Відгуки

  1. Инна Инесса ★★★★★

    Дуже задоволена ставленням до пацієнтів з тривогою. Я хвилювалась перед візитом, але Артем Юрійович заспокоїв, лікар діяв дуже м’яко, все пояснював — це зняло напругу.Вийшла зі стоматології без стресу. Дякую за професіоналізм!!! Ціни адекватні. Приємне обслуговування. Однозначно рекомендую.

  2. Таня Кудрицька ★★★★★

    Дуже задоволена лікарями, які "на своєму місці", дитину водила неодноразово і потрапляли на різних лікарів. Ставлення однаково хороше, декілька раз випадала пломба,без проблем ставили іншу.

  3. Елена Кольцова ★★★★★

    Обладнання сучасне, ціни адекватні, приємне обслуговування, підхід лікарів орієнтований на збереження ваших зубів, що дуже важливо! Особлива подяка за професійність Максиму Петровичу та Артему Юрійовичу! Рекомендую!

  1. Kristina Duvanova ★★★★★

    Прекрасне ставлення та якісна робота! Всі працівники привітливі, лікарі сумлінно виконують свою працю) Результатом роботи задоволена на всі 100%! Дякую стоматології за такий рівень підходу до своїх пацієнтів!))

  2. Дарья Тибилова ★★★★☆

    Була 16.02 у лікаря Юлії, враження залишились найприємніші, все чудово. Після відвідування на зробленій пломбі помітила малюсінький дефект, зателефонувала щоб записатись і проконсультуватись. Вже по телефону потрапила на лікаря чоловіка, зрозуміло що це не він робив,зовсім був не зацікавлений записатувати, але чомусь таки записав. Коли прийшла спілкування було жахливе, з порогу мені незадоволено сказали що впізнали мене по голосу - наче я шось вже зробила тому лікарю погане. На питання стосовно пломби відповів, сподіваюсь правильно, але явно не рвався нічого робити ( ну бо ж попередня робота не його) і дуже «приємно»було в кінці коли він підійшов сказати що він взяв мене на прийом бо у нього звільнився час, а коли я почала відповідати- перебив мене, сказав ага допобачення і пішов. Більш очевидно показати що він не хотів щоб я приходила, було б певно важко!! Тому враження від стоматологія Родина вцілому хороші, хожу не перший рік, і навіть у цього лікаря чоловіка ( не памʼятаю нажаль імʼя ) була, і минулого разу про нього теж були хороші враження, але цього разу це просто жах! Я розумію що ніхто не хоче за кимось доробляти чи переробляти, але це не нормальне спілкування не те що з пацієнтом, з будь якою людиною взагалі!!

  3. Володимир Титух ★★★★★

    Виривали тут верхній "зуб мудрості". Лікар Бречко Олексій Олексійович – уся процедура проходила хвилин 15. Усе пройшло безболісно, навіть не очікував, що так швидко, слідував настановам лікаря – нічого не опухло на наступний день, звісно, трішки відчувався біль, але все терпимо. На усі мої запитання лікар відповів розгорнуто і зрозуміло. Записувався телефоном, прийшов у зазначений час – без черг і натовпу. Обладнання у клініці сучасне, чисто. Усе сподобалося, рекомендую!

  1. Олена Михалюк ★☆☆☆☆

    Помітно що власник вкладає кошти в техніку, та шкутельгає сервіс ... Мені майже вилікували зуб, і враження що це було "німе кіно" ... клієнт має право знати що робитимуть і скільки це коштує (так як у вашій стоматології послуги не самі доступні для простих смертних) тому було ДУЖЕ тяжко при оплаті почути що мені робили і скільки це коштує ... я не отримала бажаної послуги, оплатила двічі більше ... При інших обставинах можна було б влаштувати скандал, та я проти конфліктів ... Бажаю вам чесності і відкритості з клієнтами ...

  2. Victoria Kucheruk ★★★★★

    Прекрасна клініка, прекрасні фахівці! Я лікуюся у Юрії Степанівни вже більше 10 років, завжди задоволена як якістю, так і вартістю робіт.

  3. Inessa Bis ★★★★★

    Дуже фахові лікарі! Рекомендую.

  1. Руслан Кияшко ★★★★★

    Лікарі - супер! А от адміністратора треба трохи навчити працювати з людьми

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса «Родина»?

«Родина» знаходиться за адресою вулиця Бориславська, 72/3, Київ, Україна, 03061

Який номер телефону «Родина»?

Зв'язатися з «Родина» можна за номером телефону +38 (068) 271-74-33

Як можна дістатися до «Родина»?

Дістатися до «Родина» можна за посиланням

Advertisements