бажаємо наснаги та процвітання!
-
Марина Проданчук ★★★★★
Дякую Максиму Вікторовичу за якісну чистку для мого синочка (2,6р.). Лікар знайшов потрібні слова, і перший візит до стоматолога обійшовся абсолютно без сліз, лише позитивні емоції і прекрасний результат. Додам, що син до цього боявся лікарів і будь яких маніпуляцій в ротовій порожнині, банальний огляд ЛОРа закінчувався істериками. Привітний персонал + висококваліфіковані фахівці = profident
-
КОНСУЛЬТАНТ МАРИНА ★★★★★
Гордійчук Наталія, професіонал неймовірно високого рівня, що визначається її поведінкою в складних ситуаціях і ефективністю прийнятих рішень. Я з дитинства боялась іди до стоматолога, всі мабуть пам’ятають лікарів-стоматологів, які наводили жах у шкільні роки, і що страшніше ніж похід до стоматолога нічого не було. У свої тридцять я все так же, як у дитинстві боялась «стоматологічного крісла» і намагалася знайти лікаря, який зможе розвіяти мої дитячі жахіття. Так ось, в один день я записалася до Наталії і трясучись від страху сіла у стоматологічне крісло з думкою хай все по скоріше закінчиться, але дві години напруженої роботи лікаря минули швидко і з чудовим настроєм. Почуття гумору неперевершене! Чуйність, турбота лікаря і психолоічний супровід на найвищому рівні. Безмежно вдячна за професіональну роботу та за те, що розвіяли мої дитячі страхи!!!!!!!!. З повагою Марина Т.
-
Настя Лісова ★★★★★
Видаляла зуби мудрості у Максима, боялась страшено, плюс коли робила ренген в іншій клініці налякали, що коріння закручене і буде складн видалити, але все пройшло дуже спокійно і вдало. Верхній зуб я навіть не повірила коли лікар сказав, що уже все. Все доступно пояснили, прописали лікування, зняли шви з двох зубчиків і коли вони повністю загоїлись, прийшла видаляти ще 2 зуби мудрості. Думаю це свідчить про високу кваліфікацію лікаря і довіру до нього. Всім рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Profident?
Profident знаходиться за адресою вулиця В'ячеслава Чорновола, 29а, Київ, Україна, 01135
Який номер телефону Profident?
Зв'язатися з Profident можна за номером телефону +38 (067) 005-52-21
Як можна дістатися до Profident?
Дістатися до Profident можна за посиланням