Відгуки

  1. mohammed mahmoud ★★★★★

    Гарне місце, де можна відпочити, є гарний чай і невеликий торт. У ньому є статуя рожевого зайчика, випадкові зайчики та іграшка за склом, на яку варто сидіти. 9 вечора вони закриваються.

  2. Mr M ★★★★★

    Nice place to take a break and has Nice e tea and small cake. It has pink bunny statue and random bunnies and toy behind glass worth to sit. 9 pm they close.

  3. Антоніна Степченко ★★★★★

    12 балів

  1. Людмила Ерош ★★★★★

    Гарний заклад зі смачними десертами✅

  2. Зоряна Стороженко ★★★★★

    Ресторан в прямому сенсі чарівний! Сьогодні була тут на презентації книги і закохалася в це місце - атмосферний, спокійне, красиве, що не вигадливе і дуже затишне. Персонал - на висоті, ввічливі і не нав'язливі (а то буває ще не допила каву, а вже забирають чашку з-під носа, перебиваючи, при цьому, діалог зі співрозмовником). Я в захваті! Обов'язково прийду знову)

  3. Arseniy Finberg ★★★★★

    Місце дійсно смачне. Дуже високий рівень обслуговування, дуже смачна кава, великий вибір чаю, найкраща частина десертів. Спробуйте тірамісу, Шерлок, Сторожову вежу. Всі офіціанти володіють ідеальною англійською. Дуже рекомендую спробувати.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса SweetBook?

SweetBook знаходиться за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до SweetBook?

Дістатися до SweetBook можна за посиланням

Advertisements