Відгуки

  1. Viktoriia Kryvoruchko ★★★★★

    Чудова стоматологія. Вилікувала за місяць всі зуби - безболісно, швидко, і дуже задоволена результатом, адже на передніх зубах пломби зовсім непомітні. Особливо вдячна Аліні Анатоліївні та її колезі Юлії за найкомфортніше лікування.

  2. Олена ★★★★★

    Хочу висловити подяку всьому персоналу клініки за професіоналізм і турботу! Особливо хочеться відмітити лікаря Діану Василівну -з нею кожен візит , то спокій і комфорт , завжди пояснює кожен крок своєї роботи зрозумілими словами , рекомендує і підбирає оптимальний і надійний варіант індивідуально , завдяки цьому в кабінеті відчуваєш себе максимально комфортно і в безпеці . Не просто професіонал своєї справи , а ще й дуже приємна людина !!! Дякую Вам за вашу велику справу !!! По-більше вдячних пацієнтів !

  3. victoria pikozh ★★★★★

    Була на прийомі у лікаря Кобріна Івана Вікторовича. Майстер своєї справи, все детально та доступно пояснив. Класна стоматологія для всієї родини, лікаря всім рекомендую!

  1. blik ★★★★★

    Перший раз прийшов у цю клініку. Дуже приємний персонал, а особливо лікар Діана, яка робила мені чистку. Все виконала швидко і безболісно.

  2. Ірина Мінська ★★★★★

    Дуже задоволення сервісом та професіоналізмом лікарів стоматології. Раніше боялася стоматологів, але завдяки Ірині Володимирівни цей страх минув) наразі ходжу останній місяці з брекитами , які також установлювала в МастерДенті. Результатом задоволена ) Всі рекомендую !

  3. Olena Volianska ★★★★★

    Дуже дякую Марині Іванівні Лубкіні, лікар від бога, зробила неймовірне, витягнула інструменти з каналів. І все це якісно та ще й так делікатно і зтурботою! дякую дуже і рекомендую!!!

  1. Ольга Радай ★★★★★

    Особливо хочу висловити подяку лікарю Колесник Ірині Володимирівні. Ви просто чарівниця))) професіонал своєї справи. Вже лікуємося всією родиною близько 10 років, все супер. Дякуємо Вам !!!!!

  2. Наталия Моргун ★★★★★

    Персонал дуже привітний, лікують якісно. Ціни не високі. Завжди кажуть що будуть робити, непотрібні процедури не роблять. Є скидки. Лікують як дорослих так і дітей з 4-х років. Завжди стараються зберегти зуб дитині (якщо це можливо), а непросто вирвати його. Батьки можуть знаходитися у кабінеті разом з дитиною. Ходимо сюди давно. Донька завжди рада сюди їхати. Вона вже 12 років тут лікує зуби. Підскажуть, все добре пояснюють і дорослим та дітям. Все це пишу із власного досвіду і досвіду моєї доньки.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мастер Дент?

Мастер Дент знаходиться за адресою вул. Ревуцького, 24/4, Київ, Україна, 02068

Який номер телефону Мастер Дент?

Зв'язатися з Мастер Дент можна за номером телефону +38 (044) 565-32-86

Як можна дістатися до Мастер Дент?

Дістатися до Мастер Дент можна за посиланням

Advertisements