Все непогано але забувають додавати сироп в каву вже не перший раз
Фотогалерея
Відгуки
-
Роман Деркач ★★★☆☆
-
Аліна Саврань ★☆☆☆☆
Щоранку протягом декількох місяців заїжджали зранку на чай/каву . Замовлення щодня класичне і повторювалось кожного дня , але яка прикрість , коли тобі не вкинуть замовлений лимон , або зроблять інший чай , каву зроблять без молока … кава останнім часом перепалена , надто гірка навіть з молоком . Проте останньою краплею в наших стусунках з Формулою став не за свою ціну десерт тірамісу- несмачний , жирний і з таким же посмаком . Зіпсований настрій і враження. Дуже шкода , що колись чудове місце перетворилось ось в таке бажання проїжджати повз Формулу на водоканалі .
-
Andrey Abasov ★★☆☆☆
Відгук пишу для формули у парку Правіка. Так як сторінки в Гугл нема, то пишу сюди. Живу поряд і купую щось не перший рік (тому що безвихідь) всього один бізнес на парк «дозволено». Але суть не про то… Завжди замучений життям персонал, який вітається через раз, сидить підпираючи голову рукою дівчина і всім своїм видом каже тобі, глибоко вдихаючи, «що ти від мене хочеш»?!! Сервіс просто дно! Ціни як на для маку і якості - космос!! А ще коли берете морозиво, ложка для нього просто збірник мікробів і вода стоїть День!! Цілий день!!! Морозиво беруть ДІТЯМ!!! Попросити поміняти, то знову вздохи «чого ти доколупався? Бери і іди» одного разу просто відмовились змінити воду і помити ложку для морозива. Короче повне дно, яке виживає тільки тому що нема у парку альтернативи!!
-
vova k ★★★★★
Дві кави, середня ціна по місту. Кава на смак норм, не гірка. Каву брали не вперше, приємно що єміце де можеа випити капучіно зранку або пізно ввечері. Смаколики не куштували, то вже наступного разу. Замовлення відлали швидко. Персонал привітний.
-
Alina Tobolina ★★★★★
Проводили захід для своєї команди, класна локація, дуже смачні сирники, круасани та кава! Окремо подяка уважному та позитивному адміністратору Олегу, який допоміг у організації та всьому персоналу закладу ❤️
-
Liza SZU ★★★★★
Обожнюю вас! Смачна кава, завжди всміхнені працівники, які бажають гарного дня. Дякую за високий сервіс та клієнтоорієнтованість, так тримати!
-
Lara ★★★☆☆
Друзі, це прекрасно, що в парку є таке місце. Правда. Але. 80 грн за б/а мохіто з "підгулявшою" м'ятою - серйозно?
-
Наталя Спас ★★★★★
Часто тут буваю. Подобається , приємне місце
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса F1 Coffee to Go?
F1 Coffee to Go знаходиться за адресою вулиця Ярославська, Ірпінь, Київська область, Україна, 08200
Який номер телефону F1 Coffee to Go?
Зв'язатися з F1 Coffee to Go можна за номером телефону +38 (098) 846-18-06
Як можна дістатися до F1 Coffee to Go?
Дістатися до F1 Coffee to Go можна за посиланням