В мене дуже сильний рвотний рефлекс через хіміотерапію, лікар Косик Богдан Іванович єдиний, хто з 5 різних лікарів зміг надіти цей коффердам, і якби не його асистенка, Анастасія (якщо не помиляюсь) - я б вже навчився б бігати по стінам від болю. Дуже дякую їм за професійний підхід, за старання і витривалість, 3 години ми лікували один мій зуб, без його асистентки - ми б не справились. Ця гарна невеличка дівчина і цей серйозний зі сталевими нервами(і не тільки) лікар пройшли стоматологічний Вʼєтнам, дякую!
Фотогалерея
Про нас
Клініка з повним спектром послуг, зокрема імплантація, видалення та лікування дорослих і дітей. Пацієнти відзначають швидкі безболісні процедури, організовану роботу та відповідальне ставлення лікарів.
Відгуки
-
Владислав ★★★★★
-
Никита Левченко ★☆☆☆☆
Ставив в клініці коронки, 3 рази з наими були проблеми. Перший раз коронка розвалилась повність, на той час з моменту встановлення прошло 3 роки і це цирконій, лікарь запевняв що це наймцніше, що існує. Відшкодовувати повністю за свій рахунок клініка не захотіла. Друга коронка у мене просто відклеїлась, з третьою така ж сама історія.
-
Tonya Woods ★☆☆☆☆
Не рекомендую. Минуло 5 років після лікування щелепних суглобів та прикусу, але проблеми знову повернулися — тепер усе потрібно починати з нуля. Особливо розчарувала ситуація з коронками. Було встановлено дві коронки на живі зуби. Лікар дав гарантію на 10 років. Один зуб почав гнити під коронкою дуже скоро після встановлення тому що почалися болі, довелося лікувати канали і ставити нову коронку. На знімку чітко видно, що коронка спочатку не прилягала щільно до зуба. Однак клініка заявила, що гарантія діє лише на коронку, а не на зуб під нею, тому відповідальність за ускладнення вони не беруть. У підсумку проблема не була вирішена, витрачено гроші, і зараз знову доводиться лікувати суглоби та ставити брекети.
-
Надія Остапенко ★★★★★
Якщо вам потрібна імплантація - без сумніву звертайтесь в Са-Нату. Я дуже вдячна хірургу Карпік В. В. та ортопеду Ревенок Д. О. за те, що повернули посмішку та впевненність в собі. Молоді, прогресивні, справжні професіонали. Особливо вдячна Денису Олександровичу за те, що не довелося відсиджуватися вдома, на роботі навіть не здогадувались про мої проблеми)) Про організацію роботи клініки - тільки позитивні враження, вдячна кожному, з ким довелось зустрітись в Са-Наті.
-
Dmytro Hlushchenko ★★★★★
Зараз зробив лікування двох зубів, раніше проводив видалення зубів мудрості. Все пройшло швидко та безболісно.
-
Anna Bordyug ★★★★★
Лікар Гнатюк Катерина , дуже відповідальний,чесний і справжній майстер своєї справи .Мені сподобалося .Рекомендую !!!
-
Виктор Шелест ★★★★★
Все дуже подобається. Дітей лікую тільки в цій клініці, тому що на мою думку тут працюють справжні, знаючи свою справу, професіонали. Ціни також влаштовують. РЕКОМЕНДУЮ. А дитячому лікарю окреме ДЯКУЮ.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СА-НАТА?
СА-НАТА знаходиться за адресою вулиця Дмитрівська, 75, 156, Київ, Україна, 01054
Який номер телефону СА-НАТА?
Зв'язатися з СА-НАТА можна за номером телефону +38 (097) 007-57-00
Як можна дістатися до СА-НАТА?
Дістатися до СА-НАТА можна за посиланням