Відгуки

  1. Chalenko Liza ★★★★★

    Як я рада що потрапила до Вікторії Станіславівни та мої зуби були у надійних руках. Велика їй подяка, що вона прибрала мій великий комплекс і тепер я можу посміхатися з рівними красивими зубами.

  2. Дарья Николенко ★★★★★

    Відвідала клініку Садаф Дент. Задоволена на всі 100%. Персонал дуже уважний. Інтер'єр чудовий . Дуже сподобався підхід лікаря Дениса Перовича просто най най кращий. Вислухав. Надав кваліфікаційну допомогу . Раджу. Звертайтеся.

  3. Andre Andre ★★★★★

    Була на прийомі у чудового лікаря,Кавун Денис Петровича,вся процедура відновлення зуба пройшла комфортно,було зовсім не боляче,та і лікар з почуттям гумора,дуже сподобався,прийшла в клініку по рекомендації,прийду ще видаляти вісімки.Персонал дуже позитивний і привітний.Дякую за лікування і за настрій.

  1. Марина Шевчук ★☆☆☆☆

    Стоматологія поруч з додом, тому вже 3й раз обрала їх, проте цей раз вже точно останній. Запис, через те, що відклеївся ретейнер. Ціна підклейки 250 грн. Щоб приклеїти ретейнер - потрібно робити чистку - 2 000 грн. Почистили - не можемо приклеїти, бо кровить тому повертайтесь знов на консультацію до ортодонта - найближчий час через 2 тижні. Ціна послуг за чистку склала 3 000 грн, бо ну так чистку ми зробили, а ми ж і ретейнер зняли і ще якусь затирку вам робили, тому платіть. (переджень про це ніяких) Дякую! До цього відправила до вас чоловіка, акція на чистку для військових - процедура була 10 хвилин - сказали камню нема, чистити нема чого, але грошей взяли як за повну чистку ще й без знижки для військового. Тож висновок - деруть гроші, просто щоб драти гроші, а не лікувати людей.

  2. Alina Vatsiuk ★★★★★

    Видаляла 4 вісімки в СадафДент, 3 з яких були навіть не прорізані. Видаляла по два за раз, в середньому по хвилин 20 йшло на зуб. Операцію проводив доктор Кавун Денис. Задоволення звичайно дороге, але мені не шкода витрачених грошей, тому що все пройшло максимально спокійно, швидко і легко. Зазвичай я боюся будь-яких медичних маніпуляцій, але тут персоналу вдалося вселити в мене спокій і впевненість у позитивному результаті. Особливо приємна дрібниця це весела музика, поки з твоїми зубами роблять страшні речі :))) Зараз планую ставити брекети в цій клініці.

  3. Ирина Павлюк ★★★★★

    Цілком рекомендую дану клініку. Лікарі та персонал завжди привітні та ввічливі. Завжди адекватне лікування, огляд та поради. Користуємося послугами цієї клініки понад 4 роки. Особлива подяка Катерині Валеріївні, Лівону, Іванні та їх медсестричкам. Ще раз щиро дякую за дієве обслуговування та доступні ціни

  1. Dmytro Ustavytskyy ★★★★★

    Доброго дня. Хочу виразити свою подяку стоматологічній клініці «Садаф Дент» за надання якісного лікування, послуг та консультації. Обрав клініку, бо відсутня безбар'єрність мені це грає важливу роль. По-друге, вже потім побачив який крутий персонал ввічливий, приємний і мають гарний гумор. По-третє, лікарі віддаються своєму ділу на всі сто відсотків, починаючі з привітання, надання консультації, лікування та отримання результату за яким звернувся в клініку “Садаф Дент”. Велика вдячність лікарю Левон за надану допомогу та потрясні зустрічі))) Щиро вдячний!!! Від щирого серця, Бажаю клініці “Садаф Дент” всього найкращого: процвітання та натхнення!!! Всім гарних посмішок, а за усмішкою звертайтеся до “Садаф Дент”!!!

  2. Евген Брусак ★★★★★

    Доброго дня. Супер умови ,супер персонал,ціна і якість обслуговування на вищому рівні. Особлива подяка ортодонту Вірі Михайлівні за якість роботи !!!Молодці всім рекомендую

  3. Олесь Олесь ★☆☆☆☆

    В минулому році лікував тут зуб, Денис Петрович при огляді сказав коштуватиме 1500 - 3500 грн, по факту лікування обійшлось 6000-7000 грн, через 2 місяці пломба випала.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Sadaf Dent?

Sadaf Dent знаходиться за адресою вулиця Академіка Єфремова, 8а, Київ, Україна, 03179

Який номер телефону Sadaf Dent?

Зв'язатися з Sadaf Dent можна за номером телефону +38 (044) 523-51-08

Як можна дістатися до Sadaf Dent?

Дістатися до Sadaf Dent можна за посиланням

Advertisements