Про нас

Клініка з повним спектром послуг, зокрема імплантація, видалення та лікування дорослих і дітей. Пацієнти відзначають швидкі безболісні процедури, організовану роботу та відповідальне ставлення лікарів.

Advertisements

Відгуки

  1. Владислав ★★★★★

    В мене дуже сильний рвотний рефлекс через хіміотерапію, лікар Косик Богдан Іванович єдиний, хто з 5 різних лікарів зміг надіти цей коффердам, і якби не його асистенка, Анастасія (якщо не помиляюсь) - я б вже навчився б бігати по стінам від болю. Дуже дякую їм за професійний підхід, за старання і витривалість, 3 години ми лікували один мій зуб, без його асистентки - ми б не справились. Ця гарна невеличка дівчина і цей серйозний зі сталевими нервами(і не тільки) лікар пройшли стоматологічний Вʼєтнам, дякую!

  2. Никита Левченко ★☆☆☆☆

    Ставив в клініці коронки, 3 рази з наими були проблеми. Перший раз коронка розвалилась повність, на той час з моменту встановлення прошло 3 роки і це цирконій, лікарь запевняв що це наймцніше, що існує. Відшкодовувати повністю за свій рахунок клініка не захотіла. Друга коронка у мене просто відклеїлась, з третьою така ж сама історія.

  3. Tonya Woods ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Минуло 5 років після лікування щелепних суглобів та прикусу, але проблеми знову повернулися — тепер усе потрібно починати з нуля. Особливо розчарувала ситуація з коронками. Було встановлено дві коронки на живі зуби. Лікар дав гарантію на 10 років. Один зуб почав гнити під коронкою дуже скоро після встановлення тому що почалися болі, довелося лікувати канали і ставити нову коронку. На знімку чітко видно, що коронка спочатку не прилягала щільно до зуба. Однак клініка заявила, що гарантія діє лише на коронку, а не на зуб під нею, тому відповідальність за ускладнення вони не беруть. У підсумку проблема не була вирішена, витрачено гроші, і зараз знову доводиться лікувати суглоби та ставити брекети.

  1. Надія Остапенко ★★★★★

    Якщо вам потрібна імплантація - без сумніву звертайтесь в Са-Нату. Я дуже вдячна хірургу Карпік В. В. та ортопеду Ревенок Д. О. за те, що повернули посмішку та впевненність в собі. Молоді, прогресивні, справжні професіонали. Особливо вдячна Денису Олександровичу за те, що не довелося відсиджуватися вдома, на роботі навіть не здогадувались про мої проблеми)) Про організацію роботи клініки - тільки позитивні враження, вдячна кожному, з ким довелось зустрітись в Са-Наті.

  2. Dmytro Hlushchenko ★★★★★

    Зараз зробив лікування двох зубів, раніше проводив видалення зубів мудрості. Все пройшло швидко та безболісно.

  3. Anna Bordyug ★★★★★

    Лікар Гнатюк Катерина , дуже відповідальний,чесний і справжній майстер своєї справи .Мені сподобалося .Рекомендую !!!

  1. Виктор Шелест ★★★★★

    Все дуже подобається. Дітей лікую тільки в цій клініці, тому що на мою думку тут працюють справжні, знаючи свою справу, професіонали. Ціни також влаштовують. РЕКОМЕНДУЮ. А дитячому лікарю окреме ДЯКУЮ.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса СА-НАТА?

СА-НАТА знаходиться за адресою вулиця Дмитрівська, 75, 156, Київ, Україна, 01054

Який номер телефону СА-НАТА?

Зв'язатися з СА-НАТА можна за номером телефону +38 (097) 007-57-00

Як можна дістатися до СА-НАТА?

Дістатися до СА-НАТА можна за посиланням

Advertisements